Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

as irgi sutinku su bekase, ir isvis nuoma, gera nuoma, kur pvz net 600lt tenka atiduot, jau yra svaistymas. na nebent nuomai 300lt, bet tai jau riba.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2012 04 13, 20:34)
gal ir sulauke, bet pavadinimas klaidingas. Seima taupo ne bustui, o 4 ar 5 metus taupys tik pradiniam inasui ir dokumentu tvarkymui (paciame straipsnyje tai mineta).

Nematau jokios klaidos - taupyti pradiniam įnašui nereiškia taupyti būstui g.gif Be pradinio įnašo būsto (t. y. paskolos jam) nebūtų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sophi: 14 balandžio 2012 - 08:55
QUOTE(Sophi @ 2012 04 13, 18:15)

Paskaičiau ir galvoju... Galima kai ko pasimokyti, bet vietomis prieštarauja istorijos veikėjai patys sau g.gif Gyvenant 1 kambario bute vaikytis akcijų, aš asmeniškai, nedrįsčiau: užsipirkinėti po 10 vnt. indelių padažo ar kt. prekių, mano nuomone, yra per daug pasidėjimo prasme. Namai sandėliu virsta pamažu. Kažkada bandėme ir mes po daugiau užsipirkti, bet jeigu, kaip rašoma straipsnyje, seki akcijas, tai ilgainiui galima pastebėti, jog akcijos nuolat kartojasi ir tada nėra prasmės pirkti urmu. Na nebent suvartojimas kažkokio produkto ypatingai didelis g.gif
Atsakyti
Man visai patiko straipsnis. 20000Lt. per 3m. jaunai seimai yra geras rezultatas,juo labiau, kad salia taupymo neatsisako nei geresnio produkto, nei atostogu. Tik mintyse paskaiciavus priejau isvada, kad visgi taupyti pradejo, matyt, nuo tada, kai algos buvo apkarpytos cool.gif Kitaip siandienai rezultatas butu geresnis. Bet geriau veliau nei niekada.

Del produktu uzsipirkimo - jei perka dideliaisi kiekiais, tai matyt turi kur laikyti. Yra akcijos, kurios kartojasi reguliariai, yra tokios, kuriu daznumas yra gana retas. Tarkim pas mus geras aliejus, miltai buna pigesni naujo "derliaus" pradzioje, kokias 2-3 sav. Po to visus metus tokios akcijos (25%-50% nuolaida) nebuna. Man aliejaus uztenka 4 vnt. per metus, tai tiek ir perku. Miltu perku daugiau (apie 10kg)ir "sandeliuoju", bet tiek uztenka tik 5 men. Po to tenka rinktis arba tarp pigesniu miltu ir prastesnes kokybes, arba moketi daugiau. Tureciau kiek daugiau vietos, pirkciau tiek, kad uztektu metams.
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2012 04 14, 10:16)
Paskaičiau ir galvoju... Galima kai ko pasimokyti, bet vietomis prieštarauja istorijos veikėjai patys sau  g.gif  Gyvenant 1 kambario bute vaikytis akcijų, aš asmeniškai, nedrįsčiau: užsipirkinėti po 10 vnt. indelių padažo ar kt. prekių, mano nuomone, yra per daug pasidėjimo prasme. Namai sandėliu virsta pamažu. Kažkada bandėme ir mes po daugiau užsipirkti, bet jeigu, kaip rašoma straipsnyje, seki akcijas, tai ilgainiui galima pastebėti, jog akcijos nuolat kartojasi ir tada nėra prasmės pirkti urmu. Na nebent suvartojimas kažkokio produkto ypatingai didelis  g.gif

1 k. buto plotas gali skirtis kartais, taigi savaime tai dar nieko nesako, o jei yra tamsiukas, tai iš viso jokių problemų nematau dėl to ax.gif Kitas dalykas - ar perki tiesiog prekę, ar tam tikrą tam tikro gamintojo prekę. Jei tiesiog prekę - tai taip, kaupti neverta, bet jei esi išrankesnis - kartais akcijos nebūna tokios dažnos, kaip norėtųsi. 10 vnt. pomidorų padažo nėra toks kosminis kiekis, jei tai gausiai vartojamas produktas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 04 15, 10:06)
1 k. buto plotas gali skirtis kartais, taigi savaime tai dar nieko nesako, o jei yra tamsiukas, tai iš viso jokių problemų nematau dėl to ax.gif Kitas dalykas - ar perki tiesiog prekę, ar tam tikrą tam tikro gamintojo prekę. Jei tiesiog prekę - tai taip, kaupti neverta, bet jei esi išrankesnis - kartais akcijos nebūna tokios dažnos, kaip norėtųsi. 10 vnt. pomidorų padažo nėra toks kosminis kiekis, jei tai gausiai vartojamas produktas smile.gif

Taip, neįvertinau buto subtilybių. Pati neretai pasinaudoju akcijų pasiūlymais tam tikroms prekėms, tačiau neperku po 10 vnt. nes suvartojame, mano nuomone, nedaug. Dėl to ir sureagavau taip, nes 10 vnt. kiekis man jau didelis g.gif
Atsakyti
4vnt aliejaus per metus??????????????? kaip taip? pireja? tai nebent butelys 10litru.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 04 15, 17:13)
4vnt aliejaus per metus??????????????? kaip taip? pireja? tai nebent butelys 10litru.


Tiksliai nepasakysiu kiek, bet perku 1 L buteliais ir sunaudoju manau kad 4-5 vnt. Daugiausia aliejaus reikia kai kepu keksą, na dar kepant bulves nemažai reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganieška: 15 balandžio 2012 - 16:52
QUOTE(given444 @ 2012 04 15, 17:13)
4vnt aliejaus per metus??????????????? kaip taip? pireja? tai nebent butelys 10litru.

Mes per 1/2 metų 5 litrus aliejaus sunaudojame. Kepame įvairiai: kartais tik mėsa ar kiaušinis, būna mėnesių kai dažnai kepta duona būna. Aliejus yra iš tų prekių, kur turime savo gaminį ir kitokio nenaudojame. Stengiamės pirkti akcijos metu. tačiau nutinka taip, kad tenka pirkti ir ne akcijos metu ax.gif
Atsakyti
Man priešingai - aliejus kaip tik iš tų prekių, kur tinka beveik bet kokio prekių ženklo, išskyrus su GMO ir kur rašo "Augalinis" (t. y. neaišku, iš ko spaustas). Tiesa perku, tik saulėgrąžų arba rapsų (kepimui). Salotom ir su duona, bandelėm dabar įsimylėjau alyvuogių "Gaea Kalamata" - praktiškai tobulas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 04 15, 17:13)
4vnt aliejaus per metus??????????????? kaip taip? pireja? tai nebent butelys 10litru.

Given, o tai kiek jūs suvartojat? unsure.gif

Aš perku tik alyvuogių iš Užupio krautuvės 3 litrų skardinėmis (ir tik vienos rūšies iš Kretos). Tai tokios man užtenka 9-10 mėnesių. Dar perku kelis mažus buteliukus linų sėmenų, moliūgų sėklų ir migdolų aliejaus vietoj papildų.

QUOTE(Sophi @ 2012 04 15, 18:59)
Salotom ir su duona, bandelėm dabar įsimylėjau alyvuogių "Gaea Kalamata" - praktiškai tobulas thumbup.gif

Šitas man irgi labai patinka. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šaltmėtė: 15 balandžio 2012 - 18:23
QUOTE(dirty_kiss @ 2012 04 14, 11:16)
Paskaičiau ir galvoju... Galima kai ko pasimokyti, bet vietomis prieštarauja istorijos veikėjai patys sau  g.gif 

drinks_cheers.gif o beto ju vaikas mazas,kai paaugs,islaidos padides + bus paskola,islaidos bustui padides..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kumiko: 15 balandžio 2012 - 18:53