Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.22

QUOTE(grali @ 2012 04 23, 18:15)
Deize, grazus zaliukiskas kompelktukas, kaip tik atgyjanciai gamtai  wub.gif  wub.gif

Džiaugiuosi kad patiko ax.gif labai laukiam vasaros , nes turiu daug ružavo siūlo rolleyes.gif
O mergytės ant buteliukų wub.gif tokios linksmos thumbup.gif
Atsakyti
Neradau temos, kur tai galėčiau patalpinti, tai giriuosi čia:

user posted image

user posted image

user posted image

Beje, kaip tas daiktas vadinasi? Pirštinėm nepavadinsi, riešinėmis taip pat. "Plaštakinės"? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2012 04 24, 09:58)
Neradau temos, kur tai galėčiau patalpinti, tai giriuosi čia:

Įdomus sprendimas wink.gif

Ateinu pasigirti kukliu languotu pleduku mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 04 24, 10:56)


Ateinu pasigirti kukliu languotu pleduku  mirksiukas.gif



Kukliu jo tikrai nepavadinciau, jis toks grazutis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(grali @ 2012 04 23, 19:15)
mugne, idomi buteliuku ideja, tik man veiduku truksta  blush2.gif  blush2.gif


na bandziau ir veidukus daryti, bet tos beveides lelytes atrodo kazkaip paslaptingiau rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image
paprastas šalis, 1 matkelis Angoros smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deize @ 2012 04 23, 10:24)
sužaliavus pievoms puošiames žaliai biggrin.gif



Labai skani spalva, o darbelis superinis. čia juk iš centro gėlės mezgasi? Labai įdomu g.gif

sandrasa - suknytė liuksiška, mano mergikei irgi bus 7, žiemą numezgiau suknia-sarafana, bet kad nelabai nešioja... Gaila kartais įdėto darbo. Bet šitą tikrai nešios, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(vija zemaite @ 2012 04 24, 16:16)
sandrasa - suknytė liuksiška, mano mergikei irgi bus 7, žiemą numezgiau suknia-sarafana, bet kad nelabai nešioja... Gaila kartais įdėto darbo. Bet šitą tikrai nešios, ar ne?

Ši suknelė ne mano dukrai... Bet žinau, kad suknelė šeimininkei labai patiko smile.gif . Mezgu dabar savo dukrai panašaus tipo, tik baltą, ir ne iš bambuko siūlų ax.gif
Atsakyti
[quote=Močiutė Eglutė,2012 04 24, 09:58]
Neradau temos, kur tai galėčiau patalpinti, tai giriuosi čia:

user posted image


Koks fainas išradimas! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mugne @ 2012 04 23, 17:05)
aciu labai uz grazius zodzius, siaip tai yra ir berniukai, bet man damos grazesnes biggrin.gif

parodyk ir berniukus blush2.gif ...prasau...zinoma salia tu graziu paneliu
Atsakyti
Pasirodau naują nertą megztuką. Dovanosiu mamai -mamyčių dienai.Manekenui didokas, tai nelabai gražiai gula. Dar norėčiau komentarų dėl sagų... man jos kažkaip nelabai tinka tokios g.gif

user posted image

Atsakyti
4u.gif Na labai gražus megztukas ir tos sagelės man labai gražiai žiūrisi... bet darbelio tai tikrai įdėta nemažai...jai ne paslaptis kiek laiko trukot megztuką nunerti ax.gif
Atsakyti