Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.22

user posted image
Atsakyti
IngridaGal, labai labai gražu
Ateinu pasigirti vasariniu švarkeliu, skirtu brangiausiam žmogui, mamai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Ir aš pasigirsiu. Samaninis švarkelis nertas ir nešiojamas senai, o baltas - tik ką iškeptas draugei. Ji dar nematė, jei nepatiks doh.gif Norėjo tokio pat stiliaus, bet medvilninio. Na, man iš medvilnės tokio stiliaus raštu nesižiūrėjo, tai nunėriau iš mocheros. O dabar bijau, kad turėsiu du beveik vienodus
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Ir dar. Ačiū merginoms, kurios pastebėjo kepurytes. Nesu kepurių fanas, tai išėjo taip kaip išėjo.
Nuotraukos labai didelės, kaip jas sumažinti? Ar prieš kraunant į radical.ru, ar redaguojant stipriai pamažinat?
Atsakyti
Gražūs visi darbeliai wub.gif wub.gif wub.gif Šaunuolės thumbup.gif

Na ir mūsų kepuriukas

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
[quote=Alacka33,2012 05 16, 12:40]
Gražūs visi darbeliai wub.gif wub.gif wub.gif Šaunuolės thumbup.gif

Na ir mūsų kepuriukas



o as vis bijau kad man taip nepavyks padaryti va sitaip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduka81: 16 gegužės 2012 - 12:00
QUOTE(darbeja @ 2012 05 16, 11:21)


Ir aš pasigirsiu. Samaninis švarkelis nertas ir nešiojamas senai, o baltas - tik ką iškeptas draugei. Ji dar nematė, jei nepatiks  doh.gif Norėjo tokio pat stiliaus, bet medvilninio. Na, man iš medvilnės tokio stiliaus raštu nesižiūrėjo, tai nunėriau iš mocheros. O dabar bijau, kad turėsiu du beveik vienodus



Gražūs švarkeliai, man tai iš moheros labai labai... toks prabangiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Darbeja, kokie nuostabus svarkeliai thumbup.gif
samaninis nelabai matosi, bet va sviesusis tai pasaka, tikrai sventinis ir atrodo toks lengvutis
labai gražu, labai thumbup.gif


Atsakyti
[QUOTE]
Labutis visoms auksarankems! as tik pradedancioji, bet irgi noreciau pasigirt 4u.gif
Atsakyti
Jei parodysit kuo giriatės ir mes pagirsim smile.gif
Atsakyti
Merginos, ačiū už švarkelio įverinimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2012 05 16, 11:40)

Labai daili kepurytė thumbup.gif .....primečiau, kad tokių raštų ir spalvų deriniu būtų ir sijonukas " į temą" ( kaip komplektukas) smile.gif
Atsakyti
darbeja, labai labai gražus švarkelis smile.gif
Atsakyti
user posted image
Giruosiu vasarine suknele iš medvilnės
Atsakyti