Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

Mes irgi daug isleidziam,kokie 5-6 karsto ir 4-5 salto doh.gif Esame trise,maudomes kasdien,as vasara ir po 2-3 kartus kai karsta,skalbianke irgi tankiai dirba...bet cia,manau,mano vyresne dukra pagrindine "netaupytoja"-kasdien prisipila vonia vandens kad ten paguleti 10 min. blink.gif doh.gif Jokie moralai nepadeda... doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Pas mus irgi eina daug vandens, bet visos trys - vandens mėgėjos, kasdien maudomės, jei karšta - ir ne po kartą. Indaplovės nėra, indų būna daug. Dabar namuose atsirado nauja taupi skalbiankė, gal su jos pagalba pavyks kažkiek sumažinti vandens sąnaudas g.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2012 07 23, 11:25)
Galbūt plaudama indus po silpna srovele ilgiau užtrunku, bet tikrai vandens išleidžiu nedaug.

Būtent - taip plaunat vanduo tikrai tauposi ir nereikia net jokių „muilų“, jei indai ne itin riebaluoti. Buvau nustebusi, kad net pradėjus rūšiuot ir plaut visą plastikinę tarą vandens sąnaudos nepadidėjo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 07 23, 15:49)
Buvau nustebusi, kad net pradėjus rūšiuot ir plaut visą plastikinę tarą vandens sąnaudos nepadidėjo thumbup.gif

Apie kokią plastikinę tarą kalbate? Smalsu pasidarė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2012 07 23, 16:23)
Apie kokią plastikinę tarą kalbate? Smalsu pasidarė  blush2.gif

Grietinės, jogurto ir kt indeliai, pieno maišeliai, susitepę plastikiniai pakavimo maišeliai, tetrapakai ir pan. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 07 23, 18:08)
Grietinės, jogurto ir kt indeliai, pieno maišeliai, susitepę plastikiniai pakavimo maišeliai, tetrapakai ir pan. 4u.gif

Dabar man smalsu biggrin.gif O kur juos panaudojate?
Atsakyti
QUOTE(melynake* @ 2012 07 23, 19:05)
Dabar man smalsu  biggrin.gif  O kur juos panaudojate?

Niekur - jie keliauja į plastiko konteinerį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 07 23, 19:12)
Niekur - jie keliauja į plastiko konteinerį 4u.gif


O dabar man smalsu: o Jus LT gyvenate? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 07 23, 20:37)
O dabar man smalsu: o Jus LT gyvenate?  ax.gif

Norejau klausti biggrin.gif Manau atsakymas bus kad ne .
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 07 23, 20:37)
O dabar man smalsu: o Jus LT gyvenate?  ax.gif

QUOTE(melynake* @ 2012 07 23, 20:47)
Norejau klausti  biggrin.gif  Manau atsakymas bus kad ne .

laugh.gif Žinokit, taip - LT bigsmile.gif Galit negaišt laiko tauškalam, kad šiukšlės suverčiamos į vieną šiukšliavežę (žinoma, matėt, tai savom akim) ir t. t. ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sophi: 23 liepos 2012 - 19:59
QUOTE(melynake* @ 2012 07 23, 19:05)
Dabar man smalsu  biggrin.gif  O kur juos panaudojate?

Tikriausiai teko girdėti (o gal ir ne mastau.gif), kad rūšiuojamos atliekos turi būti švarios? Mes irgi plauname, seniai jau, ir nematau čia nieko kosminio, ir tik NE Lietuvai būdingo smile.gif
Atsakyti
As nustebinta...kaip taip zmones siais laikais nieko nezino apie rusiavima... blink.gif Juk ir konteineriai stovi specialus daug kur,ir info visur pilna,galu gale,ir rusiuoja tikrai daug kas... g.gif As nerusiuoju,bet jei panosej stovetu konteineriai (o ne kitoj gatves pusej)-rusiuociau ax.gif
Atsakyti