Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

QUOTE(akcent @ 2012 03 28, 14:27)
Bet vis geriau nei apskritas 0.
Kiekvienas atsidėtas litas - vertingas 4u.gif



sutinku su tavim Akcent, bet tikras taupymas butu jeigu tuos 100 Lt pervesciau i kokia kaupiamaja saskaita. Tuo tarpu mes isleidziame juos visada. Nes buna arba gimtadienis artimo zmogaus, arba masina jau remontuot reikia, arba dar kas nors. Cia kaip buvau vienam seminare, tai ten atstove is banko aiskino, kad vidutiniskai pirmam seimos nariui Lietuvoje tenka 1200 Lt, antram - 800 Lt (jam jau kaip ir nereik moket mokesciu..), vaikui virs 14 - 600 Lt ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2012 03 28, 08:50)
maistui, kurui, rūbams ir t.t. Tada kaip nori, taip turi įsitekti.

labai sauniai sukates bigsmile.gif norejau paklausti, o jeigu kurui issileidziate daugiau nei paprastai,na pvz viena menesi 400lt,kita 500lt,tai kaip darote,jei numatyta tik 400lt? g.gif o biudzete pas jus yra tokia grafa,nenumatytos islaidos? kaip su jomis tvarkotes:)?
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2012 03 28, 07:50)
Labai seniai yra išbndytas vokelių būdas, bet mano galva jis tik laiko gaišimas. Vieną mėnesį eina įsitekti į mažiau, kitą ne, nes spintelės, kamera, šaldytuvas ištuštėja ir visko reikia, taigi jau teks skolintis iš kito voko. Kitame voke liks mažiau, o pirkti reikės - skolinsitės dar iš trečio ir t.t.
Pats geriausias būdas sutaupyti pinigus - apmąstyti (tikrai apmąstyti ir nusimatyti išlaidas, o ne šiaip pagalvoti) mėnesio išlaidas ir atitinkamai padalinti algą į dvi dalis. Būtent viena eina į kitą sąskaitą, kita lieka pragyvenimui: maistui, kurui, rūbams ir t.t. Tada kaip nori, taip turi įsitekti.
Aš niekad neimu iš santaupų, būtent, apsimetu, kad nieko neturiu, nėra jokių papildomų pinigų.
Būna, kad iki algos dar laiko sočiai, o piniginė pustuštė - į trasą eina bulvės.
Gal kažkam ir kvailai gali pasirodyti: pinigų yra, o bulves valgo. Bet pas mane šiuo klausimu yra tik du variantai: arba taupai, arba leidi.
Nežinau kaip kitiems, naudojantiems pastarąjį taupymo būdą, bet mums tauposi superiniai.

Tai vat pas mane ir butu ko gero tik du vokeliai-maistas+svaros prekes,ir kuras+varzybos-treniruotes,daugiau niekam neleidziu,visa beda ta,kad gali prireikti kazkokios sumos neplanuotam masinos remontui,taip daznai buna,nes ji naudojama ne tik kelionems nuo A iki B... blush2.gif Na,ziuresim,kaip bus,dar galvosiu,kaip sakiau,dar reikia algos sulaukti,nes dar nera is ko taupyti... doh.gif
Atsakyti
tai va, taupymas aktualu tiems, kas uzdirba zenkliai daugiau nei isleidzia. O tiems, kuriems lieka nedaug, geriau investuoti i dabarti. Kaip viena moteris klause, ar geriau vaika apdrausti mokant per menesi na kokius 50 lt ar is vis to nedaryti? Tai jai atsake, kad didziule suma net per sakykim dvidesimt metu nesusidarys, o ir tai jie tai dienai jau nebetures sios dienos pinigu sumos. Taigi, geriau ideti i vaiku burelius siandie pavyzdziui, o ne galbut vaiku universitetus rytoj.

Beje, zinau buda sutaupyti, kai zmones mokejo paskola, ja issimokejo, bet igudis liko. Tai jie tvarkingai ta pacia suma investuot pradejo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krizeee: 28 kovo 2012 - 16:50
QUOTE(akcent @ 2012 03 28, 15:08)
Paskolos ir pas mus viską surydavo. O kur dar remontai visokie. Sutaupydavome ir tuomet, tik tai taupymas buvo rūbų ir maisto sąskaita doh.gif
Kai atsikratėme viso to - ir kvėpuoti lengviau tapo.

Kaip norėčiau ir aš paskola atsikratyti unsure.gif
QUOTE(krizeee @ 2012 03 28, 17:49)
tai va, taupymas aktualu tiems, kas uzdirba zenkliai daugiau nei isleidzia. O tiems, kuriems lieka nedaug, geriau investuoti i dabarti. Kaip viena moteris klause, ar geriau vaika apdrausti mokant per menesi na kokius 50 lt ar is vis to nedaryti? Tai jai atsake, kad didziule suma net per sakykim dvidesimt metu nesusidarys, o ir tai jie tai dienai jau nebetures sios dienos pinigu sumos. Taigi, geriau ideti i vaiku burelius siandie pavyzdziui, o ne galbut vaiku universitetus rytoj.

Bet pinigų juodai dienai vis tiek reikia turėti: ir dėl darbo praradimo, ir dėl ligų, ir šiaip ramiau gyventi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 03 28, 08:42)
nesupratau, tai jus gaunat iki 10, ir nesugebat pakeliaut. as tai labai mazai gaunu, jei pavyksta perzengti 4 riba, labai jau bunu patenkinta. aisku, esu viena suaugusi seimoje, tai todel... na bet pakeliauju su vaikais ir viso ko kito leidziam.




lotuliukas.gif lotuliukas.gif nepykit, nesusilaikiau.. blush2.gif mano masteliais tai jau butu super hyper ohoho pajamos
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2012 03 28, 20:22)
Kaip norėčiau ir aš paskola atsikratyti  unsure.gif

o kas neleidzia,darykit kaip akcent,parduokit ir atiduokit,jei jau labai norit but be paskolos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2012 03 28, 22:50)
o kas neleidzia,darykit kaip akcent,parduokit ir atiduokit,jei jau labai norit but be paskolos ax.gif


drinks_cheers.gif
bet ar geriau jausitės neturėdami savo, nuolat priklausydami nuo kažko.
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2012 03 28, 22:50)
o kas neleidzia,darykit kaip akcent,parduokit ir atiduokit,jei jau labai norit but be paskolos ax.gif

O kur gyventi? Niekas už ačiū nepasiūlo, tėvai ar giminaičiai nei dovanoja, nei nuperka, o nuomotis su vaikais - išbandyta. Nors kiek padoresnis bustas kainuoja daugiau nei dabar moku paskolos, o ir su vaikais nelabai yra pageidaujančių priimti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2012 03 29, 11:11)
Žinoma, turint vaikų sudėtingiau. Gal todėl mes jų kol kas neplanuojame. Dar trūksta kokių 4-5 metų, kad pasitaupytų šiek tiek pinigų, kad patys susivoktume ar norime likti čia LT ar taip pat išvykti (kaip dauguma). Todėl ir būsto atsisakyti lengviau buvo...
O dėl nuomų, teko 4 nuomotis, ir gan ilgai savame gyventi. Visi butai buvo puikūs. Tvarkingi, jaukūs, nuoma maža. Tačiau karts nuo karto (2 iš 4) šeimininkai pasitaiko priplaukę. Kantrybė mūsų trūksta ir taupydami savus nervus keliamės į kitą būstą. blush2.gif
Surasti gerą nuomojamą būstą tikrai nėra lengva, bet įmanoma...

patikek, ir gerus nuomininkus turet yra lobis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2012 03 29, 11:26)
Tikiu. Užteko jau paskutinių įvykių Kaune doh.gif Ir šiaip... Nenorėčiau būti buto šeimininkė ir jį nuomoti unsure.gif

sesuo mano nuomuoja. Ui kokiu nuomininku turejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2012 03 29, 11:28)
O kur gyventi? Niekas už ačiū nepasiūlo, tėvai ar giminaičiai nei dovanoja, nei nuperka, o nuomotis su vaikais - išbandyta. Nors kiek padoresnis bustas kainuoja daugiau nei dabar moku paskolos, o ir su vaikais nelabai yra pageidaujančių priimti unsure.gif

tai va vistik jusu atveju paskola yra geriau tureti nei jos netureti...isivaziduokit,jeigu jums jos net nebutu galymybes paiimti,tai dejuotumete ,kaip blogai yra nuomuotis... wink.gif
Papildyta:
QUOTE(akcent @ 2012 03 29, 12:11)
Žinoma, turint vaikų sudėtingiau. Gal todėl mes jų kol kas neplanuojame. Dar trūksta kokių 4-5 metų, kad pasitaupytų šiek tiek pinigų, kad patys susivoktume ar norime likti čia LT ar taip pat išvykti (kaip dauguma). Todėl ir būsto atsisakyti lengviau buvo...
O dėl nuomų, teko 4 nuomotis, ir gan ilgai savame gyventi. Visi butai buvo puikūs. Tvarkingi, jaukūs, nuoma maža. Tačiau karts nuo karto (2 iš 4) šeimininkai pasitaiko priplaukę. Kantrybė mūsų trūksta ir taupydami savus nervus keliamės į kitą būstą. blush2.gif
Surasti gerą nuomojamą būstą tikrai nėra lengva, bet įmanoma...

o jei nuspresite likti LT,imti paskolos nenorite,ka darysite vaiku kl?smile.gif
man asmeniskai turbut ,kad nepriimtina,kraustytis is vieno buto ,i kita su vaikais:) na bet turbut pas ka, yra didelis noras ju turet,tai gal ir tokie nepatogumai neatrodo baisus ax.gif
o per kiek cia laiko pakeitete 4butus? ka reiskia priplauke? biggrin.gif
Atsakyti