Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

QUOTE(fuksė @ 2012 08 12, 17:57)
O as neimciau, vistiek vaikai nores ,,nuosavo kampo" ir kam tie polocai 2, ar dulkem, ar sunim?

na, man tai keista, kad 3 vaikam reikia net 100 papildomu kvadratu doh.gif Sildymas kainuoja, valyti daug darbo schmoll.gif O ir dviem senukam ateity reikes net 150 kvadratu... Na, bet zmoniu reikalas kaip jiems gyvent.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 08 12, 18:00)
na, man tai keista, kad 3 vaikam reikia net 100 papildomu kvadratu  doh.gif Sildymas kainuoja, valyti daug darbo  schmoll.gif O ir dviem senukam ateity reikes net 150 kvadratu... Na, bet zmoniu reikalas kaip jiems gyvent.


ne vien tik vaikam, dar garazas didesni, kad dvi masinos tilptu, valgomojo dabar neturim, svetaines didesnes norisi.

O 150 kvadratulabai kompaktiskai issidalina:
miegamasis ~20
darbo kambarys-biblioteka ~15
Virtuve ~20
valgomasis-svetaine~25
holas~10
wc, vonia ~10
katiline, buitines ~20
garazas ~30

Atsakyti
QUOTE(Apollo @ 2012 08 12, 18:18)
O 150 kvadratulabai kompaktiskai issidalina:
miegamasis ~20
darbo kambarys-biblioteka ~15
Virtuve ~20
valgomasis-svetaine~25
holas~10
wc, vonia ~10
katiline, buitines ~20
garazas ~30

Kai mes įsirenginėjam mažiau nei 3,5 kv. metrų virtuvytę, kurioje turi tilpti skalbyklė, indaplovė, šaldytuvas, kriauklė, viryklė su kaitlente bei gartraukiu ir dar pors pora spintučių daiktams susidėti, va čia aš vadinu kompaktiškumu biggrin.gif Bet čia juokais, pas mus butas, o ir mes dar tik dviese. Visiškai suprantamas jūsų noras gyventi geriau ir erdviau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2012 08 10, 13:01)
Dekui  4u.gif Cia kokia duona - juoda, balta?



Ir tokia ir tokia. tik batonas kitoks pagal kaina, bet ji jeigu perkame (retai-retai) tai 76ct kainuoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Apollo @ 2012 08 12, 00:47)
Taip, todel, kad pasikeitus aplinkybems esamas namas netinka. Kai nebuvo vaiku, uzteko 180 kvadratu, kai trys vaikai, reikia 280 kvadratu, o kai vaikai uzaugs ir iseis,  uzteks 150 kvadratu. Pirmam namui reikejo paskolos, nes buvom jauni ir pajamu tokiu neturejom. Paskola grazinom per 6 metus. Antras namas beveik trigubai brangesnis, todel reikia papildomai paiskolinti. O treciam paskolos nereikes:)


man atrodo cia jau Jusu hobis smile.gif keisti namus mirksiukas.gif
As tiesiog negaleciau taip doh.gif statai, imi paskola,perki ir zinai, kad tai tik tam tikram periodui. Per daug sesli esu man butu per sunku, o ir finansiskai labiau suvarzytas esi. Turim savo busta,megstam keliauti todel man atrodo gyvenimas per trumpas, kad tik namus keisti viena i kita, kita i dar kita. Bet cia tik mano subjektyvi nuomone mirksiukas.gif Juk kaip kas nori, taip tas ir gyvena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rom@ntika @ 2012 08 14, 18:18)
man atrodo cia jau Jusu hobis smile.gif  keisti namus mirksiukas.gif 
As tiesiog negaleciau taip doh.gif statai, imi paskola,perki ir zinai, kad tai tik tam tikram periodui. Per daug sesli esu man butu per sunku, o ir finansiskai labiau suvarzytas esi. Turim savo busta,megstam keliauti todel man atrodo gyvenimas per trumpas, kad tik namus keisti viena i kita, kita i dar kita. Bet cia tik mano subjektyvi nuomone mirksiukas.gif Juk kaip kas nori, taip tas ir gyvena 4u.gif

O tai gal jie ir keliauja? Bent jau pas mus kelionių pinigai atskiri, tam tikras procentas kas mėnesį nuo algos, su būsto pinigais jie nieko bendra neturi.
Atsakyti
QUOTE(rom@ntika @ 2012 08 14, 20:18)
man atrodo cia jau Jusu hobis smile.gif  keisti namus mirksiukas.gif 
As tiesiog negaleciau taip doh.gif statai, imi paskola,perki ir zinai, kad tai tik tam tikram periodui. Per daug sesli esu man butu per sunku, o ir finansiskai labiau suvarzytas esi. Turim savo busta,megstam keliauti todel man atrodo gyvenimas per trumpas, kad tik namus keisti viena i kita, kita i dar kita. Bet cia tik mano subjektyvi nuomone mirksiukas.gif Juk kaip kas nori, taip tas ir gyvena 4u.gif

na aš vieną namą su paskola jau pasistačiau, jeigu būtų galimybė norėčiau statyti antrą, bet ne sau, o pardavimui - labai jau man kažkaip statybos mielas dalykas. O va savo pirmąjį kažin ar kada galėčiau parduoti... tiek daug brangių žmonių, kurių kažkada nebebus pridėjo savo ranką prie namelio statymo, viskas savom rankom padaryta, kiekvienas kampas išglostytas. Man namas ne tik pastatas, tai tikri namai, buveinė dūšios, kad ir koks jis netobulas bebūtų...

o į taupymo temą, aš vis pasiskaitau ir pagalvoju, kad gal protingas turėtų būti tas metodas, kai darai keletą didesnių apsipirkimų, o paksui skiri kasdien po kad ir 10 litų ar 20 ir stengiesi daugiau neišleisti. Bet man niekaip taip neišeina. Būna dienų, kai visai į parduotuves neinu, bet dažniausiai einu ir išleidžiu gerokai daugiau, nes tai šviežios uogos, tai grybai, juk tai labai sezoninis dalykas, kurio vėliau ir norėdamas negausi. Ir kiekvieną kartą tą taupymo taisyklę prisimenu tik išėjus iš parduotuvės biggrin.gif kažkaip man iš ties gaila pinigų,kurie yra pravalgomi. nes pravalgome tikrai nemažai. Bet kažkaip neprisiverčiu vėl pradėti vesti buhalterijos, pradėti skaičiuoti išlaidas.
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2012 08 16, 13:58)
o į taupymo temą, aš vis pasiskaitau ir pagalvoju, kad gal protingas turėtų būti tas metodas, kai darai keletą didesnių apsipirkimų, o paksui skiri kasdien po kad ir 10 litų ar 20 ir stengiesi daugiau neišleisti.

Na, jei aš savaitei apsipirkusi dar kasdien eičiau į parduotuvę ir išleisčiau 10 lt, tai jau čia man jokio taupymo nebūtų schmoll.gif Iš viso, apsipirkom – ir į jokią pardę visą savaitę, kiek laiko turi atimti tie kasdieniai vaikščiojimai po pardes? Be to, dar tai to užsinori, tai ano doh.gif Būna, kad užsuki pieno kokio, jei neplanuotai supilam į kokią košę, bet šiaip tai juk susiplanuojam, tam ir turim galvas.
Atsakyti
aš suprantu taip žiemą, kai jokių šviežių vaisių, daržovių ir tt nėra, bet vasarą..aš visas gėrybes priskiriu prie sveikatos kažkiek, juk tiek vitaminų su jais gaunam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2012 08 16, 15:11)
aš suprantu taip žiemą, kai jokių šviežių vaisių, daržovių ir tt nėra, bet vasarą..aš visas gėrybes priskiriu prie sveikatos kažkiek, juk tiek vitaminų su jais gaunam smile.gif

Tai gerai, nusiperki agurkų, pomidorų, salotų ir t. t. Arba parsiveži iš sodo. Pasidedi į šaldytuvo specialų skyrių daržovėms ir valgai kasdien kiek reikia. Nu gerai, tada gal bent kas antrą dieną galima lakstyt tų daržovių ar kas trečią, o ne kasdien? Nors... jei nedirbate, o esate namų šeimininkė, tai toks variantas labai fainas tada smile.gif ir sveika, ir užsiimti yra kuom smile.gif
Atsakyti
Aš dirbu, ir kasdien einu į parduotuvę biggrin.gif . Bet neišlaidauju, mes seniai įpratę, pasidarom sąrašą - ir pirmyn. Savaitgalį išeina daugiau, nes apsiperku turguje - žalumynai, mėsa, gal kokios ūkinės prekės, gal kojinės vaikams ar pan. Bet tada kitomis dienomis mažiau ko pritrūksta smile.gif
Ir iki pardės, ir iki turgaus - man kelios minutės pėstute, mielai pasivaikštau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 08 16, 17:34)
Tai gerai, nusiperki agurkų, pomidorų, salotų ir t. t. Arba parsiveži iš sodo. Pasidedi į šaldytuvo specialų skyrių daržovėms ir valgai kasdien kiek reikia. Nu gerai, tada gal bent kas antrą dieną galima lakstyt tų daržovių ar kas trečią, o ne kasdien? Nors... jei nedirbate, o esate namų šeimininkė, tai toks variantas labai fainas tada smile.gif ir sveika, ir užsiimti yra kuom smile.gif

na aš dirbu prie pat turgelio, tai man nei kiek nesunku užeiti kokį arbūzą nusipirkti prieš važiuojant namo. Kasdien į parduotuvę ir aš neinu, bet man neišeina taip "nusistatyt" kad viskas šią savaitę parduotuvėj aš jau buvau, ir daba negaliu norėt nieko ko neturiu... Nors bandau kažkaip kitaip galvoti pradėti.
Ryt va važiuojam Lenkijon pasiprekinti. Tikiuosi kitą savaičikę jau parduotuvės taip labai neberūpės smile.gif
Atsakyti