Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.22

user posted image Giriuos kaip naikinti likučius
Atsakyti
QUOTE(vlasta2 @ 2012 04 11, 16:17)
Giriuos kaip naikinti likučius


ir grazu thumbup.gif ...ir naudinga 4u.gif
SAUNUOLE!!!!!!!
Atsakyti
vlasta - super drinks_cheers.gif

o man vakar teko iki 1 val nemiegoti, bet ko nepadarysi del vaiku.... Uztat siandien darzelyje taaaaip didziavosi lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vilmeta @ 2012 04 10, 18:29)

Ir palaidinukė vasarai:

user posted image

wub.gif wub.gif vasarai super, o spalvytė thumbup.gif
Atsakyti
la perla super kempiniukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 04 12, 10:30)

o man vakar teko iki 1 val nemiegoti, bet ko nepadarysi del vaiku.... Uztat siandien darzelyje taaaaip didziavosi  lotuliukas.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif verta buvo nemiegoti, rezultatas ir pasididziavimo pilnos vaiko akys
net ir as uzsinorejau toki nukopint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 04 12, 10:30)
o man vakar teko iki 1 val nemiegoti, bet ko nepadarysi del vaiku.... Uztat siandien darzelyje taaaaip didziavosi  lotuliukas.gif

Wow kaip gražu wub.gif Džiaugiuosi, kad viena darbe sedėdama ją pamačiau, o ne tradiciškai su mažiuke ant kelių namie, nes šianakt manęs būtų laukusi bemiege naktis ir žodžiai "mama, noriu.."
Atsakyti
Naujas darbeli smile.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Vilmeta,palaidinuke vasarai superine ir spalva wub.gif
Atsakyti
Dar pasirodysiu ir čia smile.gif

user posted image
Atsakyti
Vilmeta, ir palaidinukė, ir paskutinis grožis thumbup.gif

La Perla, yra kuo didžiuotis biggrin.gif

Vlasta, sėkmingas naikinimo būdas biggrin.gif
Atsakyti
aciu, merginos, isties vakar vaziavom i parduotuve tai visi pamate mano vaika sypsojosi, o as jam sakau: matai kaip zmonems pakelia nuotaika tavo kepuriukas smile.gif tik... negana to, jis dar savo aukletojai pazadejo kad as ir jai tokia numegsiu lotuliukas.gif o apetitas kyla bevalgant: dabar nori pono krabo ir kalmaro kepuriu doh.gif

Kodencija - pirmyn smile.gif gal tau ir nosis grazesne gausis biggrin.gif

vilmeta - sutirpau nuo pagalviuko wub.gif o ten ir pledukas ? bigsmile.gif ta subtili zalsva taip minimaliai ir graziai kad negaliu.... va cia tas variantas kai papuosimas nerealus ir jis ne kicinis ir jo ne per daug.. vienu zodziu - super wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 13 balandžio 2012 - 08:25