Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

Jei sugedo tau vaziuojant,tu ir taisai. Arba prisideti prie taisymo,priklausomai kas gedo. Bet siaip nepraktikuojam,tiesiog viena karta parveza vieni,kita karta mes.
Nes kai orai atsyla,akd ir saslyka isikepti,iki tu paciu mariu,jau gabaliukas. Juk papludymy nekepsi..
Atsakyti
QUOTE(**Liūtė** @ 2012 03 12, 17:32)
Nes kai orai atsyla,akd ir saslyka isikepti,iki tu paciu mariu,jau gabaliukas. Juk papludymy nekepsi..

Mes vidury miesto prie namu kepam... doh.gif Miskelis toks yra,o jame didziule pieva ir jos vidury bala,ten ir pasideginti galima... thumbup.gif Kai gyvenom senamiesty-kepdavom balkone lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 03 12, 20:04)
Kai gyvenom senamiesty-kepdavom balkone lotuliukas.gif

oi, lupt reikia už tokius darbus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 03 12, 21:08)
oi, lupt reikia už tokius darbus rolleyes.gif

Kodel? Kaimynai daugelis ta pati dare rolleyes.gif Senamiestis yra Senamiestis,ten daug i ka siek tiek kitoks poziuris,taip sakant,bohemiskos atmosferos yra... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 03 12, 21:04)
Kodel? Kaimynai daugelis ta pati dare rolleyes.gif Senamiestis yra Senamiestis,ten daug i ka siek tiek kitoks poziuris,taip sakant,bohemiskos atmosferos yra... rolleyes.gif

Tiesiog - dūmai, kvapas - o gal viršutinių kaimynų balkonuose tuo metu džiūsta drabužiai unsure.gif Ir apskritai, kodėl kaimynai turi kvėpuoti dūmais. Šituo klausimu esu kategoriška - ne vieta daugiabučio balkone laužus kūrent cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sophi: 12 kovo 2012 - 21:28
QUOTE(Sophi @ 2012 03 12, 22:26)
Tiesiog - dūmai, kvapas - o gal viršutinių kaimynų balkonuose tuo metu džiūsta drabužiai unsure.gif Ir apskritai, kodėl kaimynai turi kvėpuoti dūmais. Šituo klausimu esu kategoriška - ne vieta daugiabučio balkone laužus kūrent cool.gif

Bnedras sutarimas,mes metus gyvenom vienam bute, nestiklinti,atviri balkonai,langai i sila.kepdavo visi,niekam netrugde. biggrin.gif Susimojuodavom tik, kas kaip marinavo.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 03 12, 22:26)
Tiesiog - dūmai, kvapas - o gal viršutinių kaimynų balkonuose tuo metu džiūsta drabužiai unsure.gif Ir apskritai, kodėl kaimynai turi kvėpuoti dūmais. Šituo klausimu esu kategoriška - ne vieta daugiabučio balkone laužus kūrent cool.gif

Virsuj kepe,apacioj kepe,priesais name irgi kepe (jie ir uzvede visa sita smile.gif )...smile.gif ten nebuvo iprastas daugiabutis-senos statybos namas,su atvirais balkonais,o Senamiesty oras taip uzterstas,kad salykiuko kvapas nelabai ir kenkia...dziustantys rubai neprasmirsdavo kazkaip...smile.gif ten atstumai tarp balkonu dideli,ne taip kaip dabartiniuose namuose...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 03 13, 14:17)
Virsuj kepe,apacioj kepe,priesais name irgi kepe (jie ir uzvede visa sita smile.gif

Nesupykit 4u.gif Bet man kvailai skamba tokie paaiškinimai, tai jei visi šiukšlins ir Jūs iš paskos? Nors tema ir ne apie tai, bet netoleruočiau tokio kaimynų elgesio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 03 12, 15:56)
Nežinau, aš nematau problemos gyvent be mašinos.

kaip kam. Man atsisakius masinos, tektu atsisakyti ir darbo. Vyrui irgi. O taip noreciau, kad viskas butu salia ir kad nereiketu vairuoti (nemegstu) verysad.gif
Atsakyti
Idomiai tema pasisuko biggrin.gif Pas mus yra didele terasa, pas kaimynus irgi, ir visose stovi po griliu. Pas mus ne tik kepa, bet ir valgo terasose. Kaimynai is kaires jau sezona atidare, mes dar ne. Ne tik uzuodziame, bet ir matome, su kuo kamynas prie stalo ir kas pas ji ant stalo. Tai man tas kazkaip baisumo nekelia ax.gif Tiesa, rubai irgi dziusta ten pat - terasose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pireja: 13 kovo 2012 - 14:43
QUOTE(Pireja @ 2012 03 13, 15:42)
Idomiai tema pasisuko  biggrin.gif Pas mus yra didele terasa, pas kaimynus irgi, ir visose  stovi po griliu. Pas mus ne tik kepa, bet ir valgo terasose. Kaimynai is kaires jau sezona atidare, mes dar ne. Ne tik uzuodziame, bet ir matome, su kuo kamynas prie stalo ir kas pas ji ant stalo. Tai man tas kazkaip baisumo nekelia  ax.gif Tiesa, rubai irgi dziusta ten pat - terasose.

drinks_cheers.gif Mes irgi balkone valgem,loveliuose pomidorai augo,tai jais uzkasdavom nusiskyne... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Tikrė @ 2012 03 13, 15:32)
Nesupykit 4u.gif Bet man kvailai skamba tokie paaiškinimai, tai jei visi šiukšlins ir Jūs iš paskos? Nors tema ir ne apie tai, bet netoleruočiau tokio kaimynų elgesio g.gif

O prie ko cia siukslinimas??? g.gif doh.gif jei butu atsirades nors vienas netolerantiskas,gal niekas ir nebutu kepes...deja,netolerantisku kaimynu neatsirado,visiems viskas buvo gerai doh.gif kartais zmones sugeba gyventi draugiskai... ax.gif be to,buna baisesniu dalyku negu grilis balkone,cia-smulkmena,net jei man ir nepatiktu,kazin,ar del tokiu smulkmenu sau nervus gadinciausi,buna baisesniu dalyku gyvenime... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 14 kovo 2012 - 11:57
QUOTE(denaxa @ 2012 03 14, 11:56)
O prie ko cia siukslinimas??? g.gif  doh.gif  jei butu atsirades nors vienas netolerantiskas,gal niekas ir nebutu kepes...deja,netolerantisku kaimynu neatsirado,visiems viskas buvo gerai doh.gif kartais zmones sugeba gyventi draugiskai... ax.gif be to,buna baisesniu dalyku negu grilis balkone,cia-smulkmena,net jei man ir nepatiktu,kazin,ar del tokiu smulkmenu sau nervus gadinciausi,buna baisesniu dalyku gyvenime... ax.gif

Apie kokią toleranciją jūs kalbat - tai yra šiurkštus priešgaisrinės saugos taisyklių pažeidimas ax.gif
507. Šašlykines, kepsnines, buitines krosneles naudoti leidžiama ne arčiau kaip 6 m nuo statinių ir kitų degių daiktų ar medžiagų. Naudoti atvirą ugnį gyvenamųjų namų balkonuose, lodžijose draudžiama.
Šaltinis
Atsakyti