Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.22

QUOTE(perle70 @ 2012 04 25, 08:58)
parodyk ir berniukus blush2.gif ...prasau...zinoma salia tu graziu paneliu


labai gaila, bet neturiu nei vieno vyriskio, nes tik kelis padariau ir tuoj pat iskeliavo, nespejau sugalvot juos iamzint....kita karta butinai liepsiu pozuot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pukutis4 @ 2012 04 25, 14:04)
4u.gif Na labai gražus megztukas ir tos sagelės man labai  gražiai žiūrisi... bet darbelio tai tikrai įdėta nemažai...jai ne paslaptis kiek laiko trukot megztuką  nunerti  ax.gif


Net nežinau, per kiek laiko nunėriau, nes vienu metu kelis mezginius mezgu, kad neatsibostų biggrin.gif
Gal grubiai imant per 2 savaites vakarais nėriau.
Atsakyti
QUOTE(vija zemaite @ 2012 04 24, 15:16)
Labai skani spalva, o darbelis superinis. čia juk iš centro gėlės mezgasi? Labai įdomu g.gif


teisingai 4u.gif , megzta iš centro, o rankovėms dar kartą numezgiau šoninius lapelius.Kadangi liko siūlo, tai gavau užduoti šiam megztukui margą sijonėlį numegzti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmeta @ 2012 04 25, 13:48)
Pasirodau naują nertą megztuką. Dovanosiu mamai -mamyčių dienai.Manekenui didokas, tai nelabai gražiai gula. Dar norėčiau komentarų dėl sagų... man jos kažkaip nelabai tinka tokios  g.gif

nusinešu mezginį į parduotuvę ir žaidžiu ,kurios pačios pačiausios cool.gif
Atsakyti
laba diena, darbštuolės, pagaliau ir aš išdrįsau parodyti savo darbelį. labai mėgstu nerti ir megzti, apmezgu savo šeimyną, bet vis susikuklindavau pasirodyti pamačius kokių grožybių čia būna. Paskatinta namiškių rodau pirmąjį darbelį, su laiku įkelsiu ir daugiau.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alicee: 26 balandžio 2012 - 11:06
su KUREJU DIENA mielosios... 4u.gif ..visad likit kurybingos ir nagingos 4u.gif

pasidemonstruojam su medaljoniniu poncu dukrytei...seniai buvo zadetas,bet vis nenunertas biggrin.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
tikli, labai gražu wub.gif ir pateikimas
Atsakyti
tikli 4u.gif wau bigsmile.gif iškart pavasariu pakvipo bigsmile.gif negaliu patikėt kaip gerai žiūrisi wub.gif o jau pana kokia daili :wub

einu išsitraukt savo nebaigtų medalijonų pagalvės doh.gif gal gi šįkart iškankinsiu iki galo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2012 04 26, 12:31)
su KUREJU DIENA mielosios... 4u.gif ..visad likit kurybingos ir nagingos 4u.gif

pasidemonstruojam su medaljoniniu poncu dukrytei...seniai buvo zadetas,bet vis nenunertas biggrin.gif



wow koks grozis! thumbup.gif

reiks ir mano pupytei toki suregzti mirksiukas.gif Jauciu kol daaugs spesiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2012 04 26, 11:31)


pasidemonstruojam su medaljoniniu poncu dukrytei...seniai buvo zadetas,bet vis nenunertas biggrin.gif



na ir grožybė wub.gif wub.gif
La Perla, ačiū už bridžių piešinuką, nes nelabai iškart supratau kas aplamai tos bridės blush2.gif kažkodėl įsivaizdavau, kad detalės sujungiamos paprastomis kilpučių grandinėlėmis blush2.gif
Atsakyti
Tiklis, fantastiškas darbas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Puikus darbas, Tikli, ir panelė gražuolė smile.gif
Atsakyti