Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.22

QUOTE(tiklis @ 2012 03 12, 11:55)

Ai!!! Oi!!! Kaip garzu, kaip dailu. Tobula!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2012 03 12, 12:55)
pavasariui budinti biggrin.gif
''obelu ziedai''

ĮSIMYLĖJAU wub.gif , ir švelnu,ir vaikiška, ir ne barbiška
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2012 03 12, 13:30)
ĮSIMYLĖJAU wub.gif , ir švelnu,ir vaikiška, ir ne barbiška


Tikrai labai pavasariškas darbelis... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 03 12, 11:18)
Ant manęs smarkiai pilvotos irgi kažkaip ne taip jau žiūrisi blush2.gif , tad prie progos nufotografuosiu ant sesers  ax.gif

hmmm g.gif kazkodel tave isivaizdavau liekna g.gif vistiek lauksiu fotkiu, turetu graziai atrodyt kiek as isivaizduoju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 03 12, 16:21)
hmmm  g.gif  kazkodel tave isivaizdavau liekna  g.gif  vistiek lauksiu fotkiu, turetu graziai atrodyt kiek as isivaizduoju  bigsmile.gif

Aš ir buvau liekna, tik dabar po truputuką storėju.. nestuke.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2012 03 12, 12:55)
pavasariui budinti biggrin.gif
''obelu ziedai''

Sužavėjo pavasarinis subtilumas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 03 12, 15:31)
Aš ir buvau liekna, tik dabar po truputuką storėju..  nestuke.gif  mirksiukas.gif


supratau drinks_cheers.gif
Atsakyti
AS JA BAIGIAU !!!!! doh.gif doh.gif doh.gif
Pristatau Jums, mieloji mano palaikymo komanda ir vaselio drauges rolleyes.gif , savo nepilnu triju menesiu kurini- suknele sunelio krikstynoms wub.gif. Stilius- airiskas nerimas, jungimas- brydemis, siuliukai- Hakelgarn 20, vaselis 0.75, sunaudoti 9 matkeliai siulu, gamybos metas- kaip visada, 1.5-2 valandos per diena, kol mazyliai miega pietuku blush2.gif
Ant manekeno
user posted image
O cia as taip isivaizduoju galutini varianta
user posted image
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2012 03 13, 19:33)
AS JA BAIGIAU !!!!!  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Pristatau Jums, mieloji mano palaikymo komanda ir vaselio drauges  rolleyes.gif , savo nepilnu triju menesiu kurini- suknele sunelio krikstynoms wub.gif. Stilius- airiskas nerimas, jungimas- brydemis, siuliukai- Hakelgarn 20, vaselis 0.75, sunaudoti 9 matkeliai siulu, gamybos metas- kaip visada, 1.5-2 valandos per diena, kol mazyliai miega pietuku  blush2.gif

Fantastiskas rezultatas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2012 03 13, 19:33)
AS JA BAIGIAU !!!!!  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Pristatau Jums, mieloji mano palaikymo komanda ir vaselio drauges  rolleyes.gif , savo nepilnu triju menesiu kurini- suknele sunelio krikstynoms wub.gif. Stilius- airiskas nerimas, jungimas- brydemis, siuliukai- Hakelgarn 20, vaselis 0.75, sunaudoti 9 matkeliai siulu, gamybos metas- kaip visada, 1.5-2 valandos per diena, kol mazyliai miega pietuku  blush2.gif
Ant manekeno



Pritrūkau žodžių... Nerealu bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Po tokio grožio suknelės nedrąsu net ką nors rodyti..
user posted image
user posted image
Atsakyti
kaip is pasakos princeses suknyte wub.gif
kokie zavingi kepuriukai thumbup.gif taip noretusi dar vaiku pabuti,kad toki grozi nesioti 4u.gif
Atsakyti
Suknelė superinė, negaliu atsigrožėti... fantastika thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti