Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

QUOTE(Savory @ 2012 08 03, 11:48)
idomu, kaip jus sprendziate saldumynu problema? Tiesiog nemaza dalis pinigu musu seimoj isleidziama saldumynams, vis planuoju, kad reiktu "mazinti", ne tik del pinigu, bet ir del sveikatos [...]

Ta pačių sritį su dideliai skaičiais turim ir mes. Sprendimo nedarau... Bet reikia jau kauptis ir rišti su saldamakais doh.gif
QUOTE(Leksa @ 2012 08 04, 19:51)
Tiesiog nusistatykit, kad saldumynus  reikia valgyt savo gamintus.

Ech... Ir kur man gauti tokį stiprų nusistatymą... doh.gif
Atsakyti
o mes i parduotuve einam tik karta per savaite thumbup.gif perkam tik tai, kas parasyta sarase (is anksto bunam suplanave, ka gaminsim visa savaite). Saldumynu as beveik visai nevalgau, o vyras sau uzsiperka kokiu sausainiu po pigiaja. Taip pat nesam skuduriniai ax.gif perkam rubus tik jei seni nuplyso (dazniausiai tai liecia dzinsus) arba jei yra proga, o neturi zmogus svarko ar sukneles blush2.gif nors tokiems dalykams kaip keliones, isvykos mes pinigu negailim - zodziu, deliojames prioritetus ax.gif
Atsakyti
mes -

1)taupančias lemputes įsukome - ypač virtuvėj, kur didžiąją dalį laiko leidžiame - elektros sąnaudos mažesnės (pirkome taupančias lemputes po 5.50)

2)apsiperku kartą per savaitę pagal sąrašą parduotuvėj

3)sekmadienį einu į turgų arčiau vidudienio

4)stebiu 5 didžiųjų parduotuvių akcinius leidinius, bet iš jų perku tik tai, kas būtina ir akcija pasitaikė

5)sąsiuvynyje susirašau visas išlaidas ir kas mėnesį padarau tokia kaip ataskaita - kiek kam išleidome bendrai

6)išjunginėjame šviesą ar prietaisus, kai nenaudojame arba nesame ten

7)pramogaujame paprastai - pasivaikščiojimai parke, vakarinis filmas internete namuose, stalo žaidimai, pokalbiai susėdus prie stalo))

8)vaikui perkam cento pampersus tik nakciai ar kai svečių yra, o šiaip su apatiniais namie laksto - pratiname prie puoduko

9)renkame miške uogas vietuoj jų pirkimo turguje

vat kažkaip taip biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julija1991: 05 rugpjūčio 2012 - 20:58
QUOTE(Julija1991 @ 2012 08 05, 21:57)
mes -

1)taupančias lemputes įsukome - ypač virtuvėj, kur didžiąją dalį laiko leidžiame - elektros sąnaudos mažesnės (pirkome taupančias lemputes po 5.50)

2)apsiperku kartą per savaitę pagal sąrašą parduotuvėj

3)sekmadienį einu į turgų arčiau vidudienio

4)stebiu 5 didžiųjų parduotuvių akcinius leidinius, bet iš jų perku tik tai, kas būtina ir akcija pasitaikė

5)sąsiuvynyje susirašau visas išlaidas ir kas mėnesį padarau tokia kaip ataskaita - kiek kam išleidome bendrai

6)išjunginėjame šviesą ar prietaisus, kai nenaudojame arba nesame ten

7)pramogaujame paprastai - pasivaikščiojimai parke, vakarinis filmas internete namuose, stalo žaidimai, pokalbiai susėdus prie stalo))

8)vaikui perkam cento pampersus tik nakciai ar kai svečių yra, o šiaip su apatiniais namie laksto - pratiname prie puoduko

9)renkame miške uogas vietuoj jų pirkimo turguje

vat kažkaip taip  biggrin.gif


Stebint akcijas islaidos nedideja? Man kaip tik akcija, iskart preke kasike. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Savory @ 2012 08 03, 10:48)
idomu, kaip jus sprendziate saldumynu problema? Tiesiog nemaza dalis pinigu musu seimoj isleidziama saldumynams, vis planuoju, kad reiktu "mazinti", ne tik del pinigu, bet ir del sveikatos, vaiko dantuku ir siaip, kai reciau gauni, labiau dziaugiesi  biggrin.gif

Perku 1pak. saldainiu per savaite, valgo mano vyras ir vaikas. Dar kartais sokolado plyta nuperku (bet ne kiekviena savaite), kad butu ka i burna isimesti, kai saldaus norisi.
Didesne problema yra su sausainiais, kurie mano vyrui yra butini kaip duona kasdienine. Kazkiek juos kompensuoja naminiai pyragai. Finansine prasme gal ne daug islosiame (sausainius perkame gana paprastus, nebrangius), tik tiek, kad naminiai pyragai gal "grynesnis" produktas.
Nera tos islaidos kazkokios tragiskos (apie 5% nuo visu maistu skirtu pinigu). Aisku, nepirkdami ju sutaupytume daugiau, bet kazkoki malonuma juk reikia sau pasilikti rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Julija1991 @ 2012 08 05, 20:57)
2)apsiperku kartą per savaitę pagal sąrašą parduotuvėj
4)stebiu 5 didžiųjų parduotuvių akcinius leidinius, bet iš jų perku tik tai, kas būtina ir akcija pasitaikė

Tai jus per viena diena ir aplankote visas 5 parduotuves?
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2012 08 06, 00:10)
Tai jus per viena diena ir aplankote visas 5 parduotuves?

akcijas galima rasti internete arba pašto dėžutėje cool.gif nebūtina eiti į parduotuvę.

Aš ir akcijomis naudojuosi. Pavyzdžiui, jei aliejus vietoj 16 Lt kainuoja 9 Lt, ar kava vietoj 22 Lt - 15 Lt, tai imu 5 butelius aliejui (pusei metų užtenka), 10 pokų kavos (trejetai mėnesių).
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2012 08 06, 08:52)
akcijas galima rasti internete arba pašto dėžutėje  cool.gif nebūtina eiti į parduotuvę.

Nu as suprantu, kad galima biggrin.gif Bet jei randi akcija aliejui parduotuveje Nr.1, kavai - parduotuveje Nr. 2, skalbimo milteliams - parduotuveje Nr. 3, tai tos visos parduotuves ir aplankamos per ta viena apsipirkimu diena?
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2012 08 06, 12:13)
Nu as suprantu, kad galima  biggrin.gif Bet jei randi akcija aliejui parduotuveje Nr.1, kavai - parduotuveje Nr. 2, skalbimo milteliams - parduotuveje Nr. 3, tai tos visos parduotuves ir aplankamos per ta viena apsipirkimu diena?

bent jau aš kavos važiuočiau, nes vienu įprastu pirkimu sutaupau ~70 Lt.
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2012 08 06, 11:19)
bent jau aš kavos važiuočiau, nes vienu įprastu pirkimu sutaupau ~70 Lt.

Nu jei dvi parduotuves apvaziuoti, tai gal ir nieko, bet jei visas penkias doh.gif
O kokiai cia kavai tokia nuolaida (mano akimis labai didele) buna ?
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2012 07 24, 12:15)
Kiek teko domėtis, tai rūšiuoji ar nerūšiuoji - tavo reikalas, mokėti už šiukšlių išvežimą vis tiek reikia. Gyvendami nuosavoje valdoje viską 100% rūšiavome, konteineriai buvo panosėje beveik, tačiau tai nebuvo priežastis, kodėl mes galime nemokėti už šiukšlių išvežimą... Taigi, mokėti už tuščio konteinerio laikymą irgi ne biznis... Todėl rūšiavimas tapo ne toks reikalingas. Gyvenant bute viskas kiek sudėtingiau bent man, vietos, kaip minėjau, nėra, konteineriai išrūšiuotoms atliekoms  irgi neaišku kuriam kampe stovi...


bet rusiavimas ne tik del apmokejimo, bet ir del aplinkos tersimo. manau, kad rusiuoti siuksles kiekvieno piliecio pareiga. juk plastika nesupuva metu metais mirksiukas.gif as grieztai rusiuoju plastika, popieriu, stikla blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2012 08 06, 12:49)
Nu jei dvi parduotuves apvaziuoti, tai gal ir nieko, bet jei visas penkias  doh.gif
O kokiai cia kavai tokia nuolaida (mano akimis labai didele) buna ?

Aroma Gold: 21,99 Lt (reguliari kaina), o prieš pora savaičių paėmiau 10 pakelių (0,5 kg) po 14,99 Lt. Kartais būna po 13,99 Lt.
Be to, specialiai ir nevažiuojam į tą parduotuvę. Žinau, kad akcija bus iki tam tikros dienos (paprastai 7 dienas), tai važiuojant pro šalį sustojam ir nusiperkam, ko reikia.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2012 08 06, 12:13)
Nu as suprantu, kad galima  biggrin.gif Bet jei randi akcija aliejui parduotuveje Nr.1, kavai - parduotuveje Nr. 2, skalbimo milteliams - parduotuveje Nr. 3, tai tos visos parduotuves ir aplankamos per ta viena apsipirkimu diena?


nebutinai per viena 4u.gif akcijos trunka savaite, buna savaitgalio akcijos. galima vaziuoti savaitgali(penkt irgi savaitgalis) ir pagauti abejas nuolaidas biggrin.gif
man tarkim i parduotuve vistiek vaziuoti reikia, i bet kuria(prie namu mazyte ir brangesne), vaziuoju i tokia vieta, kur bazuojasi visos man reikalingos parduotuves, arba grizdama sustoju, nes yra pakeliui. kurui neissileidzia daugiau, jei nebusim labai smulkmeniski ir neskaiciuosim, kad sustot ir uzvest masina reikia daugiau kuro, nei tiesiog vaziuojant biggrin.gif
labai megstu savaitgalio ryta kokia 8 val nuvaziuoti i parduotuve, zmoniu nera, tuscia, po to i turgu ir susipirkti maista +- savaitei, viena, su sarasiuku(kad nepamirsciau akcijiniu prekiu lotuliukas.gif ) arba vaziuoju po budejimo, tiesiai is darbo kai tik atsidaro parduotuves. siaip as uzkietejusi miegale, bet labiau nekenciu stumdytis tarp zmoniu, todel viena ryta aukoju ir atsikeliu 4u.gif

beje, kavai ir as sutaupiau bigsmile.gif tik ne taip zenkliai ax.gif mano perkamos pupeles kainuoja 36.99, o sekm pamaciau po 29,99, pirkau 3kg(uzteks mazdaug 2,5-3 men) 21lt gal nera labai daug, bet vis i kisene bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaa: 06 rugpjūčio 2012 - 13:23