Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

QUOTE(milaaa @ 2012 08 06, 13:20)
nebutinai per viena 4u.gif akcijos trunka savaite

Tai va kad Julija rase, jog eina i parduotuve 1x savaiteje. Uztat ir idomu paliko, nes aplankyti 5 parduotuves per 1d. tai reikia gero pusdienio, jei ne daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2012 08 06, 14:37)
Tai va kad Julija rase, jog eina i parduotuve 1x savaiteje. Uztat ir idomu paliko, nes aplankyti 5 parduotuves per 1d. tai reikia gero pusdienio, jei ne daugiau.


jeigu tinkamai pasirinkt marsruta, eiti imti tik tai ko reikia ir vaziuoti anksti ryte, pakaks 2-3 val 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2012 08 06, 13:47)
jeigu tinkamai pasirinkt marsruta, eiti imti tik tai ko reikia ir vaziuoti anksti ryte, pakaks 2-3 val 4u.gif

Nu turinti idirbi, tai gal. Nes as dabar uztrunku apie 40 min uzsukant i viena parduotuve su sarasu (su masina ar pesciomis - tas pat unsure.gif )
Atsakyti
Sveikos, mano taupymo būdai yra tokie:

1) Tik gavusi algas (gaunu iš kelių vietų), ketvirtadalį atlyginimo pervedu į kaupiamąją sąskaitą būstui. Iš tos sąskaitos lengvai neištrauksi pinigų į banką nenuvažiavęs, o aš baisi tinginė lotuliukas.gif Kitą ketvirtadalį atidedu kelionėms (niekur nepervedu, bet pasižymiu, turi nedingti iš sąskaitos), nes tris kartus per metus keliaujam į užsienį, dar pora savaitgalių būna Lietuvoje. Čia du didieji mano prioritetai.

2) Maistą, kaip minėjo kita narė, perkam kartą per savaitę su sąrašu, nes žinom, ką gaminsim. Būna visokių nukrypimų, bet vis tiek. Saldumynų daug nevalgom, 10 lt per savaitę gal išleidžiam, užtenka.

3) Kosmetikos naudoju tik tiek, kiek reikia. Nebūna pas mane keturių tušų ir penkiolikos blizgesių. Perku naują tik pabaigusi, nesvarbu, kad akcija. Su drabužiais tas pats, tik tiek, kiek reikia, stengiuosi naudotis rūbų kapsulės principu. perku viską dažniausiai internetu, iš užsienio, akinos mažesnės nei Lietuvos parduotuvių, o kokybė geresnė. Apskritai viską, ką galiu, darau internetu.

4) Nebenešiojamus rūbus ir nenaudojamą kosmetiką, kurių neatiduodu draugėms ar giminėms, parduodu bent už kelis litus, vis į kišenę.

5) Plaukų nedažau, nueinu į grožio salonus tik antakių bei blakstienų ir nagų susitvarkyti. Aišku, išleidžiu pinigėlių, bet ne tiek, kiek galėčiau lotuliukas.gif

6) Stengiuosi kuo daugiau uždirbti.

O tobulėti yra kur: netvarkau namų pati, nes ir tingiu, ir per darbą nerandu laiko, tenka išleisti iki 200 lt per mėnesį. Mėgstam į kavines nueiti arba maisto į namus užsisakyti, ten pinigų paliekam kokius 100-250 Lt. Alkoholiui pinigų išeina, nes savaitgalį, nors ir ne kiekvieną, tai kokio geresnio vyno, tai vyrui brendžio, vėl per mėnesį 50-150 Lt... Bet šiose srityse aš nelabai nusiteikusi tobulėti, gal tik dėl kavinių visokių, šį mėnesį jau tobulinuosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 08 06, 17:13)

6) Stengiuosi kuo daugiau uždirbti.


groovy, kokiais būdais tai darote? mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=groovy,2012 08 06, 16:13]


3) Kosmetikos naudoju tik tiek, kiek reikia. Nebūna pas mane keturių tušų ir penkiolikos blizgesių. Perku naują tik pabaigusi, nesvarbu, kad akcija. Su drabužiais tas pats, tik tiek, kiek reikia, stengiuosi naudotis rūbų kapsulės principu. perku viską dažniausiai internetu, iš užsienio, akinos mažesnės nei Lietuvos parduotuvių, o kokybė geresnė. Apskritai viską, ką galiu, darau internetu.



O kiek reikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2012 08 07, 18:01)
groovy, kokiais būdais tai darote?  mirksiukas.gif

Darbo būdu lotuliukas.gif Jei rimtai, tai mano darbas toks, kad kiek dirbsiu, tiek uždirbsiu.

QUOTE(Malena @ 2012 08 07, 19:03)
O kiek reikia? g.gif

Ko, kosmetikos? Kaip visiems. Dušui šampūnas, balzamas, dušo želė, šveitiklis, intymios higienos gelis. Veidui pienelis, tonikas, kremas ir paakių kremas. Kūnui aliejus, gaivinantis pėdų purškiklis. Kvepalai ir dezodorantas. Ir dekoratyvinė. Visko po vieną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 07 rugpjūčio 2012 - 20:01
4u.gif o idimu kas nors skaiciavoi, kiek minimaliai imanoma isleist maistui savaite? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2012 08 07, 21:05)
4u.gif o idimu kas nors skaiciavoi, kiek minimaliai imanoma isleist maistui savaite?  bigsmile.gif

Kitoje temoje apie tai labai aktyviai diskutuojama 4u.gif
Atsakyti
bandeme mes visokias taupymo programas, bet tie saves ribojimai labai erzina. Geriau stengis daugiau uzdirbti. Ir dar. Daug susitaupo pasiemus is banko paskola, nes nori nenori reikia kas menesi atidavinet:)
Atsakyti
QUOTE(Apollo @ 2012 08 07, 23:39)
Daug susitaupo pasiemus is banko paskola, nes nori nenori reikia kas menesi atidavinet:)

Geresnio patarimo tikriausiai neturite... Čia panašiai kaip užsiveržti diržą ant kaklo ir laukti kada žemė iš po kojų išslys... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2012 08 07, 22:49)
Geresnio patarimo tikriausiai neturite... Čia panašiai kaip užsiveržti diržą ant kaklo ir laukti kada žemė iš po kojų išslys...  doh.gif


Esu girdejes tokia nuomone, kad bankai plesikai, kraugeriai ir zmonesm gyvenmus sugadina:)
Atsakyti