Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.22

aciu, deize smile.gif
Atsakyti
Dabartine mano busena galima butu apibudinti taip "visai pamisusi del gelyciu" , tad parodau Jums savo triju menesiu darbeli.

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=JPE,2012 05 28, 16:22]
Dabartine mano busena galima butu apibudinti taip "visai pamisusi del gelyciu" , tad parodau Jums savo triju menesiu darbeli.

Nuostabu wub.gif wub.gif wub.gif
Bet jau kantrybė greta "pamišimo" doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2012 05 28, 16:22)
Dabartine mano busena galima butu apibudinti taip "visai pamisusi del gelyciu" , tad parodau Jums  savo triju menesiu darbeli.

o jomajo, koks grozis 4u.gif wub.gif
o kaip su juosmeniu, guma verta ar uztrauktukas yra blush2.gif
Atsakyti
La Perla ,bus labai prabangus kostiumelis wub.gif wub.gif haute couture thumbup.gif

JPE ,tiesiog nenormalu rolleyes.gif bigsmile.gif grozis be zodziu wub.gif wub.gif wub.gif ar cia bus visa suknele?
Atsakyti
rasa32- na Jusu visi darbai-kruopstumo pavyzdys.labai labai grazios ABI suknutes wub.gif

jpe-NUOSTABiai kruopstus ir toks trapiai azurinis darbelis.atrodo net paliest nedrasu- wub.gif

mano ''vintazine'' suknele...ikvepta vienos zymios dizaineres wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Atsakyti
Jusu visu darbeliai nuostabus. Tiklis- vaje, kaip grazu wub.gif ( tiesa, grazu viskas- suknele, modelis ir pateikimas thumbup.gif ) Aciu visoms uz pagyras. Noreciau prie sijonuko priderinti svarkeli, bet mintis jam dar delioju. Cia siaip narplioju is neturejimo ka veikti, tai jauciu, kad pavadinsiu ji "vasariniu" sijoneliu, nes turiu juoda, tai ji vadinu "rudeniniu" ax.gif . Kazkas klause apie juosmeni- cia kairiame soniuke padarytas uzsegimas knopkytemis..., kai pasisius pasijonis, jame bus "itaisytas" tvirtesnis juosmuo.
Atsakyti
Tiklis - super wub.gif
rasa32 aciu smile.gif ir sijonas sikart ilgas bus, t.y. iki keliu kaip sis juodas lotuliukas.gif
norejau sijona nerti nugaros rasciuku, bet... viena mergina, kurios stiliaus ir grozio suvokimas tiesiog tobulas, paprotino mane sijona siuti is audinio smile.gif o siaip jauciuosi ziaaaauriai elegantiska smile.gif
"isokau" i '12 metu tendencijas: "peplum" (sijonelis ant palaidines" ir "paisley" rasciuko detales smile.gif todel jauciuosi taip, kaip sakai "haute couture" lotuliukas.gif

JPE jau nekomentuosiu jau issikomentavom iki negalejimo kol nerem drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tiklis super suknutė, tokia paprasta miela ir jauki. Mielai tokią užsivilkčiau ir aš.
Atsakyti
Tikli, man jūsų darbai labai gražųs, išskirtiniai wub.gif
rasa32, JPE, na pribloškiama. medalis už tokį gražumą, kruopštumą, labai labai gražu wub.gif
Atsakyti
Rasa32 nuostabi mergytė ir suknytė.Gal galite parašyti iš kokių siūliukų nėrėte.Kažkada mačiau panašią žydrą nertą suknelę.Jau tada susižavėjau modeliuku .Jei ne per daug prašau ,tai norėčiau ir raštelio schemutės.
Kažkada labai daug nėriau.Dabar neturiu tiek laiko.( Na ir pasenau, akys nebe tos) Bet labai noriu nunerti tokią suknelę anūkei.Jūsų visų nėriniais nepaliauju žavėtis.Tai tikri meno kūriniai.Lenkiu žemai galvą jūsų kantrybei ir fantazijai.
Atsakyti
Tikli, labai gražu, labai kruopščiai atlikta thumbup.gif . o kokius siūliukus naudojote? ir koki kiekį, nes atrodo sunkoka?
Atsakyti