Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.22

QUOTE(jurakkk @ 2012 04 05, 16:01)
labai graži suknelė  thumbup.gif  bet pasuknelė turėtu buti kuklesnė, dabar tik ji dominuoja ax.gif


Aga... blizgantis audinys gadina reikala... baliui viena karta gerai, bet siaip tai neutralesnio ir be blizgesio neretusi. O fasonas tinkamas ir atrodote su suknele labai graziai.. nera ko cia saves nuvertinti. Grazi moteriska figura... o man tai plaukai ir sukuosena labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz ivertinimus.Pasuknele galvoju ir kita pasisiut,bet provincijoj mazas pasirinkimas,teko rinktis is ko buvo. 4u.gif
Atsakyti
Suknelė tikrai graži, Aušrara, ir figūrai idealiai pritaikyta.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(linaule @ 2012 04 07, 10:50)


fantastiska skara thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrara @ 2012 04 06, 18:30)
Aciu merginos uz ivertinimus.Pasuknele galvoju ir kita pasisiut,bet provincijoj mazas pasirinkimas,teko rinktis is ko buvo. 4u.gif

Pasisiūkit kitą, nes suknelė tikrai matosi graži, ir jums labai tinka smile.gif
Atsakyti
pasigirsiu ir aš. Pradėjau lapkritį - tik dabar pabaigiau......... bet ramia sąžine galėsiu pradėt megzt skarą.........

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2012 04 07, 20:05)
pasigirsiu ir aš. Pradėjau lapkritį - tik dabar pabaigiau......... bet ramia sąžine galėsiu pradėt megzt skarą.........


gal galite ant modeliuko parodyti blush2.gif smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 04 07, 20:28)
gal galite ant modeliuko parodyti blush2.gif  smile.gif  4u.gif


na bandysiu pati nusifotkint po švenčių priešais veidrodį, nes mb nesižavi visai mano tokiais darbais...... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2012 04 07, 20:32)
na bandysiu pati nusifotkint po švenčių priešais veidrodį, nes mb nesižavi visai mano tokiais darbais......  doh.gif

o jis man taip graziai atrodo blink.gif thumbup.gif todel ir noriu pamatyt stovinti jau savo padetyje biggrin.gif
Atsakyti
spalvos realios pirmoj foto, šitoj tik forma atitinka, nes lepmų šviesoj šitą siūliukų spalvą labai iškraipo

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ausrara @ 2012 04 06, 17:30)
Aciu merginos uz ivertinimus.Pasuknele galvoju ir kita pasisiut,bet provincijoj mazas pasirinkimas,teko rinktis is ko buvo. 4u.gif

as tokiu atveju siuvu blogaja puse i virsu smile.gif apie atlasa kalbu, jis is blogos puses matinis smile.gif
Atsakyti