Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

QUOTE(Miaška @ 2012 04 06, 00:42)
Tiesa, reikia pripažinti, kad nuosavas butas be paskolų vis tik džiugina... biggrin.gif

Tai ir puiku. Jei turi daiktą, kuriuo naudojiesi, kuris tavęs neapsunkina, o priešingai, leidžia sutaupyti, džiugina - vadinasi jam įsigyti išleisto lėšos yra įmanomai geriausiai panaudotos. Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2012 04 06, 10:25)
Stengiuosi gyventi šiandien, nelaukdama tos "ypatingos dienos", neatsisakydama nei patogumo, nei pramogų dėl įvaizdžio, prestižo, rytojaus baimės. Gal ne visada pavyksta, bet mokinuosi  smile.gif

O rezervą baltai dienai turite? Nes aš neturiu, ir tai kažkiek gąsdina. Tiesa, esu apsidraudusi, apdraudusi vaikus, ketinu apdrausti ir būstą, kai padarysiu vonios/wc remontą, tai galima vadinti šiokiu tokiu "rezervu".
Bet va tas gyvenimas šia diena ir neleidžia sukaupti, nors mintis yra.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 04 06, 11:15)
O rezervą baltai dienai turite? Nes aš neturiu, ir tai kažkiek gąsdina. Tiesa, esu apsidraudusi, apdraudusi vaikus, ketinu apdrausti ir būstą, kai padarysiu vonios/wc remontą, tai galima vadinti šiokiu tokiu "rezervu".
Bet va tas gyvenimas šia diena ir neleidžia sukaupti, nors mintis yra.

Turiu, numatytas vaikų mokslams arba kitokiai gyvenimo pradžiai, jei pasirinks nesiekti mokslo aukštojoje. Todėl išleidę vaikus vėl būsim kaip jaunystėje - laisvi ir be cento sąskaitoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2012 04 06, 09:28)
O taip  ax.gif  Paskolų neturim, ateityje siekiam savą būstą be jų įsigyti  g.gif 
p.s. tuoj atsiras manančių, kad tai neįmanoma. Tačiau, mano giliu įsitikinimu, įmanoma tik reikia NORĖTI  bigsmile.gif

Dirty_kiss, ar skaiciavote, kiek su jusu pajamomis jums reikes laiko taupyti? Ar lyginote, kiek per ta laika sumoketumete bankui ir nuomai? Nelendant per daug i detales... Tiesiog idomu, kaip jus ta "reikala" planuojate. Mano manymu, 100% kainos neapsimoka taupyti. Zinau zmogu, kuris taupe butui, ir jau kai priartejo prie reikiamos sumos, pamate, kad ta sutaupyta suma jam atnesa daugiau pelno, nei jis isleidzia nuomai. Ir vel dilema - ka daryti. Savo busto norisi, bet ir vistos, dedancios auksinius kiausinius, prarasti nesinori.
Bet gal jus is tu, kurie nelabai ziuri apsimoka ar ne, svarbiau nebuti niekam skolingu.
Cia siaip klausimas be jokiu "kabliuku". Kadangi pati esu svarstymuose ir skaiciavimuose, atsakymu ieskojimuose, butu labai idomu isgirsti ir kitu pamastymus siuo klausimu.
Atsakyti
Galiu ir as surasyti musu islaidas, rasau paskutinio pusmecio vidurki
esame du sauge ir mazyle (beveik 11 menesiu)

maistas 600lt (gaunam truputi paramos is kaimo)
trasportas, kuras - 264lt (be draudimo), viesas transportas 10lt
kosmetika ir rubai 450lt
sveikata 20lt
pramogos 50lt
butas - paskola 600lt, komunaliniai ~500lt, buitines prekes ir prekes namams 70lt
vaikas - 100lt (pampiai, zaislai, rubai, tepaliukai ir pan)
Atsakyti
oho pigu. tik kesitai kad skudurams tiek daug, o pramogoms??? niekur neinat su draugais ar siaip. o vasara ? keliones? ezerai/ saslykai? 50lt g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 04 06, 17:48)
oho pigu. tik kesitai kad skudurams tiek daug, o pramogoms??? niekur neinat su draugais ar siaip. o vasara ? keliones? ezerai/ saslykai? 50lt  g.gif  g.gif


taigi rasiau, kad cia pusmecio islaidos

na turint 11 mensiu vaika nelabai kur nueisi, nes nera kam palikti

o keliones bus, vasara smile.gif

nepasakyciau, kad kosmetikai/rubams daug isleidziame, tiesiog stengiames pirktis kokybiskus daiktus
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2012 04 06, 15:46)
butu labai idomu isgirsti ir kitu pamastymus siuo klausimu.

as manau jei iseina susitaupyti per kokius 5metus ,kad ir vieno kambario butui,tai verta taupyti bustui ax.gif
Papildyta:
QUOTE(LolitCafe @ 2012 04 06, 16:07)
Galiu ir as surasyti musu islaidas, rasau paskutinio pusmecio vidurki
esame du sauge ir mazyle (beveik 11 menesiu)

maistas 600lt (gaunam truputi paramos is kaimo)
trasportas, kuras - 264lt (be draudimo), viesas transportas 10lt
kosmetika ir rubai 450lt
sveikata 20lt
pramogos 50lt
butas - paskola 600lt, komunaliniai ~500lt, buitines prekes ir prekes namams 70lt
vaikas - 100lt (pampiai, zaislai, rubai, tepaliukai ir pan)

o automobiliui itraukete islaidas skirtas remontui,padangu keitimui ir pan? ar iseina atsideti taupymui ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kumiko: 06 balandžio 2012 - 17:27
QUOTE(kumiko @ 2012 04 06, 18:27)
o automobiliui itraukete islaidas skirtas remontui,padangu keitimui ir pan? ar iseina atsideti taupymui ?


auto naujas, nereikia jokiu remontu
tepalai ir padangos neitrauktos i sia suma

taip, i vokeli kas menesi apie 500lt idedam
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LolitCafe: 06 balandžio 2012 - 18:14
QUOTE(dirty_kiss @ 2012 04 06, 00:33)
Vadinamų "Kitų" išlaidų užvadinimas taip pat, mano nuomone, tėra akių dūmimas ir ne kam kitam, o sau pačiam. Juk kiekvienas žmogus skaičiuoja savo išlaidas dėl savęs, o ne tam, kad galėtų pasigirti, pasipuikuoti ar čia forume parašyti. Galbūt kam nors smagu kas mėnesį matyti šioje grafoje mažus skaičius, o galbūt yra tokių, kuriems kuo didesnis skaičius - tuo geriau žmogus prieš save jaučiasi ir bando rasti "pasiteisinimų", kodėl tie skaičiai yra tokie, kokie yra.

Nelabai suprantu tų kt. išlaidų tokio mistifikavimo g.gif Kokias išlaidas ten rašot?
Mano:
1. Paaukojimai
2. Pašto išlaidos
3. Banko paslaugos
4. Pašto ženklai
5. Kiti dalykai
Nelabai čia matau vietos filosofijai ir apskritai nesureikšminu šito skyrelio. Mano žvilgsnis visada krypsta į balanso eilutę bigsmile.gif
QUOTE
Ar būna taip, kad laukiame tos ypatingos dienos ir gailime daiktų?

Būna, bet vis tiek ateina diena, kai subręstu atsikratau tų daiktų ax.gif
QUOTE(pagyvenus @ 2012 04 06, 10:25)
Juk po teisybei nesvarbu, kur ieškoma nusiraminimo, saugumo, pripažinimo - perkant trečią  niekam nereikalingą mobilką, ar dar kartą stropiai perskaičiuoti ir padėdant prie gulinčių kojinėje "santaupų" papildomą pora šimtų litų, neišleistų tai nereikalingai mobilkai.

Ma svarbu, ir skirtumas yra esminis blush2.gif
QUOTE
Beja, jei jau atidžiau pažiūrėti, tai tie patys senukai, liūto dalį sudėję į pilno nereiklalingų daiktų būsto išlaikymą, dar dešimtį ar kitą nusuka nuo savęs ir pasideda "į kojinę".

Jų pinigai - jų valia, kaip su jais elgtis ax.gif
QUOTE
Stengiuosi gyventi šiandien, nelaukdama tos "ypatingos dienos", neatsisakydama nei patogumo, nei pramogų dėl įvaizdžio, prestižo, rytojaus baimės. Gal ne visada pavyksta, bet mokinuosi  smile.gif

O aš šiandien stengiuosi gyventi taip, kad rytoj netektų eiti ištiesta ranka blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2012 04 06, 11:43)
Turiu, numatytas vaikų mokslams arba kitokiai gyvenimo pradžiai, jei pasirinks nesiekti mokslo aukštojoje. Todėl išleidę vaikus vėl būsim kaip jaunystėje - laisvi ir be cento sąskaitoje  biggrin.gif

Aha, tai toks ir pas mane yra: ačiū mamai, apdraudė mano dukras nuo pat gimimo, tai vyresnėlė savo dalį jau gavo, visi išleistuvių ir pan. reikalai buvo apmokėti, laptopas ir kt. studijoms. Studijuoja valstybės finansuojamoje vietoje, tad už mokslus mokėti nereikia. Na, gal reikės magistrantūroje, bet jau ir dabar dirba puse etato, tikiuosi, iki to laiko turės ir rimtesnį darbą, galės pati apsimokėt mokslus, jei prireiks.
Mažosios taip pat laukia jos kraitis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2012 04 06, 14:46)
Dirty_kiss, ar skaiciavote, kiek su jusu pajamomis jums reikes laiko taupyti? Ar lyginote, kiek per ta laika sumoketumete bankui ir nuomai? Nelendant per daug i detales... Tiesiog idomu, kaip jus ta "reikala" planuojate.

Kaip pati sakote, nesileidžiant į detales, tačiau viskas +/- apgalvota 4u.gif
QUOTE(Sophi @ 2012 04 06, 19:28)
Nelabai suprantu tų kt. išlaidų tokio mistifikavimo g.gif Kokias išlaidas ten rašot?
-------
Nelabai čia matau vietos filosofijai ir apskritai nesureikšminu šito skyrelio. Mano žvilgsnis visada krypsta į balanso eilutę bigsmile.gif
-------
O aš šiandien stengiuosi gyventi taip, kad rytoj netektų eiti ištiesta ranka blush2.gif

Tai išlaidos hobiui, rankinė, raktų gamybai ir pan.
-------
Man vis norisi, kad šioje skiltyje būtų minimalios išlaidos, tačiau ne visada taip pavyksta.
-------
Mano požiūrius šiuo klausimu toks pats: turėti bent kažkiek nenumatytiems atvejams
Atsakyti