Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai krikštynoms

[quote=aguska,2012 02 18, 11:18]
[quote=Laiminga M.,2012 02 18, 13:14]
Sveikos, kaip ir zadejau ikeliu savo suknytes smile.gif Nuotraukos nelabai kokybiskos isejo blush2.gif Na bet vis tiek kazkas matosi. Popieriu su drugeliais pirkau Ofice1 ir klijus irgi..sagutes namuose atradau, ir kaspinukais uzrisau kvietimukus (Rimi parduoda).

Man tai patys graziausi popieriai Vilniuje POPIERIAUS STILIUS, Basanaviciaus g.3, pati daug visko gaminu, tai kaskart uzejus vis nauju ir dar grazesniu popierius randu, ir kainos kiek esu kitur apziurejus, pacios maziausios. Popieriaus Pasauliu labai nusivyliau, asortimentas labai nedidelis paskutiniu metu, o Meno Muzoje visai mazai kas belike.... Ofice 1 labai kainos dideles, ypac voku...
Atsakyti
o Mylidoj neperkat? As tai ten pirkau savo vestuviniam pakvietimams ir vyro seses vestuviniams ax.gif
Papildyta:
QUOTE(blondzy @ 2012 03 09, 00:14)
Man tai patys graziausi popieriai Vilniuje POPIERIAUS STILIUS,

perziurejau juos internete, tai man patiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 03 08, 22:22)
o Mylidoj neperkat? As tai ten pirkau savo vestuviniam pakvietimams ir vyro seses vestuviniams  ax.gif
Papildyta:

perziurejau juos internete, tai man patiko  bigsmile.gif


Paskutiniu metu kazkaip man ten pasirinkimo truksta (Mylidoj, ji ir vadinas dar Popieriaus Pasaulis). Buvau praeita savaite, tai tinkamo nieko neradau...
Atsakyti
Čia daug fainų popierių smile.gif
http://www.spalvunam...imas/popierius/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korete: 12 kovo 2012 - 14:59
as gera parduotuve su popieriumi ir kitais smulkmenmis atradau BIGE,pirmam aukste HELLO,ten visko yra ir poieriaus ir voku.as tai ten ir viska nusipirkau, jau turiu pagaminus kvietymus,tik laukiu nuotraukyciu,kad priklijuot,ir tada papuost gelytemis,kol kas lig tai neblogai atrodo ax.gif
dabar baigineju daryt dezutes dovanoms. doh.gif
kai jau viska turesiu sutvarkyta iki galo butinai parodysiu
Atsakyti
as vis galvoju, kaip idomiai pakviesti busimus kriksto tevelius buti mano dukrytes krikstateviais... zinau, kad viena drauge parasius rasteli, susuko ji i vilnonius siulus ir paprase busimos kriksto mamos numegzti vilnones kojinytes, baigusi siulus, ji rado kvietima- prasyma... gal dar kas turit kokiu minciu?
Atsakyti
QUOTE(redsa @ 2012 03 21, 17:15)
as vis galvoju, kaip idomiai pakviesti busimus kriksto tevelius buti mano dukrytes krikstateviais... zinau, kad viena drauge parasius rasteli, susuko ji i vilnonius siulus ir paprase busimos kriksto mamos numegzti vilnones kojinytes, baigusi siulus, ji rado kvietima- prasyma... gal dar kas turit kokiu minciu?

gal koki filmuka (is bendru nuotrauku), kad ir su powerpoint'u padaryt ir nusiust ar iteikt? g.gif sudet bendras foto, kokius zodzius ir paskutine foto butu bendra seimynine (jusu seimos) su krikstijamuoju ir klausimu ar sutinka buti kriksto mama/tevu? blush2.gif
Papildyta:
o gal pakviesti zaisti kokio zaidimo su traukiamomis kortelemis (monopolis, pictureka ir pan.) ir viena kortele padaryt su prasymu? g.gif arba kortom... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zzzzzvimt: 21 kovo 2012 - 16:43
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 03 21, 16:42)
gal koki filmuka (is bendru nuotrauku), kad ir su powerpoint'u padaryt ir nusiust ar iteikt?  g.gif sudet bendras foto, kokius zodzius ir paskutine foto butu bendra seimynine (jusu seimos) su krikstijamuoju ir klausimu ar sutinka buti kriksto mama/tevu?  blush2.gif
Papildyta:
o gal pakviesti zaisti kokio zaidimo su traukiamomis kortelemis (monopolis, pictureka ir pan.) ir viena kortele padaryt su prasymu?  g.gif arba kortom...  ax.gif


su monopoliu gera mintis, nes vis pazaidziam kompanijoj... aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 03 21, 17:42)
gal koki filmuka (is bendru nuotrauku), kad ir su powerpoint'u padaryt ir nusiust ar iteikt?  g.gif sudet bendras foto, kokius zodzius ir paskutine foto butu bendra seimynine (jusu seimos) su krikstijamuoju ir klausimu ar sutinka buti kriksto mama/tevu?  blush2.gif


Man labai patiko šis variantas bigsmile.gif Kadangi beveik visi "sėdi ant interneto ryšio" smile.gif, tai labai gražiai gausis wub.gif tik dar muziko pridėsiu, kad fonas būtų 4u.gif
Atsakyti
cd kvietimas

turbūt apie tokius kvietimukus kalbate smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga 28 @ 2012 04 05, 17:08)
cd kvietimas

turbūt apie tokius kvietimukus kalbate  smile.gif  4u.gif

o kaip kažin juos sukurti g.gif
Atsakyti
Bandau ikelti savo kvietimus, kuklus ir paprasti, bet juk svarbiausia kad visi butu pakviesti smile.gif

http://www.part.lt/i...4967db76348.JPG
Atsakyti