Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

Nežinau, aš gyvenimo be savo stogo virš galvos neįsivaizduoju....Tam taupiau ir taupyčiau, jei reikėtų -ir juodai...
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2012 08 02, 20:27)
Nežinau, aš gyvenimo be savo stogo virš galvos neįsivaizduoju....Tam taupiau ir taupyčiau, jei reikėtų -ir juodai...


o as zinau, kad 99 procentai neimtume paskolos bustui daugiau nei 10 metu...man per baisiai atrodo, kad reiktu moketi paskola iki pensijos...todel kasdien vis sukam galva su MB, kaip cia prasisukus, kad uzsidirbt bustui galima butu per neilga laiko tarpa smile.gif gal kazkiek fantastinis tas planas, bet labai motyvuojantis, kai taupyt nemoki biggrin.gif nors tikrai skaitau sia tema ir pasisemiu ideju nors trumpam, ir labai aciu jums uz tai! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Savory @ 2012 08 02, 20:52)
man per baisiai atrodo, kad reiktu moketi paskola iki pensijos...

man tai dar nesamone atrodo, kad pvz. imi paskola 4 kambariu butui, moki uz ta buta 20-30 metu, o kai jis jau ismoketas, tai vaikai issikrausto ir toks butas jau nereikalingas. Tada gaila jo islaikymui pinigu. Tai gaunasi, kad tada ji jau reikia parduot ir pirkt mazesni blink.gif Abydna...
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 08 02, 22:02)
man tai dar nesamone atrodo, kad pvz. imi paskola 4 kambariu butui, moki uz ta buta 20-30 metu, o kai jis jau ismoketas, tai vaikai issikrausto ir toks butas jau nereikalingas. Tada gaila jo islaikymui pinigu. Tai gaunasi, kad tada ji jau reikia parduot ir pirkt mazesni  blink.gif Abydna...


Tada ta buta parduodi, nusiperki mazesni, o likusius pinigus pasilieki labiau uztikrintai senatvei 4u.gif

O man atrodytu nesamone moketi uz buto nuoma apie 1000 Lt, kai paskolos moki apie 600 Lt. Cia kiekvienas pasirenka pagal save smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Savory @ 2012 08 02, 21:52)
o as zinau, kad 99 procentai neimtume paskolos bustui daugiau nei 10 metu...man per baisiai atrodo, kad reiktu moketi paskola iki pensijos...

Bet pasiėmus paskolą iki pensijos, galima grąžinti ją ir anksčiau - papildomais mokėjimais. Aš paskolą pasiėmiau 20 metų, bet dabar kai baigėsi lengvatinis laikotarpis, planuoju likutį išmokėti per 2 metus. Tikrai, taip paprastai sukaupti buto pirkimui be paskolos būčiau nepajėgus, o greitu laiku ir įsipareigojimų atsikratysiu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 08 02, 22:06)
Tada ta buta parduodi, nusiperki mazesni, o likusius pinigus pasilieki labiau uztikrintai senatvei  4u.gif

taigi, kad gaila. Per gyvenima juk ispuoseleji ta buta, susiperki daiktus, baldus, o paskui parduok viska, kraustykis kazkur, sumazink uzgyventus daiktus, baldus, daryk is naujo remontus...........
Dideliu butu kainu nezinau ir dideliu miestu irgi, bet musu miestuky 1 ir 2 kambariu butu kaina skiriasi 5000-7000 Lt, tai ne ka cia ir atsidesi, dar remontui gali tekt daugiau isleist.
O nuomot, jei nuoma brangi, tai tikrai neapsimoka, net jei nuoma tokia pat, kaip paskola, tai geriau vis savo (mano poziuriu). Aisku, jei buto nuoma 100Lt, tai gal geriau nuomotis, bet nera tada niekam jokiu issipareigojimu, nebaisu darbo netekt ar maziau kas laiko, jei galimybe i uzsieni vaziuot atsiranda.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 08 02, 23:17)
taigi, kad gaila. Per gyvenima juk ispuoseleji ta buta, susiperki daiktus, baldus, o paskui parduok viska, kraustykis kazkur, sumazink uzgyventus daiktus, baldus, daryk is naujo remontus...........
Dideliu butu kainu nezinau ir dideliu miestu irgi, bet musu miestuky 1 ir 2 kambariu butu kaina skiriasi 5000-7000 Lt, tai ne ka cia ir atsidesi, dar remontui gali tekt daugiau isleist.
O nuomot, jei nuoma brangi, tai tikrai neapsimoka, net jei nuoma tokia pat, kaip paskola, tai geriau vis savo (mano poziuriu). Aisku, jei buto nuoma 100Lt, tai gal geriau nuomotis, bet nera tada niekam jokiu issipareigojimu, nebaisu darbo netekt ar maziau kas laiko, jei galimybe i uzsieni vaziuot atsiranda.


Zinoma, kad kiekvienas variantas turi buti apgalvotas is savo varpines. Tiesiog musu atveju paskola tikrai labiau apsimoka. Taip pat sakydama, kad didesni parduodi, labiau turejau omeny vertingesni (nama ar pan). Nes siuo metu senos statybos 4 kambariu butai saltuoju sezonu nuomojami uz mokescius ir tik siltuoju sezonu primoket tenka smile.gif O pardavimo kainos ju tokios pat, o kai kuriais atvejais netgi mazesnes nei kokiu 2 kambariu.
Atsakyti
Faktas, kad kiekvienas renkasi pagal aplinkybes, tiesiog vienus gasdina ilgalaike paskola, kitu - ne 4u.gif

idomu, kaip jus sprendziate saldumynu problema? Tiesiog nemaza dalis pinigu musu seimoj isleidziama saldumynams, vis planuoju, kad reiktu "mazinti", ne tik del pinigu, bet ir del sveikatos, vaiko dantuku ir siaip, kai reciau gauni, labiau dziaugiesi biggrin.gif nostalgija apima del mano vaikystes, kai saldumynai budavo tik per sventes, ir kaip mes dziaugdavomes ir laukdavome...o dabar...kasdien galima rasti spintelese "ko nors saldaus"... zodziu, ar daug isleidziate skanumynams ar ne?
Atsakyti
niu, mano vaikas dar mazas, bet galvoju ot būta ką spręst smile.gif imi ir neperki.
Valgot močiučių dovanotus arba, prispyrus extra poreikiui, pasigaminant namuose, pvz kokį pyragą ar ledų.
Aš namuose saldumynus keičiu ryžių trapučiais, vaisiais ir namuose darytais gardumynais, pvz kokiais avižiniais sausainiais ar pyragu. Dar galima džiovintų vaisių, jie labai saldūs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumasha: 03 rugpjūčio 2012 - 16:18
QUOTE(Savory @ 2012 08 03, 11:48)

idomu, kaip jus sprendziate saldumynu problema?

neperku. namie privirus esu uogienių, džemų, valgom juos, iškepu pyragų, tortų, žele padarau, užtenka, retsykiais palepinu saldainiais. šiltuoju sezonu uogos, vaisiai, daugiau iš sodo, mažiau pirkti
anksčiau mes saldumynam išleisdavom begalę pinigų, tada ėmiau rašytis išlaidas, viena jų grafa yra maistui, tai amsitą skirsčiau į tris dar grafas; maistas, gėrimai, saldumynai, kai saldumynų grafa būdavo tik epr pus amžesnė už maisto susimąsčiau. dabar man tieisog "gaila" pirkti.

Atsakyti
Aš irgi už namie gamintus saldumynus.

Info saldumynų tema:
http://nevartok.lt/1...ntiems-vaikams/
Atsakyti
QUOTE(Savory @ 2012 08 03, 10:48)
idomu, kaip jus sprendziate saldumynu problema?

paprasta gyvenimiska tiesa - maza tikimybe, kad suvalgysi tai, ko nenusipirksi bigsmile.gif
Mes saldumynu jau seniai esam pirke. Kai norisi iskepu pyraga ar sausainiu. Galima ir blynu, nes pilnas rusys uogieniu prikrautas.
Tiesiog nusistatykit, kad saldumynus reikia valgyt savo gamintus. Jei retai gaminsit, retai ir valgysit, o tai tik i nauda biggrin.gif Juk dabar vaisiu sezonas thumbup.gif
Atsakyti