Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

andriau, o kuo save laikot? vidutiniskai gyvenanciais? as cia skaitau kai pajamos nuo 6000 ar pan...per abu suaugusius
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 03 27, 08:28)
andriau, o kuo save laikot? vidutiniskai gyvenanciais? as cia skaitau kai pajamos nuo 6000 ar pan...per abu suaugusius

O kokias pajamos butu gerai gyvenanciu pagal jus? smile.gif
Mes sakyciau virsh vidutiniskai gyvenanciu.. unsure.gif Todel ir pikta ant saves kai kiti su mazesniom algom sugeba ir pakeliauti, remontus pasidaro ir dar kazkaip palepina save wink.gif.
Atsakyti
QUOTE(andriuslow @ 2012 03 27, 08:56)
pas mus uz vasari 78kv 700lt..

Pas mus sunkiai su taupymais gaunasi, ishmeginsim nauja buda mum, palikti saskaitoj menesiui suma(kitus i atskira sakaita) ir pasistengti i ja isisprausti..gal taip kas gausis, nzn kaip zmones ish minimumo ishgyvena  unsure.gif

Budas neblogas,as toki naudoju,nes neturiu nei laiko,nei noro uzsiimti rasymais kiek ir kam smile.gif Tik cia svarbu zinoti,kad tu kitu atidetu pinigu "nera",ir skolintis negali,jei baigiasi-reiskia,baigiasi,ir iki atlyginimo reikia pakenteti ax.gif As ruosiuosi ismeginti vokeliu sistema,pvz.,maistui ne daugiau 100lt savaitei...tik vat reikia pirmos algos po biuletenio sulaukti smile.gif Greta bus naudojamas ir ankstesnis budas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 03 27, 13:47)
Budas neblogas,as toki naudoju,nes neturiu nei laiko,nei noro uzsiimti rasymais kiek ir kam smile.gif Tik cia svarbu zinoti,kad tu kitu atidetu pinigu "nera",ir skolintis negali,jei baigiasi-reiskia,baigiasi,ir iki atlyginimo reikia pakenteti ax.gif As ruosiuosi ismeginti vokeliu sistema,pvz.,maistui ne daugiau 100lt savaitei...tik vat reikia pirmos algos po biuletenio sulaukti smile.gif  Greta bus naudojamas ir ankstesnis budas ax.gif

Tai tos atidetus galima, kokiam kaupiamajam indeliui padeti, na manau pats efektas kai e-bank. atsidarius nematai daugiau pinigu ir privers pataupyti.

Siaip dar pradejom nereikalingus daiktus pardavineti, kad ir uz kelis litus, zinoma cia netaupymo budas..bet bent kazkiek gryzhta..nes viska laiko su mintim kad kazkada ar uzsidesim ar panaudosim biggrin.gif

Kad mes bent i 200lt maistui per sav isitektume g.gif .
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 03 27, 14:47)
Budas neblogas,as toki naudoju,nes neturiu nei laiko,nei noro uzsiimti rasymais kiek ir kam smile.gif Tik cia svarbu zinoti,kad tu kitu atidetu pinigu "nera",ir skolintis negali,jei baigiasi-reiskia,baigiasi,ir iki atlyginimo reikia pakenteti ax.gif As ruosiuosi ismeginti vokeliu sistema,pvz.,maistui ne daugiau 100lt savaitei...tik vat reikia pirmos algos po biuletenio sulaukti smile.gif  Greta bus naudojamas ir ankstesnis budas ax.gif

Labai seniai yra išbndytas vokelių būdas, bet mano galva jis tik laiko gaišimas. Vieną mėnesį eina įsitekti į mažiau, kitą ne, nes spintelės, kamera, šaldytuvas ištuštėja ir visko reikia, taigi jau teks skolintis iš kito voko. Kitame voke liks mažiau, o pirkti reikės - skolinsitės dar iš trečio ir t.t.
Pats geriausias būdas sutaupyti pinigus - apmąstyti (tikrai apmąstyti ir nusimatyti išlaidas, o ne šiaip pagalvoti) mėnesio išlaidas ir atitinkamai padalinti algą į dvi dalis. Būtent viena eina į kitą sąskaitą, kita lieka pragyvenimui: maistui, kurui, rūbams ir t.t. Tada kaip nori, taip turi įsitekti.
Aš niekad neimu iš santaupų, būtent, apsimetu, kad nieko neturiu, nėra jokių papildomų pinigų.
Būna, kad iki algos dar laiko sočiai, o piniginė pustuštė - į trasą eina bulvės.
Gal kažkam ir kvailai gali pasirodyti: pinigų yra, o bulves valgo. Bet pas mane šiuo klausimu yra tik du variantai: arba taupai, arba leidi.
Nežinau kaip kitiems, naudojantiems pastarąjį taupymo būdą, bet mums tauposi superiniai.
Atsakyti
QUOTE(andriuslow @ 2012 03 27, 07:20)
O kokias pajamos butu gerai gyvenanciu pagal jus?  smile.gif
Mes sakyciau virsh vidutiniskai gyvenanciu.. unsure.gif  Todel ir pikta ant saves kai kiti su mazesniom algom sugeba ir pakeliauti, remontus pasidaro ir dar kazkaip palepina save wink.gif.

nesupratau, tai jus gaunat iki 10, ir nesugebat pakeliaut. as tai labai mazai gaunu, jei pavyksta perzengti 4 riba, labai jau bunu patenkinta. aisku, esu viena suaugusi seimoje, tai todel... na bet pakeliauju su vaikais ir viso ko kito leidziam.

gal jus susidelioja kazkaip kitaip savo prioritetus, arba tarkim kasdien valgot pietus restoranuose. tai jau tikrai gera kelione gali pradingt.

na tarkim, duodu realu pavyzdi. rudeni buvau pas drauge vokietijoj 9 dienas. tai man kainavo 500lt (bilietai trims, pirmyn ir atgal.) kas toliau...vokietijoj kainos maisto kaip lietuvoj, tai net ne prabanga. transportas tik brangokas gavosi. dar baseinas, zoo miske, ir siokios tokios siaip pramogos... viso trims, su bilietais kainavo nepilnai 1400lt. tokia isvyka ir tiek dienu. labai normaliai manau. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(akcent @ 2012 03 28, 04:50)

Gal kažkam ir kvailai gali pasirodyti: pinigų yra, o bulves valgo. Bet pas mane šiuo klausimu yra tik du variantai: arba taupai, arba leidi.
Nežinau kaip kitiems, naudojantiems pastarąjį taupymo būdą, bet mums tauposi superiniai.

superinis budas drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif jetau kaip noriu sito pasiekti unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 03 28, 09:42)
na tarkim, duodu realu pavyzdi. rudeni buvau pas drauge vokietijoj 9 dienas. tai man kainavo 500lt (bilietai trims, pirmyn ir atgal.) kas toliau...vokietijoj kainos maisto kaip lietuvoj, tai net ne prabanga. transportas tik brangokas gavosi. dar baseinas, zoo miske, ir siokios tokios siaip pramogos... viso trims, su bilietais kainavo nepilnai 1400lt. tokia isvyka ir tiek dienu. labai normaliai manau.  smile.gif

superinis budas  drinks_cheers.gif jetau kaip noriu sito pasiekti  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

drinks_cheers.gif Kelionės kelionėms nelygu... Mes irgi keliaujame kiek galima daugiau, (yra didžiulis poreikis šiuo metu), tačiau taupymas yra kraujin į įaugęs ir net atostogų metu nesišvaistome. Pamatyta labai daug, o išleista labai mažai (kaip tik įmanoma).
Vietoje viešbučių - kempingai (jeigu kelionė ilga ar numatyta į pakankamai brangią šalį), vietoj restoranų - prekybos centrai.
Kitas žmogus pasakytų: kokia čia kelionė, kai negali 5 žvaigždučių viešbučio išsinuomoti ar skaniai prisivalgyti restorane blush2.gif
Kol požiūris pas mus buvo toks, kaip ankstensniame sakinyje, toliau Lietuvos ir nebuvome išvykę, o dabar bim bam viskas biggrin.gif pasirodo viskas galima ir įmanoma, kai didžiulis noras yra.

O taupyti išmoksite, jeigu labai norisi 4u.gif
Aš išradinėjau dviratį kokius 5metus, kol savą būdą atradau. Dabar sutaupyti kažkokią norimą sumą, man taip pat lengva ir savaime suprantama, kaip kvėpuoti ar pavalgyti.
Atradus savo taupymo būdą, jums irgi tai taps nesudėtinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akcent: 28 kovo 2012 - 09:08
QUOTE(given444 @ 2012 03 28, 08:42)
nesupratau, tai jus gaunat iki 10, ir nesugebat pakeliaut. as tai labai mazai gaunu, jei pavyksta perzengti 4 riba, labai jau bunu patenkinta. aisku, esu viena suaugusi seimoje, tai todel... na bet pakeliauju su vaikais ir viso ko kito leidziam.

gal jus susidelioja kazkaip kitaip savo prioritetus, arba tarkim kasdien valgot pietus restoranuose. tai jau tikrai gera kelione gali pradingt.


Na kaip minejau mane stebina kaip su mazom pajamom sugeba daug ka sau leisti ir isigyti ar pasidaryti..
Tiesiog manau pagal musu seimos pajamas turetu gautis daugiau susitaupyti, negu siuo metu pavyksta. Todel ishmeginsim ateinanti menesi nauja mum taupymo buda.

Pakeliauti galetume leisti sau, bet yra busto kreditas, tevu kreditas ir pagalba, reikia viska ishmoketi. unsure.gif
Na neishlaidaujam restoranam, pavyko sklypui susitaupyti, automobiliui..
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2012 03 28, 10:07)
drinks_cheers.gif Kelionės kelionėms nelygu... Mes irgi keliaujame kiek galima daugiau, (yra didžiulis poreikis šiuo metu), tačiau taupymas yra kraujin į įaugęs ir net atostogų metu nesišvaistome. Pamatyta labai daug, o išleista labai mažai (kaip tik įmanoma).
Vietoje viešbučių - kempingai (jeigu kelionė ilga ar numatyta į pakankamai brangią šalį), vietoj restoranų - prekybos centrai.
Kitas žmogus pasakytų: kokia čia kelionė, kai negali 5 žvaigždučių viešbučio išsinuomoti ar skaniai prisivalgyti restorane blush2.gif
Kol požiūris pas mus buvo toks, kaip ankstensniame sakinyje, toliau Lietuvos ir nebuvome išvykę, o dabar bim bam viskas biggrin.gif pasirodo viskas galima ir įmanoma, kai didžiulis noras yra.

O taupyti išmoksite, jeigu labai norisi 4u.gif
Aš išradinėjau dviratį kokius 5metus, kol savą būdą atradau. Dabar sutaupyti kažkokią norimą sumą, man taip pat lengva ir savaime suprantama, kaip kvėpuoti ar pavalgyti.
Atradus savo taupymo būdą, jums irgi tai taps nesudėtinga.

fantastika thumbup.gif
Atsakyti
Kaip norėčiau, kad mūsų poroje abu būtų taupūs unsure.gif O dabar jaučiu, kad pati pradedu kuo toliau, tuo vis daugiau išlaidauti doh.gif Nors tikrai moku būti tikra skrega ir susitaupyti nemažai, tiksliau, tiek, kiek reikia ar tiek, kiek noriu rolleyes.gif Bet juk viena negyvenu, kas iš to, kad aš veršiuos diržą, kaupsiu, o antroji pusė ir toliau teisinsis, kad "nėra iš ko sutaupyti" ir net nėra dėl ko taupyti, ta prasme, nemato tam tikslo ir pan. doh.gif , nors mano akimis žiūrint tikrai yra ir iš ko sutaupyti ir kam tuos sutaupytuosius naudingai ir linksmai išleisti ax.gif Bet juk negaliu perauklėti kito žmogaus, iš manęs net įtaigioji aiškintoja prasta, nesugebu įrodyti, kad tikrai galima atsisakyti kažko ir iš to susitaupys sumos, reikalingos ar tiesiog norimos išleisti kažkam, ko paprastai sau neleidžiam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(andriuslow @ 2012 03 28, 11:00)
Na kaip minejau mane stebina kaip su mazom pajamom sugeba daug ka sau leisti ir isigyti ar pasidaryti..
Tiesiog manau pagal musu seimos pajamas turetu gautis daugiau susitaupyti, negu siuo metu pavyksta. Todel ishmeginsim ateinanti menesi nauja mum taupymo buda.

Pakeliauti galetume leisti sau, bet yra busto kreditas, tevu kreditas ir pagalba, reikia viska ishmoketi.  unsure.gif
Na neishlaidaujam restoranam, pavyko sklypui susitaupyti, automobiliui..

Gal finansiniai įsipareigojimai daug pajamų suvalgo g.gif

Akcent pateiktas būdas thumbup.gif Pati tokiu naudojuosi ax.gif
Atsakyti
o pas mus galimybe sutaupyti yra viena vienintele ir ta pati ne milijonai, apie 100 Lt plius minus. Daznai su vyru galvojame ka ne taip darome, nes pinigu kaip nera taip nera. Ir blogiausia mano manymu ziuret i kitus - a va tas tai gyvena zymiai geriau, nors gauna panasiai...smile.gif Mes be paskolos uz busta, vartojamosios paskolos, mokesciu uz patarnavimus turime ir isipareigojima (alimentus), kuriu kiti zmones galbut neturi. Kaip minejau, rubu nauju mes seniai nebeperkame. Tai lieka tik maistas..sad.gif Mes savaitej maistui skiriam 200 Lt. cia su ukinem pirmo butinumo prekem ir t.t.
Stebuklu nera, zodziu, reik apgaudinet pilva biggrin.gif
Del masinos irgi - paskaiciuoji, ar tikrai sutaupysi, jei gyveni uzmiestyje, i darba ar kitur, kur reikia, turetum keliauti su keliais autobusais, tai...as uz laiko taupyma.
Atsakyti