Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai krikštynoms

O mes pakvietimams nuteren neislaidauti. Visus pakvietimus rasiau- piesiau pati, gavosi tokie silti, man tai lb lb toks ne komercinis variantas, aisku ir tu pakvietimu ne 50, viso labo 13 smile.gif
Atsakyti
kvieteme visus zodziu bet kad butu visiems aiskiau ir nekiltu klausimu tai padariau ir kvietimus... nenorejau nieko labai rimto tai uzmaciau tokia minti ir ja nukopijavau... kainavo taip pat nedaug tik tiek kiek popierius... o kvietimu isejo 20 nors ir pacius artimiausius kvietem doh.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2012 02 20, 12:41)
kvieteme visus zodziu bet kad butu visiems aiskiau ir nekiltu klausimu tai padariau ir kvietimus... nenorejau nieko labai rimto tai uzmaciau tokia minti ir ja nukopijavau... kainavo taip pat nedaug tik tiek kiek popierius... o kvietimu isejo 20 nors ir pacius artimiausius kvietem doh.gif


labai originalu,super

 i 
Nuotraukos necituojamos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 21 vasario 2012 - 11:08
o man sitie visai neblogi variantai blush2.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aguska @ 2012 02 18, 13:18)
labai graziai tau isejo smile.gif ,super pakvietimai
jeigu ne paslaptis okokia kaina vieno lapo popieriaus,nes labai grazus.nes vis dar negaliu isrinkti pacio svarbiausio,kas patinka tai kaina kosmine,o tas su drugeliais krito i aki ax.gif

aciu rolleyes.gif brangoki lapai, bent jau man, uz 10vnt A4 lapus mokejau 18lt su ct. blush2.gif bet man lb patiko..

QUOTE(Jurguras @ 2012 02 19, 11:16)
Laiminga M.-grazuciai smile.gif , cia su zirklem iskerpat tas formas ane ?

aciu rolleyes.gif
nupiesiau ir iskirpau pradzioj paprastam popieriuje, po to naudojau kaip šablona smile.gif


Liuks, tos sauskelnes! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 02 20, 23:04)
o man sitie visai neblogi variantai  blush2.gif




tikrai sutinku drinks_cheers.gif ypac tie batukai man labai i aki krito thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(tabeliukas @ 2012 02 21, 11:20)
tikrai sutinku  drinks_cheers.gif  ypac tie batukai man labai i aki krito  thumbup.gif


gal kuri is mamyciu turi siu batuku sablona ir galetu juo pasidalinti? blush2.gif

 i 
nuotraukos necituojamos
Atsakyti
Aš jau apsisprendžiau ir darysiu pakvietimus suknytes thumbup.gif tik reikia dabar gražaus popieriaus susirast
Taip pat darysiu tokias dėžutes, į jas dėsiu saldainius
user posted image
Atsakyti
QUOTE(nerara @ 2012 02 21, 13:07)

Taip pat darysiu tokias dėžutes, į jas dėsiu saldainius
user posted image


Grazi ideja smile.gif , o as pakvietimu ispjaustymus bandausi su zirklutem ir peiliuku ir visai neblogai gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2012 02 20, 10:41)
kvieteme visus zodziu bet kad butu visiems aiskiau ir nekiltu klausimu tai padariau ir kvietimus... nenorejau nieko labai rimto tai uzmaciau tokia minti ir ja nukopijavau... kainavo taip pat nedaug tik tiek kiek popierius... o kvietimu isejo 20 nors ir pacius artimiausius kvietem doh.gif

super ideja thumbup.gif
Atsakyti
uzmaciau dar viena patikusia ideja bigsmile.gif

user posted image

tik batukus daryciau melynus ar zydrus ir dar kampuose kokius ornamentus ideciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2012 02 20, 08:41)
uzmaciau tokia minti ir ja nukopijavau...


super, labai grazus kvietimai bigsmile.gif

QUOTE(nerara @ 2012 02 21, 11:07)
Taip pat darysiu tokias dėžutes, į jas dėsiu saldainius


ax.gif gal galite pasidalinti dezutes maketuku, trafaretu?
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 02 22, 18:30)
super, labai grazus kvietimai  bigsmile.gif
ax.gif gal galite pasidalinti dezutes maketuku, trafaretu?

idedu nuoroda nes kitoj temelej kur planavimas man padejo ir atsiunte net keleta variantu
http://www.supermama...?...9513&st=540
Atsakyti