Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai krikštynoms

sveikos 4u.gif
planuoju savo mergičkos krikštynas, ir mąstau - o pakvietimuose būtų labai keista, jei pasirašytumėm vardu plius krikšto vardu? juk galima jį kaip čia sakant "viešint" prieš krikštynas..?
Atsakyti
labai grazu thumbup.gif

as jau sukuriau kvietimus, bet neturiu kur atsispausdinti.... mano printeris spausdina tik standartinio storio popieriu, o as noreciau is truputi storesnio, daug dailiau atrodo.....
gal zinote kur Vilniuje tai butu imanoma pasidaryti? aciuks.gif
labai buciau dekinga, nes laikas jau spaudzia....
Atsakyti
QUOTE(Egle is Vilniaus @ 2007 07 30, 12:02)
labai grazu  thumbup.gif

as jau sukuriau kvietimus, bet neturiu kur atsispausdinti.... mano printeris spausdina tik standartinio storio popieriu, o as noreciau is truputi storesnio, daug dailiau atrodo.....
gal zinote kur Vilniuje tai butu  imanoma pasidaryti? aciuks.gif
labai buciau dekinga, nes laikas jau spaudzia....

www.copy1.lt, bet man ju kokybe nelabai schmoll.gif geriau i fotoatelje ant foto popieriaus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2007 07 30, 18:40)
www.copy1.lt, bet man ju kokybe nelabai schmoll.gif geriau i fotoatelje ant foto popieriaus. 4u.gif



aciuks.gif

man reikia, kad ant 2 pusiu atspausdintu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Simutee @ 2007 07 23, 15:29)
padarem kvietimus su programa ir isiuntinejom arba elektroniniu pastu arba paprastuoju smile.gif ypac dziugavo seneliai, nors jau ir zinojo ir sventes data ir vieta. Todel manau verta kvietimais kviesti net ir pacius artimiausius  ax.gif



O su kokia programa Jūs darėt kvietimus?
Atsakyti
su sita

4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

o gal kas zinot, kur yra pirkti mielu vaikisku pakvietimu.nes siandien buvau uzejus i Kauno centrni knygyna (laisves al.) tai visi tokie jau labai labai rimti, nu suaugusiems skirti.padaryciau pati, tik va, kad neturiu kur spausdinti, o ir tom sustrom (photoshopas ir pan.) programom dirbti nemoku. 4u.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Mes pakvietėm žodžiu, nors raštu gal ir būtų gražiau, bet neturėjau pakankamai laiko kvietimus daryti blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
as tai ant mazyles foto su paint programa uzrasiau teksta ir padariau tokias nuotrukas. tokie va mano kvietimai bus ax.gif zmones va ir foto tuo paciu gaus ir kvietima smile.gif
Atsakyti
Kvietėme žodžiu.
Atsakyti
ir mes kvietem zodziu, tik po krikstynu iteiksim simbolines dovaneles smile.gif
Atsakyti
kvietimus dareme... su sunelio nuotrauka ir melsvu kaspineliu, zodziu isejo labai grazus blush2.gif
Atsakyti