Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

QUOTE(HappyFromToday @ 2012 05 01, 21:25)
Sveikos,
norėjau paklaust, o kaip taupot dėl komisinio mokesčio už įmokas? Visada mokesčius mokėdavau per internetinę bankininkystę (nuo kiekvieno mokesčio tenka sumokėt po 1lt), dabar manau reiks pradėt mokėt perlo terminale (ten lyg visiem mokesčiam už pervedimą 50ct).
Gal žinot kitų būdų kaip sutaupyti tą pervedimo užmokestį? Gal bandėte vienasaskaita puslapį ir galite parašyti savo komentarus?  4u.gif

galima tiesiogini debeta sudaryti su eelektra, ir su visais kitais tiekejais, ir patogu ir nemokama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 07 03, 16:01)
na, gerai, tai atsakykit:
1.ar pasitaiko ismesti maisto?
2.ar visada perkat maista kuris yra sarase ar pasitaiko prisipirkti ir to, ko neplanavote?
3.ar pasitaiko ka nusipirkt is daiktu ne todel, kad reikia, o kad tiko/patiko/akcija ir pan.?
4.ar buna, kad neisnaudojat kosmetikos, o perkat kita, o neisnaudota ismetat, nes pasensta?
Jei i kazka atsaket TAIP, tai taupyt dar galima ir imanoma, bet jei i viska NE, tai gal jau nera kur taupyt?

jau pirma punkta perskaicius supratau, kad tikrai dar yra kur tobulet. aciu uz pabaksnojima pirstu. kartais jis labai naudingas.

o dabar turbut inesiu truputi sumaisties ir paklausiu, kaip taupytumet, ir ka darytumet, jei norimas pirkinys yra didelis (tarkim namo statybos)? man persasi vienintele mintis: pajamu padidinimas. bet mano mazasis dar visai mazas (gal kam jau ir didelis atrodytu-2metai) ir nenoriu jo palikti kazkam. norisi, kad butu kuo dazniau su manim, nes vyras dirba nemazai ir nenusatytu grafiku. siuo metu vis dar esu motinystes atostogose, bet jau greitai eisiu i darba. manau, kad is sono ziurint viskas atrodo kaip atsikalbinejimas, bet gal is tikruju pasidalinkit, ka tokiu atveju darytumet, gal rasciau ka sau pritaikyt. nes per menesi cia reiktu sutaupyti maziausiai 2 tukstancius, kad namo vizija is horizonto neisnyktu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milda.25: 20 liepos 2012 - 14:27
QUOTE(Kasakas @ 2012 07 19, 13:42)
* kartu gyvenant 2 saldytuvu juk nestatysi  biggrin.gif 

** tik viena beda jam kazkaip nedasunta, kad kartu gyvenent reikia prisideti ir prie bendro namu ukio...

*Noresi, tai statysi. Kai gyvenau su anyta "vienoj virtuvej" iskart nusipirkom atskira saldytuva ir papildoma spintele pasistatem, tai kodel jus negalit??? O dar geriau, isirenkit atskira , kad ir mini virtuvele kuriam nors kambary ir nekils tokios problemos. Zinosit ka ir kiek pirkt, kur ir kaip taupyt.
**jei nedasunta, tai reikia pasakyt. Graziai, be priekaistu, bet pasakyt i akis, o ne vien tik piktintis ir tylet. Nei jus neprivalot islaikyt brolio, nei mama neprivalo islaikyt suaugusio darbingo sunaus.
Papildyta:
QUOTE(milda.25 @ 2012 07 20, 14:27)

g.gif meginkit galvot apie pajamu didinima dirbant namuose. Ir pinigai i kisene, ir vaikutis su mama bigsmile.gif . Tik konkretaus darbo tai nepasiulysiu, cia jau turit pati pasitelkt fantazija ir sugebejimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasakas @ 2012 07 19, 14:42)

manau protingiausia gamintis atskirai, bet realiai pasiskaičiuokit kiek dabar per menesi skiriate maistui pinigu? gal suma yra ir taip maža ir atskirai gamindama maista nepasigaminsi pigiau, kad nesigautu priešingai...
mes praeitais metais 8men pagyvenamo kaime pas mano teti ir kartu su mano seserim tai važiuodavom karta per sav apsipirkti ir gaindavau ne trims žmonems o 5 4suauge ir vaikas tai man gaudavosi taip ka sutaupydavau nuo miesto šildymo ta pravalgydavom nes vien mesos 0,5kg neužtekdavo aju reikdavo viso kg ar net daugiau priklausomai nuo to ka gamindavau doh.gif todel mano atveju tas taupymas vienoj rankoj kitos saskaita gavosi... gryžom i miesta maisto saskaita gerokai sumažejo bet mokesčiai už buta suvalgo bet iš to išlošem tai kad turim savo privatuma ir nereikia kasdien gaminti mesos (mums su vyru pakanka 1kart per sav mesos ir 1kart žuvies o kaime gyvenant žuvis ne maistas buvo o mesos kas dien reikejo) labai daug suvalgom varškes ir daržoviu tai va šitose vietose ir taupom...

kas liečia kitas taupymo temas tai jokiu lizingu, jokiu nereikalingu pirkiniu nebeturim...
kosmetikos nebeperku pati šeimso rate esam su mama ir seserim sutarusios kad sveikinsim viena kita ivairiom progom kosmetikos priemones dovanodamos (aišku pries tai pasiklausios ko kuriai reikia o nesveikinti mes viena kitos negalim) tai geles pakeitem dušo žele šampunais ar tušais akim... vyrus taip pat sveikinam vyriška kosmetika... jau savam rate žinom ka kas naudoja ir kas kam tinka...
vaikai dovanu gauna žaislu ar rubeliu...

o kaip sutaupyti vandeni?[B] šita tema mums labai aktuali vandens išleidžiame tikrai kosmini kieki ir nesuprantam patys kaip doh.gif išleidžiam po maždaug 8kubus karšto ir šalto vandens doh.gif kaip sutaupyti? esam du suauge ir du vaikai šiuo metu...
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 07 22, 18:48)


o kaip sutaupyti vandeni?[B] šita tema mums labai aktuali vandens išleidžiame tikrai kosmini kieki ir  nesuprantam patys kaip  doh.gif  išleidžiam po maždaug 8kubus karšto ir šalto vandens  doh.gif  kaip sutaupyti? esam du suauge ir du vaikai šiuo metu...


o Jūs įsitikinusi, kad skaitikliai tvarkingi? g.gif

Mes vandens sunaudojam mano nuomone daug ir tai dabar padidėjo doh.gif Bet tas "daug" tai 5 arba 7 kubai (bendroj sumoj) ir tai įvertinus kad minimum 3-4 kartus per savaite skalbiu, kasdien gaminu valgyti, maudomes visi bent pora kart per savaite ir t.t. mes 4-iese 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 07 22, 18:48)
o kaip sutaupyti vandeni?[B] šita tema mums labai aktuali vandens išleidžiame tikrai kosmini kieki ir  nesuprantam patys kaip  doh.gif  išleidžiam po maždaug 8kubus karšto ir šalto vandens  doh.gif  kaip sutaupyti? esam du suauge ir du vaikai šiuo metu...

Pirmiausia reiktų stebėti, kaip naudojat vandenį 4u.gif Maudymosi laikas, indų plovimas, rūbų skalbimas - daugiausia sunaudojama vandens. Ir patikrinti skaitliukus: jie gali suktis ir kai vanduo nenaudojamas.
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2012 07 22, 22:23)
o Jūs įsitikinusi, kad skaitikliai tvarkingi?  g.gif

Mes vandens sunaudojam mano nuomone daug ir tai dabar padidėjo  doh.gif  Bet tas "daug" tai 5 arba 7 kubai (bendroj sumoj) ir tai įvertinus kad minimum 3-4 kartus per savaite skalbiu, kasdien gaminu valgyti, maudomes  visi bent pora kart per savaite ir t.t. mes 4-iese  4u.gif



QUOTE(Upokšnis @ 2012 07 23, 09:07)
Pirmiausia reiktų stebėti, kaip naudojat vandenį  4u.gif Maudymosi laikas, indų plovimas, rūbų skalbimas - daugiausia sunaudojama vandens. Ir patikrinti skaitliukus: jie gali suktis ir kai vanduo nenaudojamas.

skaitliukai tvakingi nes nesenai pakeisti o vandens tiek pat ir iki pakeitimo išnaudodavom... prausiames mes su vyru po dušu kol muiluojames užsukam vandeni ir t.t. šitoj vietoj sutaupyti eina tik vienam kibire abiem prausiantis doh.gif vaikus prausiu maudau tok leliukiškoj vanelej kad vanden smažiau reiktu tai juos maudau du tris kart sav kaip orai ir kur kur bunam buve... rubus skalbiu dažnai per sav po 6kaip minimum skalbenkes ir dedu skalbiniu maximuma... mano mažiukui kai pampersa keičiu turbut ir išeina didžioji dalis vandens nes apiplauti reikia maždaug 8kart per diena o dar karštas vanuo nevisada iš kart atbega... o va maista gaminant ar indus plaunant tai reiktu pasispausti nes manau kad čia tikrai yra kur doh.gif o kaip jus plaunant indus kad mažiau vandens reiktu? bliude kaip močiutes darydavo o paskui perskalaujat ar po tekančia vandens srove?
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 07 23, 09:19)
o kaip jus plaunant indus kad mažiau vandens reiktu? bliude kaip močiutes darydavo o paskui perskalaujat ar po tekančia vandens srove?

Plaunu po tekančia, bet labai silpna srovele.
Atsakyti
Mes irgi vandens isnaudojam daug. Saltas 8-10, karstas 7-8.

Bet mes akivaizdziai nemazai ir naudojam: esam 5. Visi vaikai maudomi po dusu kasdien, mes su vyru po dusu maudomes ryte ir vakare. Karta dienoj (savaitgali 2) plauna indaplove ir karta paroj (savaitgali buna ir daugiau) skalbia skalbimo masina.

Kazkaip nelabai isivaizduoju kitaip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 07 23, 08:19)
bliude kaip močiutes darydavo o paskui perskalaujat ar po tekančia vandens srove?

Pas mane dvi kraukles, tai jei nanaudoju indaploves, naudojuosi bliudo principu.
Atsakyti
Labutis 4u.gif
QUOTE(HappyFromToday @ 2012 05 01, 22:25)
Sveikos,
norėjau paklaust, o kaip taupot dėl komisinio mokesčio už įmokas? Visada mokesčius mokėdavau per internetinę bankininkystę (nuo kiekvieno mokesčio tenka sumokėt po 1lt), dabar manau reiks pradėt mokėt perlo terminale (ten lyg visiem mokesčiam už pervedimą 50ct).
Gal žinot kitų būdų kaip sutaupyti tą pervedimo užmokestį? Gal bandėte vienasaskaita puslapį ir galite parašyti savo komentarus?  4u.gif



QUOTE(karra @ 2012 05 01, 22:27)
Tai kad "perle" 85 cnt, o "maximoj" 50 cnt. Ar as cia ka maisau?  g.gif

Swedbank siulo naujove 4u.gif Swdbank siuloma paslauga

Kodėl verta mokėti naudojantis „Įmokų ir mokėjimų krepšeliu“?

Apmokėjimas už komunalines paslaugas kainuos 80 centų, mokant iki 5 įmokų.
* Jei tokio tipo atsiskaitymų turite daugiau, nei 5, tarkime, mokate už butą ir, pavyzdžiui, sodybą – tai kitos 5 įmokos jums taip pat kainuos tik 80 centų. Pavyzdžiui, apmokėti 8 komunalines įmokas jums kainuos 1,60 Lt. Komunalinės paslaugos – tai elektros, šildymo, karšto vandens, šalto vandens, dujų tiekimo, bendrijų ir daugiabučių namų administratorių, sodų bendrijų teikiamos paslaugos.
* Apmokant kitas įmokas, kurios mokamos pagal įmokų kodus, bet nepatenka tarp išvardintų komunalinių įmokų, paslaugos kaina išlieka taip pat 80 centų tačiau jau tik už 3 įmokas. Kiekviena papildoma įmoka, viršijanti 3 įmokų limitą, kainuos po 80 centų.
Paslaugas apmokant vietiniais mokėjimo pervedimais, įkainiai nesikeičia, tačiau jūsų patogumui juos galima įtraukti į „Mokėjimų krepšelį“, kaip atskirus mokėjimus.

Esu is tu, kuri irgi taupo 4u.gif
Papildyta:
Del vandens skaitliuku:
Maudomes ir mes, ir indus plaunam, bet neturim indaploves. Per menesi tryse isnaudojam iki 5 kubu, kartai maziau. Po du salto ir vienas karsto 4u.gif Pas mus karsto stovi tik vienas skaitiklis: benmdrai voniai ir virtuvei. 4u.gif Mes tryse 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 07 22, 18:48)
o kaip sutaupyti vandeni?

Manau, kad vandens išleidžiate daug. Mes dviese karštas + šaltas išleidžiam 3-4 kub. Retai kada skalbiu pilną skalbimo mašiną (čia reikėtų keisti įpročius), indus plaunu pati, maudomės irgi neretai.
QUOTE(Sophi @ 2012 07 23, 09:42)
Plaunu po tekančia, bet labai silpna srovele.

Aš taip pat plaunu thumbup.gif Realiai neturiu kur dėti muiluotų indų, kad visus vienu kartu išmuiluoti o po to tik perplauti. Galbūt plaudama indus po silpna srovele ilgiau užtrunku, bet tikrai vandens išleidžiu nedaug. Be to, kai po didele srove plaunami indai daug taškosi, ko aš labai nemėgstu...
Atsakyti