Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

QUOTE(dirty_kiss @ 2012 04 06, 11:28)
Paskolų neturim, ateityje siekiam savą būstą be jų įsigyti  g.gif 
p.s. tuoj atsiras manančių, kad tai neįmanoma. Tačiau, mano giliu įsitikinimu, įmanoma tik reikia NORĖTI  bigsmile.gif

o man idomu konkreciai kiek atsidedate taupymui per menesi ir kada ketinate isigyti busta? ar ketinate be paslolos pirkti ar su minimalia g.gif aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2012 04 07, 09:50)
Kaip pati sakote, nesileidžiant į detales, tačiau viskas +/- apgalvota  4u.gif

As detalemis laikau konkretu atlyginima, atsidedama suma ir pan. Jei skaiciavote, idomu butu isgirsti isvadas. As, tarkime, irgi skaiciavau ax.gif Turint 30% busto kainos, nuomotis man nebeapsimoka. Siaip dirbant dviese uz vidutinius atlyginimus, atsidedant 30% (cia per daug nesispaudziant), mokant nuoma uz gyvenamaji plota, apie 65 kv.m. buta be paskolu galima isigyti per 10m. (mano situacija nelietuviska).
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2012 04 07, 16:38)
As detalemis laikau konkretu atlyginima, atsidedama suma ir pan. Jei skaiciavote, idomu butu isgirsti isvadas. As, tarkime, irgi skaiciavau  ax.gif Turint 30% busto kainos, nuomotis man nebeapsimoka. Siaip dirbant dviese uz vidutinius atlyginimus, atsidedant 30% (cia per daug nesispaudziant), mokant nuoma uz gyvenamaji plota, apie 65 kv.m. buta be paskolu galima isigyti per 10m. (mano situacija nelietuviska).



idomu smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Truputį pasmanisiu ir paeikvosiu Jūsų laiką, Dalyvaujame viename projekte su vienu iš Lietuvos bankų ir turime išsiaiškinti, ko žmonės tikisi iš banko, ką jie norėtų keisti bankuose, ko jiems trūksta.

Galvoje sukasi keletas idėjų ir labai padėtumėte, jei atsakytumėte į šiuos 2 klausimus. Antras yra neprivalomas, bet, jei turite idėjų, ir norite, kad jos būtų įgyvendintos arba kažkas pakeista, gera galimybė jas išreikšti. Ačiū!

http://www.manoapkla...lausa/354733074
Atsakyti
bustui taupyt be paskolu, manau, kad algos turi but dideles. Jei vidutines, tai tikrai 10 metu taupyt ir nezinia ar per 10 metu kainos nepakils, o pinigai nenuvertes.
Atsakyti
baik, kumiko, cia tau niekas skaiciais neatsakys, cia juk pinigines skyrelis ir lietuviu uzdarumas... biggrin.gif bent procentu issimaldauk ka atsakytu... manau kaip minimum 2500lt reik detis i nuosale kas men.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 10 balandžio 2012 - 07:57
Žmogus rašė, kad situacija nelietuviška. Gal ir vidutinis atlyginimas visai padoriai atrodo ir susitaupyti įmanoma.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 04 10, 08:57)
baik, kumiko, cia tau niekas skaiciais neatsakys, cia juk pinigines skyrelis ir lietuviu uzdarumas... biggrin.gif  bent procentu issimaldauk ka atsakytu... manau kaip minimum 2500lt reik detis i nuosale kas men.


rolleyes.gif

QUOTE(dailele @ 2012 04 10, 09:48)
Žmogus rašė, kad situacija nelietuviška. Gal ir vidutinis atlyginimas visai padoriai atrodo ir susitaupyti įmanoma.


Na tada kam rašyti, kad atlyginimas vidutinis, jei jis padoriai atrodo g.gif
LT 2011m IV ketvirčio vidutinis atlyginimas buvo apie 2300 Lt, tai perskaičius žinutę ir supratau, kad du žmonės gauna po +/-2300 ir atideda 30%, gaunasi, kad po 10m turės 165600 Lt, na butukas išeina ax.gif
O jei kaip rašė, kad situacija nelietuviška, tai supratau, kad mintis buvo apie atlyginimą, todėl tie proc. visiškai nieko nereiškia, nes tą vid.atlyginimą sunku įsivaizduoti g.gif


Atsakyti
man ir nepatinka migloti atsakymai, jei zmogui sekasi taupyti, jauciamas apciuopiamas rezultatas, galima ir su kitais pasidalinti konkreciais skaiciukais, patarymais smile.gif
siam skyrelyje patinka, tik donstop postai, nes visada konkreciai surasyta kas, kur ir uz kiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 04 10, 09:18)
Na tada kam rašyti, kad atlyginimas vidutinis, jei jis padoriai atrodo  g.gif 

O jei kaip rašė, kad situacija nelietuviška, tai supratau, kad mintis buvo apie atlyginimą, todėl tie proc. visiškai nieko nereiškia, nes tą vid.atlyginimą sunku įsivaizduoti  g.gif

Viespatie, koki kriminala padarete doh.gif Man idomi pati situacijos analize, uztat ir klausiu, ar skaiciavo, neskaiciavo, ar verta taupyti, ar neverta, ir t.t., ir pan. As daug skaiciau knygu, blogu, straipsniu sia tema, isvadas pasidariau perskaiciusi paskutine knyga apie finansu valdyma. Bet man idomu ir kitu patirtis, ir kitokia situacija. Gal Dirty_kiss apsimoka nuomotis 10m., taupyti bustui ir tada ji pirkti...

O situacija parasiau, kad "nelietuviska" del to, jog niekas nebandytu skaiciuoti pagal vidutinius liet. atlyginimus, o po to komentuoti à la "na, butukas iseina". Kitas dalykas - kaip pastebejau, labai retai besiskelbiantys, kad galima busta nusipirkti be paskolos, buna issianalizave situacija ir pasiskaiciave.

Konkreciu skaiciu tikrai nerasysiu, nes jie irgi nieko nepasako. Zmogus gali uzdirba 5000 pinigu, bet kas menesi atiduoda po 4000 lizingams ir ivairaus plauko paskoloms. Man, pvz., brangiai kainuoja aukle ir kelione i darba, o be to, kas menesi turiu atsideti NT ir pajamau mokesciams susimoketi. Taip kad skaiciukas algalapyje ne visuomet atspindi tikraja situacija.
Ir asmeniskai man absoliuciai neidomu, kiek tas ar anas uzdirba. Man uztenka, kad parasytu "Uzdirbu daug, tai butui galiu susitaupyti per 3m.". Arba "Uzdirbu kiek daugiau nei minimuma, tai savo buta isigyti - be sansu".
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2012 04 10, 12:49)
Viespatie, koki kriminala padarete  doh.gif Man idomi pati situacijos analize, uztat ir klausiu, ar skaiciavo, neskaiciavo, ar verta taupyti, ar neverta, ir t.t., ir pan. As daug skaiciau knygu, blogu, straipsniu sia tema, isvadas pasidariau perskaiciusi paskutine knyga apie finansu valdyma. Bet man idomu ir kitu patirtis, ir kitokia situacija. Gal Dirty_kiss apsimoka nuomotis 10m., taupyti bustui ir tada ji pirkti...

O situacija parasiau, kad "nelietuviska" del to, jog niekas nebandytu skaiciuoti pagal vidutinius liet. atlyginimus, o po to komentuoti à la "na, butukas iseina". Kitas dalykas - kaip pastebejau, labai retai besiskelbiantys, kad galima busta nusipirkti be paskolos, buna issianalizave situacija ir pasiskaiciave.

Konkreciu skaiciu tikrai nerasysiu, nes jie irgi nieko nepasako. Zmogus gali uzdirba 5000 pinigu, bet kas menesi atiduoda po 4000 lizingams ir ivairaus plauko paskoloms. Man, pvz., brangiai kainuoja aukle ir kelione i darba, o be to, kas menesi turiu atsideti NT ir pajamau mokesciams susimoketi. Taip kad skaiciukas algalapyje ne visuomet atspindi tikraja situacija.
*Ir asmeniskai man absoliuciai neidomu, kiek tas ar anas uzdirba. Man uztenka, kad parasytu "Uzdirbu daug, tai butui galiu susitaupyti per 3m.". Arba "Uzdirbu kiek daugiau nei minimuma, tai savo buta isigyti - be sansu".


O kame čia "kriminalas" ax.gif aš tik išsakiau savo nuomonę.
Tai ar verta ar neverta manau ir priklauso nuo pajamų dydžio, o ne nuo to kiek procentų per mėn. atsideda g.gif
Kokią knygą perskaitėte? Kokias išvadas pasidarėte? Gal parekomenduosite kokią knygą, blogą ar dar ką? 4u.gif
* drinks_cheers.gif man ir visiškai tas pats kiek kažkas uždirba. Bet kadangi noriu išmokti taupyti blush2.gif tai ir ieškau pavyzdžių bei patarimų kaip tai daroma ir kaip kitiems pavyksta.
Given444 rašė, kad maistui išleidžia apie 600 Lt (atrodo tryse), kažkas dar minėjo, kad apie 200Lt (Viena), tai jau turiu orientyrą ko siekti, o pasistengti laaabai reikia. blush2.gif bet tikiu, kad pavyks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 04 10, 12:51)
Tai ar verta ar neverta manau ir priklauso nuo pajamų dydžio, o ne nuo to kiek procentų per mėn. atsideda  g.gif
Kokią knygą perskaitėte? Kokias išvadas pasidarėte? Gal parekomenduosite kokią knygą, blogą ar dar ką?  4u.gif

Priklauso nuo visko - ir nuo pajamu dydzio, ir nuo atsidedamo procento.
Knygu daug as skaicius, paskutine perskaityta yra ne lietuviu k., autoriaus nepamenu, po ranka neturiu paziureti, bet berods sioje temoje kelis lapus atgal buvau minejusi ir autoriu, ir knygos pavadinima.

O mano isvada tokia, kad 100% kainos taupyti neverta. Turint 25% kainos jau galima drasiai dairytis kazka pirkti, nes imokos bus mazesnes nei nuoma, kad butai ilgoje perspektyvoje brangsta ir kad ji reiketu isigyti kuo ankstesniame amziuje.
Atsakyti