Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai krikštynoms

pasidariau graziu kvietimu, bet dauguma sveciu aju pakviest zodziu lotuliukas.gif tai gal kam nors dar duosiu siaip prisiminimui biggrin.gif
Atsakyti
Planuoju ir as pasidaryti kvietimus ax.gif Tik jauciu reiks ant storesnio popieriaus daryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rraitux @ 2007 08 24, 22:05)
Planuoju ir as pasidaryti kvietimus ax.gif Tik jauciu reiks ant storesnio popieriaus daryti doh.gif

aha as spausdinau ant storesnio truputi, supe risejo 4u.gif copy1 dariau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(persy @ 2007 08 25, 09:53)
aha as spausdinau ant storesnio truputi, supe risejo  4u.gif copy1 dariau  4u.gif

Bet kazkaip neisivaizduoju,kaip man is abieju pusiu atspauzdint g.gif Nes virsuj turetu but paveikslelis,o viduje zodziai doh.gif
Atsakyti
Mes darėm A4 formato su abiejų krikštijamų vaikų nuotraukomis. Beje, pasiieškokit internete. Sočiai visokių šablonų ax.gif
Atsakyti
O mes žodžiu 4u.gif
Atsakyti
musu kvietimas stai toks buvo 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
gaila, apie kvietimus nepagalvojau, atrodo jei daryciau tai tikrai neverta butu, nes daug kas ir be prasymo atejo tongue.gif na bet gal kito vaikelio sulaukus nuspresiu kitaip, kiekviena smulkmena tikrai "daduoda" dziaugsmo
Atsakyti
Aš dariau kvietimus ir išsiuntinėjau emailu, nes gryšim į Lietuvą tik šventei 4u.gif
Atsakyti
Mes tai svecius kvietem zodziu, bet kas atvyko tai gavo po musu sunelio nuotraukyte. Su data, kokia proga buvo. Sveciams patiko. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IwonaBogd: 16 gruodžio 2007 - 20:06
Mamytes,parasykit koki teksta rasete pakvietimuose?Gal jus turite kokiu originaliu minciu kaip graziai pakviesti svecius i svente?
Atsakyti
Etejom pasirodyti ir pasigirti,kad juo turim svieziai iskeptus savo krikstynu kvietimus thumbup.gif .Uzsisakiau ir pasidariau is anksto,kad nesupultu visi rupesciai paskutini menesi rolleyes.gif .Dziaugiuos,kad musu forume yra mamu,kurios padeda igyvendinti musu norus thumbup.gif
user posted image
Viduje kvietimo rasysiu mazdaug,toki teksta;
Miela ----- seima,
Sake man mama,kad nuostabia svente rengia man
Kvieciame Jus maloniai
I ten ir ten atvykti
Ir taip toliau ... tongue.gif
Atsakyti