Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.22

QUOTE(koti @ 2012 04 14, 21:57)



QUOTE(Virvyte @ 2012 04 15, 17:35)
Nezinau, ar matysis mano suknele!

labai grazus ir kruostus darbeliai wub.gif
Atsakyti
diudas-labai gražus megztukas,spalva ir forma,dar sagutės smile.gif 4u.gif

Virvute-tobula suknutė smile.gif thumbup.gif Ir pateikimas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juki: 16 balandžio 2012 - 18:10
Merginos, visi darbeliai , kuriuos ikelet tiesiog verti paciu didziausiu liaupsiu ir pagyru...VISI LABAI DAILUCIAI thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2012 04 13, 17:50)
Megztukas, kurį mezgiau pagal Raverly Levenwick http://www.ravelry.c...brary/levenwickmodelį. Sagos medinės, su piešiniu, kurias įsigijau rankdarbių parduotuvėje Senas Naujas. Siūlai "Red Heart Fina DK" (100% vilna, 50g, 140m ), sumegzta ~350g

user posted image user posted image



Niekaip negaliu atsigrožėti jūsų megztuku wub.gif Gal patarsite kur galima būtų rasti schemutę ax.gif Jei gerai įžiūriu, čia megzta nuo viršaus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra's galerija @ 2012 04 17, 20:35)
Niekaip negaliu atsigrožėti jūsų megztuku wub.gif Gal patarsite kur galima būtų rasti schemutę  ax.gif  Jei gerai įžiūriu, čia megzta nuo viršaus blush2.gif

Jūsų pacituotoj žinutėj yra nuoroda į schemą mirksiukas.gif Tik tiek, kad ji mokama 4u.gif
Atsakyti
Seniai besirodziau ax.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=villyte,2012 04 17, 21:04]
Seniai besirodziau ax.gif

super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2012 04 17, 21:37)
Jūsų pacituotoj žinutėj yra nuoroda į schemą mirksiukas.gif Tik tiek, kad ji mokama 4u.gif



Kad ji mokama, aš irgi pastebėjau, o juk norėtųsi nemokamai biggrin.gif Bandžiau ieškoti rusaičių forume, tačiau man nieko panašaus nerado (o gal kažkaip ne taip ieškojau g.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Terra's galerija @ 2012 04 17, 21:20)
Kad ji mokama, aš irgi pastebėjau, o juk norėtųsi nemokamai biggrin.gif Bandžiau ieškoti rusaičių forume, tačiau man nieko panašaus nerado (o gal kažkaip ne taip ieškojau g.gif ).


Aš mezgiau pagal nuotrauką, nes tikrai modelis ir raštelis visai nesudėtingas. Megzta reglanu nuo viršaus (apykaklės).
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2012 04 17, 21:04)
Seniai besirodziau  ax.gif

aš irgi tokio daigto noriu gal galit pasakyti keliose vietose platinot ir kas kelintoj eilutej?
Atsakyti
QUOTE(Anita25 @ 2012 04 13, 18:12)
Gražūs Jūsų darbeliai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Nauji darbeliai, Skrybėlaitės  4u.gif





thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 04 18, 18:15)
aš irgi tokio daigto noriu gal galit pasakyti keliose vietose platinot ir kas kelintoj eilutej?

As neplatinau, o siaurinau, mezgiau nuo apacios. Per viduri ir nugaroj ir priekyje po dvi akis sumegzdavau gerojoj pusej, ties peciais, dar ir is sonu po aki nuemiau...
Atsakyti