Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

QUOTE(Bekasė @ 2012 05 03, 21:21)
o man tai didziausias vargas. Vaikstai po tas parduotuves, vaikstai ir visose taip panasu ir visai ne  tai ko nori, arba tai ko nori kainuoja neadekvaciai Tikras galvos skausmas. O rinktis is anksto ( butent rinktis, o ne pirkti) visiskai neapsimoka, nes tol kas subresi pirkti, to daikto gali ir nebebuti. ir po to reikia pergalvoti is naujo. O ne duok dieve jau dalis pagal tai padaryta.

drinks_cheers.gif Po parduotuves reikia pradėti vaikščioti tik tada, kai planuoji pirkti, o ne kai svajoji. Po metų nuomonė gali pasikeiti, baldų modeliai irgi keičiasi.
Atsakyti
manau lyrika,vaiksciojima po parduotuves rekomendavo,kaip didinant motyvacija ,norint greiciau susitaupyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2012 05 03, 20:21)
o man tai didziausias vargas.

man tai patinka, bet tai yra laiko svaistymas, o tai jau blogai, ypac, kai jo nedaug yra.
Atsakyti
QUOTE(HappyFromToday @ 2012 05 01, 20:58)
Gali būti, kad aš čia maišau, žinau tik kad tai pigesnis variantas nei mokėti internetu. Norėjau sužinot kur jūs apmokat? gal kažkokias alternatyvas žinote?

apsimoka pašte mokėti apie 2lt, už atsiskaitymo lapą. Viena močiutė senai prie perlo terminalo laukiant parekomendavo.
Interneto, tel.ryšio paslaugos tiesioginiu debetu.
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2012 05 03, 12:39)
pvz jeigu ruosiates statyti nama, ar bent jau remontuoti kazkoki namu kampeli, pasivaiksciokit po baldu, interjero parduotuves, paziurinekit internete, bus toks upas kazka pakeisti.
-------
norite iskeliauti i siltus krastus? skaitytike internete, zurnaluose atsiliepimus is kelioniu, ziurekite nuotraukas, net nueikite i kelioniu agentura ir bendraukite taip, tarsi tikrai planuojate uz savaites skristi i Turkija.

Tai ne kas kita, o laiko gaišimas, mano nuomone. O liaudies išmintis byloja, jog laikas - pinigai...
-------
Iš pagarbos tiems žmonėms, kurie gerai dirba savo darbą tikrai neičiau niekada to daryti, apie ką jūs rašote. Pagalvokite, ar pati norėtumėte dėti dūšią bendraudama su klientu, kuris tik iš sportinio intereso ateina pasidomėti, o jūs to nežinote ir dėl jo gaištate brangų savo laiką...
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2012 05 03, 12:39)
pvz jeigu ruosiates statyti nama, ar bent jau remontuoti kazkoki namu kampeli, pasivaiksciokit po baldu, interjero parduotuves, paziurinekit internete, bus toks upas kazka pakeisti. reikia lovos? nueikite i baldu salona, apciupinekite, pagulekite. kai su vyru isirenginejom namus, mum pramoga budavo vaisktineti kad ir po senukus ir rinktis plyteles, nors jos bus riekalingos pvz dar tik uz metu. ir nebutinai tai turi buti brangus daiktai, susikurkite savo vizija. ir nesvarbu, jog siandien apziurinejate grazia vonia, bet perkate cementa, jus artejate tos vonios link.
norite iskeliauti i siltus krastus? skaitytike internete, zurnaluose atsiliepimus is kelioniu, ziurekite nuotraukas, net nueikite i kelioniu agentura ir bendraukite taip, tarsi tikrai planuojate uz savaites skristi i Turkija.
tai galioja daugeliui dalyku, kad ir svajojant apie kita automobili(galite pavazineji su savo svajone, paciupineti), apie ruba(pasimatuoti) ir apie kitus dalykus.

Mano supratimu, tai yra brangaus laiko švaistymas, ir tiek blush2.gif
Atsakyti
keistas man jusu toks poziuris i laika. mes su vyru dirbam po 6 dienas per savaite, praktiskai anksciau 7-8h vakaro namo negriztam, iskyrus sestadieni, bet laiko atrandam.
atsiprasau is anksto uz savo nuomone, bet jeigu randat laiko sedet SM, dar kokiam FB, ziuret galbut dar koki seriala, laiko atsiras ir pasivaiskciojimui parduotuveje smile.gif na, nebent dirbat toki darba, kuris apmokamas nuo atlikto rezultato, o jeigu dirbat nuo 8 iki 17h ir neturit papildomos veiklos, anokie cia pinigai tas laikas smile.gif

ir nebutna dabar rinktis konkretaus daikto, man pora kartu per menesi apsilankymas baldu parduotuveje duoda daug naudos, kaip jau rasiau, tai mane paskatina taupyti, nes vaizduotoje susidelioju busimu namo projekcijas.
na man tiesiog taip patinka, galbut del to, budama 23m emiau intensyviai taupyti, kai kitom mano bendraamzem tokie niekai nerupejo dar. nors neuzdirbam su vyru milijonu, is tevu ukinio isirengem dvieju aukstu nama, susitvarkem tikrai graziai, ganetinai moderniai namucius ir be jokiu paskolu, be teveliu pagalbos(tik tiek, kad atidave sena ukini) ar seneliu palikimu. man tuoj 27m ir savo taupumo deka turiu daug daugiau uz bendraamzes, kuriu pajamos tokios pat.
Papildyta:
QUOTE(dirty_kiss @ 2012 05 04, 21:42)
Tai ne kas kita, o laiko gaišimas, mano nuomone. O liaudies išmintis byloja, jog laikas - pinigai...
-------
Iš pagarbos tiems žmonėms, kurie gerai dirba savo darbą tikrai neičiau niekada to daryti, apie ką jūs rašote. Pagalvokite, ar pati norėtumėte dėti dūšią bendraudama su klientu, kuris tik iš sportinio intereso ateina pasidomėti, o jūs to nežinote ir dėl jo gaištate brangų savo laiką...


kaip jau minejau, sedejimas SM irgi laiko gaisimas smile.gif

nesakyciau, jog labai trukdau kazkieno laika. jeigu planuoju vykti i Egipta, praeinu per kokias 3-4 kelioniu agenturas, pasiklausau ka siulo, nesvarbu, kad vyksiu tik po pusmecio. man tai duoda naudos, nes nuvaziavus i sali sugaistu maziau laiko blaskydamasi. isklausau ka rinktis, ko ne, ka verta pamatyti, o ko ne ir t.t.
ir nera taip, jog einu i agentura ir klausiu apie Australija, nors net neketinu ten vykti.
taip, esu ejusi i kelioniu agentura, noredama issikamantineti apie Kenija, nes i sia sali svajoju nuvykti. ir man patinka tureti bendra supratima, verta zinoti, kad neuztenka nuvykti i sali, jeigu nori pamatyti laukinius dramblius. nuejau i agentura pamaciusi vilionjanti keliones pasiulyma, bet suzinojau, kad dar tiek pat pinigu reikia turet safariam ir kitom kelionem, nes bus tas pats, kad Egipte guleti. vadinasi taupau kelionei, kad pamatyciau tai, apie ka seniai svajojau.
ir as zinau, kad nuvyksiu i Kenija kada nors ir jeigu karta i pusmeti uzklystu pasiklausineti i kelioniu agentura, niekas per galva neduoda. negana to, ieskodama info atradau tikrai idomiu pasiulymu.

Papildyta:
QUOTE(Bekasė @ 2012 05 03, 21:21)
o man tai didziausias vargas. Vaikstai po tas parduotuves, vaikstai ir visose taip panasu ir visai ne  tai ko nori, arba tai ko nori kainuoja neadekvaciai Tikras galvos skausmas. O rinktis is anksto ( butent rinktis, o ne pirkti) visiskai neapsimoka, nes tol kas subresi pirkti, to daikto gali ir nebebuti. ir po to reikia pergalvoti is naujo. O ne duok dieve jau dalis pagal tai padaryta.
brrr - dar reikia pabaigti supirkti sviestuvu i buta ir duris ( na duris jau galima sakyti issirinkome, reikia tik vaziuoti ir uzsisakyti) ir nekyla jau rankos tam visiskai.



rinktis nereikia, uztenka pasvajoti.
gi nesakau, kad kasdien po darbo reikia eiti rinktis lovos biggrin.gif
mes su vyru karta i menesi uzlekiam i kelias parduotuves apsidairyti ir to pakanka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2012 05 06, 19:36)
rinktis nereikia, uztenka pasvajoti.
gi nesakau, kad kasdien po darbo reikia eiti rinktis lovos biggrin.gif
mes su vyru karta i menesi uzlekiam i kelias parduotuves apsidairyti ir to pakanka smile.gif

o tai svajoti nesivalkiojant po parduotuves neimanoma?

Kad ir elementarus pavyzdys - neseniai nupirkome sunui dvirati. Va ka veikti parduotuvese kad ir pusmeti pries tai ir svajoti nesuprantu, nes atejo laikas ir atejo konretus poreikiai. Kam spoksoti i virtine dviraciu ir kazka svajoti, jeigu is tos visos virtines yra vienas ar du tinkantys modeliai? Gi perki ne belekoki, o labai konkretu - na spalva dzin, bet remo aukstis, ratu aukstis - visa tai turi atitikti vaiko ugi. Tai jau kai reikejo, tai ir ziurejom - tiesa daugiau internete, nes parduotuviu asortimenta +/- zinojom ir zinojom, kad su nubrezta kaina ( iki 600-700 LT) ir musu reikalavimais, tenais nera ka veikti.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2012 05 07, 09:36)
o tai svajoti nesivalkiojant po parduotuves neimanoma?

Bekasė,

jūsų postas tiesiai į 10-tuką thumbup.gif
Atsakyti
tai, ką aprašė lyrika, yra vadinama "vizualizacija" - mąstyti apie siekius, norus, svajones esamuoju laiku, stengtis pajusti tą būseną ir jausmą, kuris bus pasiekus trokštamą tikslą. Ji duoda du labai svarbius dalykus. Pirmiausiai didina motyvaciją siekti, nes kuo objektas "konkretesnis", tuo labiau esi motyvuotas dėl jo atsisakyti kažko šiandien. Ir antra, aktyvuoja smegenis nuolat dirbti šiam siekiui ir pastebėti aplinkoje palankias galimybes.
Tik dviratis ar duonos kepaliukas gal ne tas "siekis", dėl kurio verta šį metodą praktikuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2012 05 08, 10:18)
tai, ką aprašė lyrika, yra vadinama "vizualizacija" - mąstyti apie siekius, norus, svajones esamuoju laiku, stengtis pajusti tą būseną ir jausmą, kuris bus pasiekus trokštamą tikslą. Ji duoda du labai svarbius dalykus. Pirmiausiai didina motyvaciją siekti, nes kuo objektas "konkretesnis", tuo labiau esi motyvuotas dėl jo atsisakyti kažko šiandien. Ir antra, aktyvuoja smegenis nuolat dirbti šiam siekiui ir pastebėti aplinkoje palankias galimybes. 
Tik dviratis ar duonos kepaliukas gal ne tas "siekis", dėl kurio verta šį metodą praktikuoti  4u.gif


4u.gif pritariu. visiems brangiems seimos pirkiniams ( auto, nt, didesnes keliones ir pan.) taikeme si metoda. T.y. jau 1-2 metus pries pirkima pardedavau skaityti skelbimus, rinkti info. Todel kai priartedavo tas metas, kai reikedavo pirkti jau tiksliai zinodavau, ko noriu.

Aisku, batams ar dviraciui to nepritaikysi - nusiperki ir tiek to vargo irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2012 05 08, 14:32)
4u.gif  pritariu. visiems brangiems seimos pirkiniams ( auto, nt, didesnes keliones ir  pan.) taikeme si metoda. T.y. jau 1-2 metus pries pirkima pardedavau skaityti skelbimus, rinkti info. Todel kai priartedavo tas metas, kai reikedavo pirkti jau tiksliai zinodavau, ko noriu.

na lyrika postuose as to metodo nematau, nes ten pabreziama butent vaiskciojimas po parduotuves.
Toki dalyka, kaip informacijos rinkima, planavima, kainu palyginima gan daznai darom ir nebutinai brangiam daiktui. Paprasciausiai norisi tureti toki, kuris atitktu tavo lukescius ir norus (o gauta informacija kartais ir pakeicia norus).
Atsakyti