Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

QUOTE(Sophi @ 2012 07 24, 21:32)
Kaip utilizuot neperdirbamą plastiką? Nebent gali tik iš principo nepirkt nieko jame ax.gif

Pavykdavo viską išrūšiuoti, nepirkom kai kurių produktų. O kai atsirado atliekų konteineris, už kurį nori nenori reikia mokėti kruopštus rūšiavimas baigėsi. Drįsčiau sakyti, kad nuo tada iš principo nerūšiuoju visko sąžiningai. Darau tai tik iš sportinio intereso ir rūšiuoju tai kas patogu. Galite užmėtyti akmenimis mane už tokią poziciją.
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 07 24, 16:15)
Superinis reikas  thumbup.gif  ką tik sumokėjau už elektrą, dujas, k. ir š.vandenį, bendras paslaugas ir nuskaitė tik 0,80ct už viską.

Reikės ir man pasinaudoti šia naujove smile.gif Reikia manyti, jog kiti bankai konkuruos šioje srityje ax.gif Ir ateityje pasiūlys klientui naudingų paslaugų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2012 07 24, 23:26)
Reikės ir man pasinaudoti šia naujove smile.gif Reikia manyti, jog kiti bankai konkuruos šioje srityje  ax.gif  Ir ateityje pasiūlys klientui naudingų paslaugų smile.gif

Reikia tiketis, juk konkurencija iseina mums i nauda biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 07 23, 18:08)
Grietinės, jogurto ir kt indeliai, pieno maišeliai, susitepę plastikiniai pakavimo maišeliai, tetrapakai ir pan. 4u.gif


Nu jei rusiuodama plauciau indelius, tai ojjjj, neissimokeciau vandens saskaitos biggrin.gif , karsto ir taip 5-6 kubai, salto 7-8...
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2012 07 25, 12:19)
Nu jei rusiuodama plauciau indelius, tai ojjjj, neissimokeciau vandens saskaitos  biggrin.gif , karsto ir taip 5-6 kubai, salto 7-8...

Tokiu atveju iš viso nėra prasmės rūšiuoti, nes viskas, kas nešvaru, atsidurs sąvartyne.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 07 25, 13:05)
Tokiu atveju iš viso nėra prasmės rūšiuoti, nes viskas, kas nešvaru, atsidurs sąvartyne.


drinks_cheers.gif unsure.gif Ir dar uzsiters konteineryje ir tinkama perdirbti tara...
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 07 25, 13:05)
Tokiu atveju iš viso nėra prasmės rūšiuoti, nes viskas, kas nešvaru, atsidurs sąvartyne.


Tai as tik didziaja tara rusiuoju, nes viskam rusiuoti neturiu tiek bute vietos... o ir vandens gaila tiek leisti, kad kiekviena induka nuo jogurto plauti blush2.gif
Atsakyti
Man geriausias taupymo budas yra atsidaryti su kortele nesusieta banko saskaita ir ten vis pervesti pinigu. Dar papildomai pries ateinant algai visa kas like einamojoje saskaitoje metam i taupomaja. O paskui jau parduotuvej be internetines bankininkystes is taupomosios i korteline saskaita $ nepermesi smile.gif
Atsakyti
man taip atsitiko, kad turejau normalias pajamas ir gyvenau laisvai - pedikiuras manikiiuras, kirpykla, naujas apatinis trikotazas rubelis ar batai buvo kasmenesiniu islaidu samata. varyudavau atostogu kasmet, kur sugalvoju, kvepalams, sampunams ir kremams netaupiau .... parduotuves cekis budavo jei ne kas dien, tai kas antra ne maziau 100 lt.

BET. atejo reikalas sukaupti pradiniam inasui bustui ir ismokau taupyt, dar ir kaip.... Ir dar yra rezezevu taupymui, nes mano pajamos nesumazejo. Tik turiu du vaikus, kuriems reikia ir saldesiu ir pramogu... smile.gif

meciau apsipirkineti didziuosiuse PC, pagrindinius maisto produktus (bakaleja) perku mazu kainu parduotuvese - pvz, grikiu pakelis su akcija kokio maximoj bus 3,5 lt, o mano mazu kainu pardej - 2lt. mesa ir darzoves perku "patikrintuose" taskuose, pigiau 30 proc, nei prekybcentry ar turguje sestadieni tongue.gif pieno produktai, suris, mlekovitos lenkiskoje pardeje.
Pedikiura darausi pati, tik vasara kas kelis menesius nueinu, plaukus dazausi pati, tik manikiuras kasmenesine prabanga liko (bet cia paskaiciavus, kad labiaiu apsimoka smile.gif, nes geresnis kainos ir kokybes santykis) 4u.gif

pasidariau dvieju tarifu el skaitikli, todel skalbimas grieztai savaitgali - ir nieko, normaliai, pripratom, o susitaupo elektros. Vandens srove prisukom minimaliai...

leidziu ir sau pramogu, net ir per daug kartais, nuvarom ir pavalgyt su vaikais savaitgaliais kur nors (ne kiekviena), ir papietaut sau leidziu....
simet likom be atostogu (del busto pirkimo), bet kitais metais tikiuosi islekti i turkija vel... simet uzteks ir i kaima nulekt ...

ir vaikai pradejo labiau vertinti koki skanesta gave, o ne taip kad anksciau subines pilnos nebezino ko nori ir kas darosi.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2012 08 01, 20:15)
man taip atsitiko, kad turejau normalias pajamas ir gyvenau laisvai -



kad man toks uzsispyrimas!!! bigsmile.gif
atrodo stengiuosi savaites begy taupyt, o tik ateina savaitgalis ir i kaire ir desine pinigai lekia...labai sunku kazka sutaupyt, kai aplinkybes nespaudzia, nors gal ir spaudzia (reiktu nuosavo busto kadanors), bet matyt ne taip stipriai...visuomet randam su MB pasiteisinima, kad mums reikia ir viskas, kad reik gyvent sia diena ir t.t. ir pan. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Savory @ 2012 08 02, 11:49)
kad man toks uzsispyrimas!!! bigsmile.gif 
atrodo stengiuosi savaites begy taupyt, o tik ateina savaitgalis ir i kaire ir desine pinigai lekia...labai sunku kazka sutaupyt, kai aplinkybes nespaudzia, nors gal ir spaudzia (reiktu nuosavo busto kadanors), bet matyt ne taip stipriai...visuomet randam su MB pasiteisinima, kad mums reikia ir viskas, kad reik gyvent sia diena ir t.t. ir pan. blush2.gif

pritariu,labai sunku taupyt ,kai gyvenimas nevercia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2012 08 02, 17:50)
pritariu,labai sunku taupyt ,kai gyvenimas nevercia ax.gif

geriau, kad ir neverstu smile.gif, bet apsaugos delei pravartu kazkoki rezerva sukurti ax.gif
Atsakyti