Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

QUOTE(mazge1979 @ 2012 08 09, 15:24)
mums kurui per mėnesį 300-500 ir tai man daug.

Žinant, kad gyvenat užmiestyje, jeigu kažko nemaišau, tai išlaidos, mano nuomone, normalios šitoje srityje. Mes mažai kur važiuodami už miesto tiek pravažiuojam doh.gif
Atsakyti
ne, nemaišai, gyvenam priemiestyje, galima sakyt, sujungta su miestu, bet laukai dar šiek tiek, nėra pėsčiųjų takelių, tai sunkiau su vaikščiojimu, nors karatsi einu. pagal atlyginimus, man daugoka
Atsakyti
Aš vasarą transportui beveik neišleidžiu... Na, šį mėnesį bus 50 Lt, nes važiuoju į kitą miestą autobusu.

Naujas mūsų taupymo būdas: pradėjau pati kepti duoną, nes pasivaišinau nerealaus skanumo namine duonele, užsigeidžiau ir pati. Planuoju kepti reguliariai, sau ir mamai, bet dar tik tik pradedu, bus matyt, ar seksis, ar nenusibos.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 08 09, 18:49)
Naujas mūsų taupymo būdas: pradėjau pati kepti duoną, nes pasivaišinau nerealaus skanumo namine duonele, užsigeidžiau ir pati. Planuoju kepti reguliariai, sau ir mamai, bet dar tik tik pradedu, bus matyt, ar seksis, ar nenusibos.

Pasidalinkite receptu blush2.gif As vis ruosiuosi bandyti kepti namie, bet tinginyste nugali blush2.gif
Dar idomu - ar skaiciavote jos savikaina?
Atsakyti
QUOTE
Dar idomu - ar skaiciavote jos savikaina?


Aš prieš porą dienų skaičiavau kaip tik 4u.gif

Su produktais ir komunalinių paslaugų sanaudomis mums išeina

1kg (1 kepalas) = 2,96Lt


Apskritai nepalyginti su pirktine - pats žinai, kad ploveisi rankas, kaip laikei produktus, kada iškepei, skonis irgi kitoks- daug smagiau valgyti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julija1991: 09 rugpjūčio 2012 - 22:39
QUOTE(Pireja @ 2012 08 09, 20:08)
Pasidalinkite receptu  blush2.gif As vis ruosiuosi bandyti kepti namie, bet tinginyste nugali  blush2.gif
Dar idomu - ar skaiciavote jos savikaina?



ir ar tai imanoma padaryti be duonkepes? ragavau cia giminaites keptos nesenai - fe, kad neskani vien mieliu raugu trenke man.... o gal nemieliu nu bet raugu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 08 09, 18:49)
Naujas mūsų taupymo būdas: pradėjau pati kepti duoną, nes pasivaišinau nerealaus skanumo namine duonele, užsigeidžiau ir pati. Planuoju kepti reguliariai, sau ir mamai, bet dar tik tik pradedu, bus matyt, ar seksis, ar nenusibos.

Tikrai, daug tokių taupymo pavyzdžių galima rasti, tik va jei darbas ribotų valandų ir laiko yra. Kai darbas toks, kad kiek dirbsi ir uždirbsi, ta valanda duonos kepimo yra labai brangi, nes per ją galima uždirbti kokius 15 tokių kepalų duonos, tada pamąstai... ir perki geresnės sudėties duoną, bet parduotuvėje verysad.gif Ir ne tik su duona taip būna.
Atsakyti
QUOTE(Julija1991 @ 2012 08 09, 22:38)
1kg (1 kepalas) = 2,96Lt

Dekui 4u.gif Cia kokia duona - juoda, balta?
Atsakyti
*Mažinam kuro išlaidas (anksčiau mane vežiodavo į darbą, o dabar važiuoju visuomeniniu transportu)
*Stengiamės daržoves imti iš kaimo kol galim, kad nereiktų pirkti.
*Atsidedam daugiau negu pusę algos ir stengiamės neimti iš to rezervo nei cento.
*Planuojam didesnius pirkinius.
*Neišmetinėjam maisto, suvalgom viską ką pasigaminam.

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indra* @ 2012 08 10, 10:26)
*Mažinam kuro išlaidas (anksčiau mane vežiodavo į darbą, o dabar važiuoju visuomeniniu transportu)
*Stengiamės daržoves imti iš kaimo kol galim, kad nereiktų pirkti.
*Atsidedam daugiau negu pusę algos ir stengiamės neimti iš to rezervo nei cento.
*Planuojam didesnius pirkinius.
*Neišmetinėjam maisto, suvalgom viską ką pasigaminam.

smile.gif



ech, darzoves is kaimo yra geris... kol gauni, tiek nevertini. Kai tenka viska pirkt, pajauti ka prarandi...
Atsakyti
dėl to mes gyvenam savo kieme, kad turėtume, kur tą daržovę užaugint, beje, be jokių trąšų, dabar taupant vyksta konservavimas, šaldymas, todėl žiemą mažai ką perkam. prisišaldau visko, užvakuoju, pamarinuoju. pigiau mums gaunasi apsipirkimas lenkijoje. čia mes sutaupom
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2012 08 10, 13:32)
ech, darzoves is kaimo yra geris... kol gauni, tiek nevertini. Kai tenka viska pirkt, pajauti ka prarandi...


Mes labai vertinam, ką gaunam iš kaimo smile.gif
Atsakyti