Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

Gyvenu 9 aukste, tikrai salta, 19 laipsniu, tenka vaikscioti su kojinemis ir megztukais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 03 16, 22:14)
Bet kaip gali būti kitaip senos statybos namuose? Juk šildymo sistemos vamzdynų nekeitė.

vamzdynų nekeitė, bet lyg keitėsi tas šilumos tiekimo būdas - neišmanau tų dalykų, konkrečiai negaliu pasakyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2012 03 17, 08:01)
Gyvenu 9 aukste, tikrai salta, 19 laipsniu, tenka vaikscioti su kojinemis ir megztukais ax.gif

hihihi.gif irnesakyk.gif
Pas mus per didžiausius šalčius bute buvo vos +12 biggrin.gif O grindys dar šaltesnės, lyg +10 (jeigu gerai pamenu) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2012 03 17, 10:22)
hihihi.gif  irnesakyk.gif
Pas mus per didžiausius šalčius bute buvo vos +12 biggrin.gif O grindys dar šaltesnės, lyg +10 (jeigu gerai pamenu) smile.gif

doh.gif man butu sakes, nes esu saltmire, 19 laipsniu man jau saltis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2012 03 17, 08:01)
Gyvenu 9 aukste, tikrai salta, 19 laipsniu, tenka vaikscioti su kojinemis ir megztukais ax.gif

Supratau kad geriau laipsniais ivardinti, nes man 19C pats tas ziema, miegamajame noreciau 17-18C smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 03 16, 11:42)
O as jau nebepajegsiu si menesi sumoketi visko,tiesiog korteleje nebera tiek pinigu,o atlyginimas balandzio men... verysad.gif  732 uz sildyma atejo,o pridejus visa kita... verysad.gif



as vos neapsiverkiau gavusi sildymo saskaita- 650 lt, uz 50 kv... taip pat korteleje tiek pinigu neturiu, o kur kt mokesciai ir dar nuoma
fear.gif
Atsakyti
Atsakant i temos klausima - neperku nereikalingu daiktu.
Atsakyti
mISSrR, ar cia tik silymas ar ir vandens pasildymas...mokekit uz sildyma dalimis...jei jau ner kitu pajamu....o ka daugiau patarsi.
Atsakyti
Norejosi nusisaut su duru rankena uz patarnavimus, telefonus, darzeli, interneta ir kabeline sumokejus 1200 lt blink.gif ir cia be paskolos ir maisto unsure.gif pats skaudziausias menuo metuose...tikrai vercia emigruoti i zmones mylincia sali ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimucia: 26 kovo 2012 - 13:15
Perskaičiau naujosios temos visus 7 puslapius ir radau info tik apie metro, šašlykus ir kokio šiltumo butai lotuliukas.gif

O tikėjausi idomių idėjų iš gyvenimo: kokiais būdais taupote pinigus?
pvz kaupiu plastmasinius indus nuo svečių atnešamų pyragų ir torčiukų ir pavasarį nereikia pirkti daigykliu augaliukams biggrin.gif

pvz kokį taupymo būdą panaudojote pastarosiomis dienomis ir dėl to jaučiatės gerokai pataupę? bigsmile.gif
Atsakyti
Kalbant apie šildymo reguliavimą-tai kažkaip įmanoma patiems reguliuoti iš rūsio.Mano močiutė gyvena tradiciniam daugiabuty,Karoliniškių rajone,nerenovuotam.Jos kaimynas kiekvieną rytą apie 5val.bėga į rūsį,kažką atsukti,kad šilčiau būtų,o kiekvieną vakarą,apie vidurnaktį vėl bėga į rūsį,kad šilumą prisuktų ir taip visas 5 močiutės aukštas sutaupo šiek tiek pinigėlių.Kaip supratau,dėl to junginėjimo susitaupo apie 100Lt,o biednam Lietuvos pensininkui tai yra dideli pinigai.
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2012 03 17, 13:39)
as vos neapsiverkiau gavusi sildymo saskaita- 650 lt, uz 50 kv... taip pat korteleje tiek pinigu neturiu, o kur kt mokesciai ir dar nuoma
fear.gif

pas mus uz vasari 78kv 700lt..

Pas mus sunkiai su taupymais gaunasi, ishmeginsim nauja buda mum, palikti saskaitoj menesiui suma(kitus i atskira sakaita) ir pasistengti i ja isisprausti..gal taip kas gausis, nzn kaip zmones ish minimumo ishgyvena unsure.gif
Atsakyti