Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

Nepykit Sophi, bet Jūs Labai kategoriška, linkusi visus pamokyti, nurodyti įstatymus ir matyt jauciatės visada teisi g.gif Nenorėciau tokios kaimynės, kolegės ar draugės. Man nuoširdus žmogiškumas patrauklesnis už amžiną teisuoliškuma ax.gif
Atsakyti
Turėjau taupyklę, kuri iš apačios neatsidaro pasalūniškai. Kasdien į ją dėdavau po 1, 2, arba 5lt. Kaip turtinga diena pasitaikydavo biggrin.gif Ale, ilgai neišlaikiau...Panaudojau atsuktuvą. Visi girdėję planus apie didį susitaupimą krizeno, sakė graudžiai sugadinta taupyklė vartėsi ant grindų..
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 03 14, 11:56)
O prie ko cia siukslinimas??? g.gif  doh.gif 

Šiukšlinimą įvardijau tik kaip pavyzdį, kai Jūs parašėt "visi darė ir mes taip pat" doh.gif Nenoriu aš su niekuo ginčytis, Jums priimtina, Jūs taip elgiatės, bet man tai tikrai nepatiktų ir matyt aš kaip Sophi esu bjauri kaimynė biggrin.gif Nors gal daugiau kantri nei bjauri, nes tikrai nepuolu auklėti kaimynų, bet tuo pačiu neinu bandai iš paskos tik todėl, kad visi taip daro ax.gif Tema apie taupymą, dar taupykime bent jau nervus, jei nekalbam į temą, o ginčijamės dėl visiems skirtingai suprantamų dalykų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2012 03 15, 11:13)
Šiukšlinimą įvardijau tik kaip pavyzdį, kai Jūs parašėt "visi darė ir mes taip pat" doh.gif Nenoriu aš su niekuo ginčytis, Jums priimtina, Jūs taip elgiatės, bet man tai tikrai nepatiktų ir matyt aš kaip Sophi esu bjauri kaimynė biggrin.gif Nors gal daugiau kantri nei bjauri, nes tikrai nepuolu auklėti kaimynų, bet tuo pačiu neinu bandai iš paskos tik todėl, kad visi taip daro ax.gif Tema apie taupymą, dar taupykime bent jau nervus, jei nekalbam į temą, o ginčijamės dėl visiems skirtingai suprantamų dalykų 4u.gif

As nerasiau,kad mes taip darem del to,kad visi taip dare,as rasiau (sita fraze ne mano,ji perversta savaip ax.gif ),kad tiesiog mes visi taip darem,noredama pasakyti,kad nepatenkintu nebuvo...nes visiems buvo gerai... ax.gif
Beje,niekada gyvenime nesu ejusi is paskos bandai,aciu Dievui,turiu savo galva ir savo nuomone,ir jei ka darau-tai tik todel,kad pati noriu... ax.gif Ir as nesiginciju,tiesiog issakau savo nuomone,kaip ir jus-forume,kaip ir gyvenime,visi turim tam teise... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Matyte @ 2012 03 15, 00:49)
Nepykit Sophi, bet Jūs Labai kategoriška, linkusi visus pamokyti, nurodyti įstatymus ir matyt jauciatės visada teisi g.gif Nenorėciau tokios kaimynės, kolegės ar draugės. Man nuoširdus žmogiškumas patrauklesnis už amžiną teisuoliškuma ax.gif

drinks_cheers.gif Galiu suprasti Sophi-as lygiai tokia pati kategoriska ten,kur reikalas liecia keliu eismo taisykles ir situacija keliuose ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 15 kovo 2012 - 12:01
QUOTE(denaxa @ 2012 03 15, 12:04)
Ir as nesiginciju,tiesiog issakau savo nuomone,kaip ir jus-forume,kaip ir gyvenime,visi turim tam teise... 4u.gif

Viskas gerai, man patinka diskutuoti, matyt pasirodė 4u.gif
QUOTE(denaxa @ 2012 03 15, 12:04)
drinks_cheers.gif  Galiu suprasti Sophi-as lygiai tokia pati kategoriska ten,kur reikalas liecia keliu eismo taisykles ir situacija keliuose ax.gif

Visi turi savo kategoriškumų biggrin.gif Aš visuomet kategoriškai žiūriu į pašalpos gavėjus, ne į tuos, kurie tikrai vargingai gyvena, o į tą didžiąją daugumą, kuri piktnaudžiauja g.gif
Atsakyti
Hi.

skaitau čia Jūsų nuomones apie šiukšles, šašlykus ir balkonus... Grįžkim prie temos mirksiukas.gif

Kokiais būdais taupote pinigus?
Kokia pirma mintis šovė į galvą? Pasidalinkite ja ir džiaukitės pavasariu
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Matyte @ 2012 03 14, 23:49)
Nepykit Sophi, bet Jūs Labai kategoriška, linkusi visus pamokyti, nurodyti įstatymus ir matyt jauciatės visada teisi g.gif Nenorėciau tokios kaimynės, kolegės ar draugės. Man nuoširdus žmogiškumas patrauklesnis už amžiną teisuoliškuma ax.gif

Jei manot, kad čia didelę naujieną parašėt, tai turiu nuvilt - visi, įskaitant mane pačią, seniai tai žino, ir nieko - žuvusių dėl to kol kas nėra ax.gif
Dėl teisuoliškumo klystat - aš mėgstu pasakyt savo nuomonę, bet tai visai nereiškia, kad ji vienintelė yra teisinga smile.gif
O šiaip neneigsiu - esu iš tų žmonių, kurie laikosi žaidimo taisyklių, ir to paties tikiuosi iš kitų blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(dirty_kiss @ 2012 03 15, 18:55)
Kokiais būdais taupote pinigus?
Kokia pirma mintis šovė į galvą? Pasidalinkite ja ir džiaukitės pavasariu
4u.gif

Pirma mintis g.gif Kuo rečiau eini į parduotuves - tuo labiau tauposi bigsmile.gif Su įsibėgėjančiu pavasariu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2012 03 15, 10:13)
Šiukšlinimą įvardijau tik kaip pavyzdį, kai Jūs parašėt "visi darė ir mes taip pat" doh.gif Nenoriu aš su niekuo ginčytis, Jums priimtina, Jūs taip elgiatės, bet man tai tikrai nepatiktų ir matyt aš kaip Sophi esu bjauri kaimynė biggrin.gif Nors gal daugiau kantri nei bjauri, nes tikrai nepuolu auklėti kaimynų, bet tuo pačiu neinu bandai iš paskos tik todėl, kad visi taip daro ax.gif Tema apie taupymą, dar taupykime bent jau nervus, jei nekalbam į temą, o ginčijamės dėl visiems skirtingai suprantamų dalykų 4u.gif

Pritariu Sophi. Taisyklės ir yra tam, kad jų laikytis. Turiu kaimynus apačioje, kurie vasarą savo didžiulėje terasoje kepa kažką, o aš negaliu vakare atsidaryti lango, nes man smirda doh.gif negaliu pakęsti kepamos mėsos kvapo, ir šiuo atveju esu baisiai kategoriška. Ir jei tai kartosis ir šį pavasarį / vasarą, ruošiuosi nebetylėti ir pranešti atitinkamoms institucijoms.
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2012 03 15, 18:55)
Kokiais būdais taupote pinigus?
Kokia pirma mintis šovė į galvą? Pasidalinkite ja ir džiaukitės pavasariu
4u.gif

O aš pastaruoju metu neatrandu naujų būdų sutaupyti, vadovaujuosi seniai patikrintais ax.gif Mokesčiai šį mėnesį gerokai papurtė kišenes, bet džiaugiuosi, kad turiu galimybę susimokėti juos iš karto, o ne kaip nemaža dalis gyventojų mokėjimus nukelia į šiltesnius mėnesius. Tad taupau neprisidarydama skolų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2012 03 16, 10:18)
Tad taupau neprisidarydama skolų 4u.gif


thumbup.gif tas pats ir as smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2012 03 16, 10:18)
O aš pastaruoju metu neatrandu naujų būdų sutaupyti, vadovaujuosi seniai patikrintais ax.gif Mokesčiai šį mėnesį gerokai papurtė kišenes, bet džiaugiuosi, kad turiu galimybę susimokėti juos iš karto, o ne kaip nemaža dalis gyventojų mokėjimus nukelia į šiltesnius mėnesius. Tad taupau neprisidarydama skolų 4u.gif

O as jau nebepajegsiu si menesi sumoketi visko,tiesiog korteleje nebera tiek pinigu,o atlyginimas balandzio men... verysad.gif 732 uz sildyma atejo,o pridejus visa kita... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 03 16, 10:42)
732 uz sildyma atejo,o pridejus visa kita... verysad.gif

O vargeli.. unsure.gif Na tokiu atveju būtų ir man striuką.
Atsakyti