Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

Tautiečiai labai išlavinę lojimą, kaip LT blogai ir blogiau nebūna, bet, ginkdkdie, piršto nepajudins, kad būtų geriau, nes pajudins - ir jis nukris. Čia aš apskritai - ne tik apie rūšiavimą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 07 23, 21:18)
Tautiečiai labai išlavinę lojimą, kaip LT blogai ir blogiau nebūna, bet, ginkdkdie, piršto nepajudins, kad būtų geriau, nes pajudins - ir jis nukris. Čia aš apskritai - ne tik apie rūšiavimą ax.gif

Va cia tai tiksliai i taska drinks_cheers.gif Kazkodel niekas nenori pradeti ta geruma kurti nuo saves,ir vis laukia,kad viska padarytu kiti... ax.gif O tie kiti,deja...masto taip pat... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 07 23, 21:50)
Va cia tai tiksliai i taska  drinks_cheers.gif Kazkodel niekas nenori pradeti ta geruma kurti nuo saves,ir vis laukia,kad viska padarytu kiti... ax.gif O tie kiti,deja...masto taip pat... doh.gif

Aš tai džiaugiuosi, kad bent jau mano vaikams tokių klausimų nekyla, jau įsisavino, kad reikia pradėti nuo savęs - ar tai rūšiavimas, ar balsavimas... smile.gif
Nukrypom 4u.gif

Sumokėjau mokesčius ką tik. Vis tik, vonios remontas sutaupė nemažai vandens, šalto išsinaudojo perpus mažiau, karšto - tik trečdalis įprasto kiekio biggrin.gif
Atsakyti
konteineris kitame miesto gale, eko namelis kitame mieste, o aš vis tiek rūšiuoju...Noriu tikėti, kad žmonės sąmoningės...
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 07 23, 20:59)
laugh.gif Žinokit, taip - LT bigsmile.gif  Galit negaišt laiko tauškalam, kad šiukšlės suverčiamos į vieną šiukšliavežę (žinoma, matėt, tai savom akim) ir t. t. ir pan.


Ne, ne. As irgi rusiuoju. Daug kas is artimuju rato man apie smilkini pirstu sukioja, bet man tai kas cool.gif Ir trimetis mano sunus jau zino, kurie daiktai i rusiavima turi eit smile.gif O paklausiau nes smalsu buvo o kartu ir pasidziaugt norejau, kad salyje yra samoningu zmoniu 4u.gif

QUOTE(Miaška @ 2012 07 23, 21:54)
Sumokėjau mokesčius ką tik. Vis tik, vonios remontas sutaupė nemažai vandens, šalto išsinaudojo perpus mažiau, karšto - tik trečdalis įprasto kiekio biggrin.gif


thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 07 23, 21:54)
Sumokėjau mokesčius ką tik. Vis tik, vonios remontas sutaupė nemažai vandens, šalto išsinaudojo perpus mažiau, karšto - tik trečdalis įprasto kiekio biggrin.gif


kaip remontas tai itakojo? g.gif ar cia turima galvoje, kad del remonto negalejote naudotis bigsmile.gif
mes vandens isnaudojam daug verysad.gif karsto apie 7 kubus, salto 3-5. neisivaizduoju, kaip sumazinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 07 23, 21:10)
As nustebinta...kaip taip zmones siais laikais nieko nezino apie rusiavima... blink.gif

Žinau apie rūšiavimą, tik su plastiko rūšiavimu draugauju tiek, kad butelius atskirai kaupiam. Atliekų rūšiavimo konteineriai toli nuo namų, o sąlygų sandėliuoti kažkur išrūšiuotas atliekas nelabai yra. Rūšiuoju popierių, stiklą, skardines ir plastiko butelius. Karts nuo karto išvežu į ekotašką.
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2012 07 23, 23:15)
kaip remontas tai itakojo? g.gif ar cia turima galvoje, kad del remonto negalejote naudotis bigsmile.gif

Būtent taip, maudėmės visur, tik ne namie, o ir gaminau mažiau, stengėmės rečiau namie būt. Nors visokio grindų plovimo ir pan. nemažai būta, bet vis tiek savo įprastų kiekių nepasiekėm biggrin.gif
Be to, senutėlę skalbyklę pakeitė nauja ekonomiška, įtariu, irgi prisidėjo prie vandens sąnaudų mažinimo.
Atsakyti
Dar trupučiuką ne į temą apie rūšiavimą - nežinau kaip kitur, bet pas mus rūšiuotos šiukšlės išvežamos nemokamai, taigi tai ir ekonomiškai naudinga, nes nerūšiuotų išvežimas apmokestinamas pagal tūrį. Tie, kas rūšiuoja, turbūt pastebėjo, kaip pradėjus rūšiuoti sumažėjo buitinių (nerūšiuotų) šiukšlių maišai. Aišku, kai rūšiuoji, reikia dar bent dviejų maišų - plastikui ir popieriui (stiklą tiesiog statau į spintelę).
Kas mane šiek tiek erzina, kad nėra unifikuotų plastiko rūšiavimo taisyklių - kiekvienam šaltinį savos interpretacijos. Tam reikalui susikūriau savo taisyklę - svarbiausia, kad būtų viskas švaru, o kas netiks - išmes. Vis tiek tos šiukšlės yra dar kartą perrūšiuojamos.
Atsakyti
Aš nerūšiuoju sad.gif liūdna, bet yra keletas pasiteisinimų. Pirmas ir svarbiausias, niekaip neįkalbu vyrą sutikti šiai avantiūrai. Jau toks senamadiškas schmoll.gif O kitas pasiteisinimas, tai kad plastiko ir popieriaus konteineriai taaaaip perpildyti pastoviai būna, na tiesiog nėra kur įkišti. O kai pastarąjį kartą vežėm butelius į ekotašką, tai atsisakė priimti. Sakė, kad neturi kur dėti. Tai mb tokie dalykai lyg argumentas tingėti.
Kol kas rūšiuojam stiklą ir pačius stambiausius dalykus.
Atsakyti
Superkamus stiklinius butelius statau prie konteinerio - greitai dingsta.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 07 24, 10:16)
Tie, kas rūšiuoja, turbūt pastebėjo, kaip pradėjus rūšiuoti sumažėjo buitinių (nerūšiuotų) šiukšlių maišai. Aišku, kai rūšiuoji, reikia dar bent dviejų maišų - plastikui ir popieriui (stiklą tiesiog statau į spintelę).

Tikrai taip, sumažėjo drinks_cheers.gif
Pas mus spintukėje šalia šiukšliadėžės stovi kitas kibiras, skirtas bulvėms, jos pridengtos dangčiu, ant jo ir dedu visokius plastikus, kartoną ir t.t., kai matau, kad jau netelpa - nešam viename maiše visus rūšiuojamus, o jau prie konteinerių išdalinam, kas į kurį.
Atsakyti