Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai krikštynoms

Kristiene-labai dailu,grazu wub.gif Kas cia pakabinta po kaspineliais?Kiek islaidu,darbo gavosi?As jau rezgu minti pati irgi darytis kvietimus..nemazai reikia,o pigiausi gatavi po 8lt..
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2012 05 14, 10:39)
Kristiene-labai dailu,grazu wub.gif Kas cia pakabinta po kaspineliais?Kiek islaidu,darbo gavosi?As jau rezgu minti pati irgi darytis kvietimus..nemazai reikia,o pigiausi gatavi po 8lt..


lipdukas ax.gif seip darbo nedaug - nu kokia valanda, bet kai mazas vaikas namie prie koju trinasi - tai dvi dienas dariau hihihi.gif islaidu irgi nedaug tongue.gif popierius, lipdukai ir juostele ax.gif popieriu turejau, o uz lipdukus ir juostele apie 10lt sumokejau, uz ta suma butu isejes tik vienas pirktas kvietimas, o dabar pasidariau visus tongue.gif
Atsakyti
Labai grazus visi paskutiniai kvietimai,saunuoles mamytes 4u.gif .Man dabar problemele iskilo, noriu prie storesnio atvirukinio popieriaus priklijuoti floristini toki kaip siulini tinkliuka ,bet nzn. kokiais klijais g.gif . Jei imciau karstus klijus,tai negraziai persisviestu,o sausi piestukiniai manau ilgai nelaikys g.gif .Gal kas ka patarsit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurguras: 18 gegužės 2012 - 11:20
Sveikos mamytes 4u.gif
planuojame po biksuti ir mes savo mazylio krikstynas. Gal turite kas ir galite pasidalinti pakvietimo-kelnyciu maketa?
nerandu, arba praleidau kazkur blush2.gif
Atsakyti
Gal esat kur uzmate Kaune pirkti tokiu priklijuojamu akyciu blizganciu kaip ant rubu buna( sidabriniu arba auksiniu) buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif Gal kuri mamyte galetu atsiusti man sukneles-kvietimo sablona?! 4u.gif wiwex1986@gmail.com
Atsakyti
labas smile.gif
ir mes pagaminsim kvietimus smile.gif pavyzdi radau interneto platybese, pakeiciau pagal mus, idejau savo mazyles foto ir atspausdinsim spaustuvej smile.gif na, nors ne pati busiu kirpus klijavus ir tt, man labai prie sirdies sis dizainas smile.gif va tokia bus:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo r_tina: 07 birželio 2012 - 20:02
QUOTE(Jurguras @ 2012 05 27, 13:31)
Gal esat kur uzmate Kaune pirkti tokiu priklijuojamu akyciu blizganciu kaip ant rubu buna( sidabriniu arba auksiniu) buciau dekinga 4u.gif



Esu macius Hyper Maximos siuvimo reikmenu parduotuveje. O siaip musu Urme neissenkantys lobiai... tikrai tokiu butu. Gali paziureti tuose traukinukuose, kur ivairiomis siuvimo priemonemis, juostelemis prekiauja, man regis esu macius vienam nuo Kraft'o puses.
Atsakyti
QUOTE(r_tina @ 2012 06 07, 20:59)
labas smile.gif
ir mes pagaminsim kvietimus smile.gif pavyzdi radau interneto platybese.....


r-tina, laabai gražus kvietimas, toks šiltas.

O čia noriu parodyti berniuko šventei skirtą mano kvietimuką:
user posted image
Gaila, nelabai čia mažose nuotraukose matosi baltojo popieriaus žvilgesys...
Atsakyti
r_tina, labai gražus kvietimas smile.gif

varla, labai mielas kvietimas smile.gif
Atsakyti
tikrai labai grazus Varlos kvietimas bigsmile.gif net ir be zvilgesio rolleyes.gif
Atsakyti
Padariau tokius kvietimukus į mano sūnelio krikštynas.
user posted image
Atsakyti