Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

QUOTE(given444 @ 2012 04 17, 09:28)
reikes Kalamatos pabandyt. smile.gif

Taupu nebus - 0,5 l/20 Lt rolleyes.gif
QUOTE(Sidharta @ 2012 04 17, 15:14)
Mes vedame apskaitą jau antri metai nu ir ką. Vis tiek norime paišlaidauti. Žinot labiausiai tos išlaidos "išgaruoja" skudurams. Mėgstu aš ir po padėvėtus prasinešti, bet norisi kartais ir geresnės kokybės skuduriuko, batų.... Kaip mums kovoti su šita liga? Kaip Jūs kovojat?

Tiesiog neinam ten, kur daug pagundų - visa paslaptis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidharta @ 2012 04 17, 15:14)
Mes vedame apskaitą jau antri metai nu ir ką. Vis tiek norime paišlaidauti. Žinot labiausiai tos išlaidos "išgaruoja" skudurams. Mėgstu aš ir po padėvėtus prasinešti, bet norisi kartais ir geresnės kokybės skuduriuko, batų.... Kaip mums kovoti su šita liga? Kaip Jūs kovojat?

Paskaitykit temą "Ekonomiškas garderobas" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upokšnis: 17 balandžio 2012 - 17:53
QUOTE(Sidharta @ 2012 04 17, 14:14)
Mes vedame apskaitą jau antri metai nu ir ką. Vis tiek norime paišlaidauti. Žinot labiausiai tos išlaidos "išgaruoja" skudurams. Mėgstu aš ir po padėvėtus prasinešti, bet norisi kartais ir geresnės kokybės skuduriuko, batų.... Kaip mums kovoti su šita liga? Kaip Jūs kovojat?


O kur jus tuos kokybiskus perkate?

QUOTE(Upokšnis @ 2012 04 17, 17:52)
Paskaitykit  temą "Ekonomiškas garderobas"  4u.gif

O dar "grozio islaidas"(ten ir apie rubus) "akys nori, o pinigine negali" ar pan smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 04 17, 17:46)
Tiesiog neinam ten, kur daug pagundų - visa paslaptis smile.gif

Man irgi geriausias vaistas - tieisog neiti i parduotuves. Sunkiausia pradzioje, veliau apsipranti. Kad maziau apie parduotuves galvoti, reikia daug veiklos tureti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pireja: 17 balandžio 2012 - 21:37
QUOTE(Pireja @ 2012 04 17, 22:37)
Man irgi geriausias vaistas - tieisog neiti i parduotuves. Sunkiausia pradzioje, veliau apsipranti. Kad maziau apie parduotuves galvoti, reikia daug veiklos tureti  rolleyes.gif

sutinku-mes irgi tokia taktika vadovaujamės, kuo mažiau eiti į parduotuvę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2012 04 17, 22:37)
Man irgi geriausias vaistas - tieisog neiti i parduotuves. Sunkiausia pradzioje, veliau apsipranti. Kad maziau apie parduotuves galvoti, reikia daug veiklos tureti  rolleyes.gif

Žiemą gal ir sunkiau susigalvoti veiklos, bet atšilus orams veiklos užtektinai.
Atsakyti
Labukas taupantiems 4u.gif

Vakar perskaiciau visa tema, ir nieko gero neradau...daug diskusiju ne i tema..ir tik keletas konkreciu taupymo variantu...

Esu perskaicius daug finansiniu knygu, dalyvavus daugelyje seminaru susijusiu su finansais, produktyvumu, vykdymu ir t.t. Atrodo informacijos kaip ir turetu buti per akis...ir taupymas turi tiesiog buti gyvenimo naturali dalis:), o bet taciau...viskas yra ne taip jau paprasta biggrin.gif

Pagal Lietuvos statistika, esam seima, kuri uzdirba daug....
Kazkas minejo, kad lengva taupyti kai turi 10'000, ir visai kas kita , kai 1'000...deja deja..ne viskas nuo apvalios sumeles priklauso..

Labai pasigedau info, kaip susivaldyti nuo pirkimo, nuo pramogu ir nuo kitu iprociu, kurie taupyti nepadeda..kaip pakeisti poziuri..kaip su drauge susitikus papietauti, atsisakyt pvz po pietu deserto...kaip vaikui pirkti zaislus ir kitus neprioritetinius daiktus tik per gimtadieni ar kt. sventes..tiesiog noretusi daugiau diskusiju, kaip kovot su blogais iprociais, silpnybemis ir pan..

Kazkas is forumieciu minejo, kad valdo pinigus, o ne pinigai juos...tai kazkaip itartinai man pasirode...jeigu zmogus taupo, tik kad taupyti "tipo be tikslo", tik tam kad "valdytu pinigus ir detu lita prie lito", deja deja apgaudineja tik save pati smile.gif

Kad akmenimis neuzmetytumete, tai papasakosiu konkreciau viskas lotuliukas.gif
Musu seima greitai bus is 5 asmenu..Siuo metu du suauge ir 2 mazi ikimokyklinukai..turim dideliu isipareigojimu bankui...jie yra dvieju rusiu...viena paskola yra kaip ir "geroji"..susieta su NT investicija, kuri atsipirks, dar labai negreitai...kita paskola yra namo statybai...Maistui(tik namie gaminamam cia be kaviniu, ir darbo pietu) isleidziam~1300Lt/men..Aukle, darzelis ~800Lt/men..isipareigojimai ir kt mokesciai ~5000Lt. .didziausia beda su skiltimi pramogos/laisvalaikis ir kiti neprioritetiniai daiktai ar paslaugos..

Esam ne is tu, kuriems reik brangiu rubu, masinu ir kitu "navarotu"...

Man dar keista, kad niekas neuzsimena apie tai, kaip daugiau uzdirbti, kad nereiketu atsisakyti komforto...ka daryti, kad gyventi geriau...man nepriimtina taupyti del taupymo, nevaziuoti masina, o rinktis viesa transporta, tik del to , kad is idejos sutauptyt dar daugiau...as uz tai, kad sugalvoti ka dar nudirbti, koki galbut versla ikurti, kad galetume gyventi dar geriau, o ne dar daugiau atsisakyti..

Parasysiu veliau daugiau..pradziai tiek..neuzpulkit uz nuomone biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiauras_maišas @ 2012 04 18, 12:13)
Man dar keista, kad niekas neuzsimena apie tai, kaip daugiau uzdirbti, kad nereiketu atsisakyti komforto...


Turbut todel, kad cia taupanciu tema mirksiukas.gif Yra ir tokia tema: kaip uzsidirbti papildomai" 4u.gif

O is tikro, tai gyvenime buna visokiu etapu. Ir kol rasi kaip uzsidirbt reikia ir pataupyt. Kita vertus - sutinku su Jumis ir manau kad taupymas vien del taupymo ne kazi kas. Sukaupti rezerva juodai dienai/ligai; tureti pinigu netiketiems pirkiniams (sugedo saldytuvas ir pan...); galu gale kaupti senatvei. Viskas OK. Bet juk nekaupsi amzinai ir visko: o jei tu ligu nebus, o jei ta senatve neateis... Taip ir liksi kaupes, kaupes o ne gyvenes. O bet taciau... kiekvienas skirtingai suprantam pilnaverti gyvenima. Galbut vieniems uztenka vieno, o kiti neisivaizduoja pilnavercio gyvenimo be kito. Cia jau kiekvienas savo aukso viduriuka turi rast 4u.gif

Asmeniskai as atejau i sia tema nes akivaizdziai matau, jog pinigus svaistom, bet nieko neturim (na gal nevisai nieko, bet...)... Beda ta, kad perkam neapgalvotai ir neplanuojam. Ir pagrindinis musu neapgalvotu islaidu saltinis - maistas. Paskaicius daugelio patirties, musu seimai reiktu maziau nei puses to, ka isleidizam dabar g.gif Teorija irgi zinau, bet praktiskai kazko truksta g.gif Noro, ryzto, tingisi g.gif Ir kas gi man sudarys meniu???? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiauras_maišas @ 2012 04 18, 12:13)
Labai pasigedau info, kaip susivaldyti nuo pirkimo, nuo pramogu ir nuo kitu iprociu, kurie taupyti nepadeda..kaip pakeisti poziuri..kaip su drauge susitikus papietauti, atsisakyt pvz po pietu deserto...kaip vaikui pirkti zaislus ir kitus neprioritetinius daiktus tik per gimtadieni ar kt. sventes..tiesiog noretusi daugiau diskusiju, kaip kovot su blogais iprociais, silpnybemis ir pan..

Man dar keista, kad niekas neuzsimena apie tai, kaip daugiau uzdirbti, kad nereiketu atsisakyti komforto...ka daryti, kad gyventi geriau...man nepriimtina taupyti del taupymo, nevaziuoti masina, o rinktis viesa transporta, tik del to , kad is idejos sutauptyt dar daugiau...as uz tai, kad sugalvoti ka dar nudirbti, koki galbut versla ikurti, kad galetume gyventi dar geriau, o ne dar daugiau atsisakyti..

Parasysiu veliau daugiau..pradziai tiek..neuzpulkit uz nuomone biggrin.gif

Blogų įpročių niekas nesuvaldys, tik pats žmogus. Jei jis savyje neranda motyvacijos nešvaistyti pinigų, kiti tos motyvacijos tikrai neįdės schmoll.gif Kuo blogas patarimas nesilankyti tose parduotuvėse, kuriuose daugiausia išleidžiama g.gif Galima eiti į parduotuvę tik su sąrašu ir su savimi turėkit tik tiek grynų pinigų, kiek maždaug reiks numatytoms prekėms įsigyti. Nebus pinigų - nebus pagundos pirkti 4u.gif

Nepykit, bet Jūsų postas skamba kaip nusistatymas netaupyti 4u.gif Jei Jūs nenorit atsisakyti komforto (o kas pagal jus komfortas?), tai nebus ir motyvacijos taupyti. Numatykit kažkokį tikslą, kuriam reikia konkrečios pinigų sumos (kelionė, busto pirkimas, busto remontas, naujas automobilis ir t.t.) ir taupykit. O uždirbti daugiau pinigų niekas netrukdo: kurkit verslą, susiraskit papildomą darbą ir pirmyn. Net senolių patirtis byloja: kas nori - ieško galimybių, kas nenori - priežasčių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2012 04 17, 17:52)
Paskaitykit  temą "Ekonomiškas garderobas"  4u.gif


Puikiai suprantu šitą principą, net galėčiau jį jau pritaikyti iš savo resusrų, bet negaliu... Malonumas man vaikščioti po parduotuves, malonumas nusipirkti sau kažką gražaus... Temą perskaičiau, pradžioje kažkiek bandžiau taikyti, bet gi atsibosta visada tą patį nešioti. Aš vieną dieną noriu būti labai dalykiška, kitą jau meniška...Manyčiau, kad reikia ne tik valios, bet ir užsispyrimo. Nepirkti. Susikirstyti drabužius.

Dėl drabužių kaip aš bandau su tuo kovoti. Ant lapelio užsirašinėju ko man tikrai tikrai tikrai reikia iš drabužių ir nešiojuosi kurį laiką piniginėje. Po kurio laiko perrašineju, nes vis kažkas atkrenta. Kažkokiu būdų apsieinu. Stengiuosi spontaniškai neapsipirkinėti. Bet visi mes klystam...

QUOTE(Malena @ 2012 04 17, 20:02)
O kur jus tuos kokybiskus perkate?


Negaliu aš sau leisti pirkti vardinių drabužių, neturiu siuvėjos Vilniuje (beje, ne į temą gal gerą siuvėją ir nelabai brangią žinote?). Bet siuvimas manau daugiau kainuos, nei masinės gamybos drabužis.
Jeigu aš perku padėvėtuose, patikėkite, visos monton ir pan. jau yra kokybiškesnės, nes jos bent nenešiotos. Nesakykit, kad padėvėtuose galima rasti geresnių. Žinoma, kad galima, bet ne aš viena tokių "perliukų" ieškau. Mažai ką berandu... :/

Bandysiu grįžti į turgų, gal ten ką užmatysiu pigiau...


QUOTE(Kiauras_maišas @ 2012 04 18, 11:13)
Labai pasigedau info, kaip susivaldyti nuo pirkimo, nuo pramogu ir nuo kitu iprociu, kurie taupyti nepadeda..kaip pakeisti poziuri..


Kaip susitaupyti? Pati labai gerai pasakėte KEISTI POŽIŪRĮ. Bandau jau daugiau nei metai keisti tą požiūri. Studentavimo laikais kažkaip gaudavosi iš mažesnio atlyginimo puikiai išgyventi, o dabar nesigauna. Matyt pajaučiau, kad turiu daugiau ir galiu sau daugiau leisti.
Kažkaip galvoju reikia daugiau galvoti prieš leidžiant pinigus ir viskas. Visur nepamesti galvos
Atsakyti
QUOTE(Kiauras_maišas @ 2012 04 18, 12:13)
Labukas taupantiems 4u.gif

Pagal Lietuvos statistika, esam seima, kuri uzdirba daug....
Kazkas minejo, kad lengva taupyti kai turi 10'000, ir visai kas kita , kai 1'000...deja deja..ne viskas nuo apvalios sumeles priklauso..




Yra Bendraminciuose tema "Kaip susitaupyti, kai gyvenimas nevercia taupyti" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2012 04 18, 13:24)
Nepykit, bet Jūsų postas skamba kaip nusistatymas netaupyti  4u.gif Jei Jūs nenorit atsisakyti komforto (o kas pagal jus komfortas?), tai nebus ir motyvacijos taupyti. Numatykit kažkokį tikslą, kuriam reikia konkrečios pinigų sumos (kelionė, busto pirkimas, busto remontas, naujas automobilis ir t.t.) ir taupykit.

o tavo postai skamba labai kategoriskai.
Taupyti galima ivairiai ir neatsisakant komforto irgi. Taupymas nera tik atsisakau visko isskyrus duonos su vandeniu, dvieju drabuziu komplektu ir visuomeninio transporto bilieto.
Uzpirkimas tu paciu ikru per akcija, zinant, kad vis tiek ju pirksi pvz po savaites ar dvieju IRGI yra taupymas.
Kai ieskai daikto nuspirkti kuo pigiau - taupymas (nors jeigu demesi kreipi tik i kaina, tai mano nuomone, tai nera taupymas). Bet lygiai toks pats taupymas yra, kai issirenki daikta ( te bunie ir 50% brangesni, nei pigiausi panasus variantai, bet toki, kuris tau patinka/kuris atitinka tavo poreikius) ir ziuri, kur ji galetumei "pigiausiai" issigyti
Atsakyti