Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.22

user posted imageSu skylutėm tai ir vasarai.
Atsakyti
Nuostabūs visų darbeliai 4u.gif
Atsakyti
"Margute" suknele 6 menesiuku mergytei. 100% medvilne.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2012 05 05, 19:54)
"Margute" suknele 6 menesiuku mergytei. 100% medvilne.





Labai gražu ir spalvinga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2012 05 05, 18:54)
"Margute" suknele 6 menesiuku mergytei. 100% medvilne.

labai labai dailu..kiek maciau visi darbeliai su siomis gelytemis man tiesiog pasaka...gal galetumete kazkur nukreipti arba paaiskinti paprastai ir suprantamai (nes as nelabai kokia mezgejai blush2.gif ) kaip tos gelytes mezgamos ir jungiamos? 4u.gif dekui
Atsakyti
QUOTE(Kukli @ 2012 05 05, 21:37)
labai labai dailu..kiek maciau visi darbeliai su siomis gelytemis man tiesiog pasaka...gal galetumete kazkur nukreipti arba paaiskinti paprastai ir suprantamai (nes as nelabai kokia mezgejai  blush2.gif ) kaip tos gelytes mezgamos ir jungiamos? 4u.gif dekui


Aciu, man irgi grazu, bet jau atvirai kalbant atsibodo kazkiek, nes laaaaaabai daug darbeliu su jomis prineriau doh.gif
Suknute iskeliavo siandiena i Indija mazai mazai mergytei lelytei.
As tau i az atsiusiu schema tu gelyciu. Nerk i sveikata - nes as jau eisiu tikriausiai ieskotis kazkokio naujo savo darbams "arkliuko" su gelytemis moraliskai baigiu issisemti lotuliukas.gif
Atsakyti
ir as noreciau tu gelyciu schemos 4u.gif bandyciau narpliot ka nors savo pupai ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukli @ 2012 05 05, 21:37)
labai labai dailu..kiek maciau visi darbeliai su siomis gelytemis man tiesiog pasaka...gal galetumete kazkur nukreipti arba paaiskinti paprastai ir suprantamai (nes as nelabai kokia mezgejai  blush2.gif ) kaip tos gelytes mezgamos ir jungiamos? 4u.gif dekui



QUOTE(ingriduka81 @ 2012 05 06, 19:12)
ir as noreciau tu gelyciu schemos 4u.gif bandyciau narpliot ka nors savo pupai ax.gif  blush2.gif



QUOTE(Carollina @ 2012 02 11, 22:42)



Atsakyti
Vilmeta, bolero dailumas neapsakomas, šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū smile.gif
Atsakyti
sijonukas 2metu mergytei

user posted image
Atsakyti
oi kiek grožių visokių,o jau spalvų ryškumas,net akys raibsta .....labai labai gražūs darbeliai visų 4u.gif

ateinu ir aš parodyti dar vieną kūrinuką ,vestuvinę suknutę

user posted image
Atsakyti