Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai krikštynoms

QUOTE(paukščiukas @ 2007 06 18, 20:56)
Labai gražūs, gaila kad anksčiau nemačiau būčiau mintį pasiskolinusi 4u.gif , o kaip tuos batukus, su kompu padarei? g.gif


taip čia su kompu daryta, nesudėtinga biggrin.gif
Atsakyti
SOS

Sveikos,o man va reikia labai jau greitai padaryti kvietimus,ir NESUPRANTU VIENO DALYKO...Na as juos galiu ,kad ir su photoshopu pasidaryti,biski moku biggrin.gif ,bet nesuprantu KAIP PADARYTI,KAD JI PERLENKUS-BUTU ANT TO JAU VIRSELIO KAD IR VAIKUCIO NUOTRAUKA,o viduje jau tas kvietimas parasyta verysad.gif Juk vistiek nesiu i foto etelje,kad padarytu,kad jis butu ne plono popieriaus,tai KAIP PADARYTI-KAD VIENA PUSE BUTU JAU TA VIRSELIO,O kita- kvietimo uzrasas verysad.gif verysad.gif verysad.gif
BUKIT GEROS-PADEKIT,nes jau laiko visai nedaug verysad.gif
Atsakyti
aš dariau paprasčiausiai su wordu, ir atspausdinau paprastu printeriu, tik nusipirkau storesnio rožinio popieriaus, O viršelį ir vidinį tekstą dariau atskiruose failiukuose. Pirmiausiai ant lapo atspausdinau viršelį, o po to dėjau tą patį lapą ir atspausdinau tekstą, tik reikia sumaketuoti kad viskas būtų savo vietose beliko tik iškirpti ir perlenkti ax.gif
Atsakyti
[quote=Tukana,2007 06 19, 13:02]
aš dariau paprasčiausiai su wordu, ir atspausdinau paprastu printeriu, tik nusipirkau storesnio rožinio popieriaus, O viršelį ir vidinį tekstą dariau atskiruose failiukuose. Pirmiausiai ant lapo atspausdinau viršelį, o po to dėjau tą patį lapą ir atspausdinau tekstą, tik reikia sumaketuoti kad viskas būtų savo vietose beliko tik iškirpti ir perlenkti ax.gif
[/quote


Turbut daugelis taip ir padare. Bent jau as tai taip... ax.gif Ir nereikia jokiu fotoatelje.
Atsakyti
Kadangi mes krikštynas šventėme tik šeimos rate- tėvai, broliai,seserys, tai aš kvietimų nedariua, tiesiog visus pakviečiau žodžiu... ax.gif
Atsakyti
Savo stebuklėlio krikštynas švęsime tik pačių artimiausių žmonių rate, kvietimus dariau. Nusprendžiau, kad taip gražiau, o užėmė tikrai ne itin daug laiko. Viską dariau pati. Nebrangu, bet gražu smile.gif Man taip atrodo. Pažiūrėkit ir jūs mirksiukas.gif Kiekvieno skelbimo viduje skirtingos spalvytės 4u.gif
user posted image[/URL][/IMG]

user posted image[/URL][/IMG]
Atsakyti
mes kvieciam zodziu,zmoniu bus daug,neissiuntinem tiek kvietimu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(emaliuke @ 2007 07 03, 15:09)
Tikrai labai grazus pakvietimas  4u.gif bandysiu ir as kaska sukurti  rolleyes.gif

pavyks ir tau mirksiukas.gif . Reikia tik noro turėti. Tą blizgantį kartoną ei lipnų spalvotą popierių pirkau kanceliarinėse prekėse, o juosteles - audinių parduotuvėe. Ant nuotraukos urašus padariau pati. Sėkmės kurybiniuose darbuose 4u.gif
Papildyta:
sorry už klaidas rašyboje - labai skubėjau rašyti biggrin.gif
Atsakyti
kvietimai - tikrai labai grazu! wub.gif Ir labai asmeniskai pareiskiama pagarba tiems, kas kvieciamas i svente.
Mes, deja, kvietem zodziu. Kazkaip neturejau laiko uzsiimt g.gif
Atsakyti
manau, kad ir pačius papraščiausius, bet vis tiek verta daryti pakvietimus. Jie tikrai maloniai nustebimą kiekvieną svečią smile.gif
Atsakyti
Mes kvieteme zodziu visus i krikstynas nedarem jokiu specialiu kvietimu.
Atsakyti
padarem kvietimus su programa ir isiuntinejom arba elektroniniu pastu arba paprastuoju smile.gif ypac dziugavo seneliai, nors jau ir zinojo ir sventes data ir vieta. Todel manau verta kvietimais kviesti net ir pacius artimiausius ax.gif
Atsakyti