Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai krikštynoms

[quote=Jurguras,2012 02 16, 23:34]
http://www.alibaba.c...ation_card.html
http://www.aliexpres...holesalers.html
[/quote]

O kaip kitoms tokie pakvietimai? smile.gif
[/quote]
Labai įdomus, ir bent man dar nematytas. Ar gerai supratau - sveikinimo tekstas susukamas į tūtelę?
Jaučiu tiksliai tokį drugį sunkiai būtų atkartot tik su žirklutėm ir peiliuku. Čia darbas matosi atliktas profesionaliom mašinom, ir kirsta, ir įspaustas reljefas, ir blizgesys atspaustas...
Atsakyti
Taip ,sveikinimo tekstas susuktas ir priristas kaip kunelis prie sparnu. Cia padaryta tai ant storo popieriaus, kaip tu ir sakai, del to ir kaina ju nemaza, bet kopija pasibandyt as noreciau smile.gif .Galvojau klijuoti floristine medziaga tokia permatoma po apacia, ir karoliukais padekoruoti kaip originaliam pvz.
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2012 02 16, 22:39)
Taip Varla apie situos drugelius kalbu  Man labai faini jie.
Del skrebinimo taip, bet as nenoriu skrebinimu uzsiiminet, o noriu is lapo popieriaus graziai iskirpt  ispjaustyt drugeliu sparnelius, ir nzn ka daryt nes nelygiai issipjausto. 


QUOTE(aguska @ 2012 02 16, 22:34)
as irgi neuzsiminiesiu,bet patarimu isklausiau ir tikrai padejo,nes zinojau kaip ir tu ko noriu bet nezinojau kaip ta padaryti,tai man paaiskino kaip yra daroma ir pasiule to kas man bus pigiausia.
nors to ko as noriu, pigiai man tikrai neiseis doh.gif
nu bet svarbiausia kad rezultatas butu galutynis geras smile.gif

nezinau kiek jus pasiruose isleist pinigu kvietimu gamybai, bet norint tokiu drugeliu, manau, galima pasinaudot pjaustytoju lazeriais paslaugomis ax.gif pries pora metu, kai dariaus vestuvinius pakvietimus, tai uz vieno atviruko pjaustyma (daviau tik popieriaus lapus, tai is jus ispjove atviruko forma, o paciame atviruke gulbes, musu vardu inicialus ir skylutes banteliams) mokejau apie 3,5 Lt... gal tiesiog drugelius ispjaut butu pigiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 02 17, 21:48)
nezinau kiek jus pasiruose isleist pinigu kvietimu gamybai, bet norint tokiu drugeliu, manau, galima pasinaudot pjaustytoju lazeriais paslaugomis  ax.gif pries pora metu, kai dariaus vestuvinius pakvietimus, tai uz vieno atviruko pjaustyma (daviau tik popieriaus lapus, tai is jus ispjove atviruko forma, o paciame atviruke gulbes, musu vardu inicialus ir skylutes banteliams) mokejau apie 3,5 Lt... gal tiesiog drugelius ispjaut butu pigiau?  g.gif

bet as ne drugeliu noriu,as darysiu su nuotraukyte kad butu kaip 3D,tai popieriaus daug reikia,puosiu gelytemis.
na kaip padarysiu tai butinai pasirodisiu ax.gif
Atsakyti
zzzzzvimt, o kuriam mieste i kokia firma nesei ,gal pameni?
Papildyta:

aguska cia as drugeliu noriu, ir klausiau apie tai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurguras: 17 vasario 2012 - 20:42
QUOTE(Jurguras @ 2012 02 17, 21:41)
zzzzzvimt, o kuriam mieste i kokia firma nesei ,gal pameni?

Vilniuje, netoli oro uosto firma
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2012 02 17, 22:41)
zzzzzvimt, o kuriam mieste i kokia firma nesei ,gal pameni?
Papildyta:

aguska cia as drugeliu noriu, ir klausiau apie tai smile.gif

taip zinau kad tu drugeliu nori, maciau, patiko, labai originalu,nemaciau tokiu.
bet buvo rasyta apie kaina,tai man tikrai pigiai neiseis schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip ir zadejau ikeliu savo suknytes smile.gif Nuotraukos nelabai kokybiskos isejo blush2.gif Na bet vis tiek kazkas matosi. Popieriu su drugeliais pirkau Ofice1 ir klijus irgi..sagutes namuose atradau, ir kaspinukais uzrisau kvietimukus (Rimi parduoda).

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=Laiminga M.,2012 02 18, 13:14]
Sveikos, kaip ir zadejau ikeliu savo suknytes smile.gif Nuotraukos nelabai kokybiskos isejo blush2.gif Na bet vis tiek kazkas matosi. Popieriu su drugeliais pirkau Ofice1 ir klijus irgi..sagutes namuose atradau, ir kaspinukais uzrisau kvietimukus (Rimi parduoda).

labai graziai tau isejo smile.gif ,super pakvietimai
jeigu ne paslaptis okokia kaina vieno lapo popieriaus,nes labai grazus.nes vis dar negaliu isrinkti pacio svarbiausio,kas patinka tai kaina kosmine,o tas su drugeliais krito i aki ax.gif
Atsakyti
Vilniaus Big'e yra Hello parduotuvė. gausus pasirinkimas įvairių rankdarbių priemonių, popieriaus ir kt., kainos manau taip pat palankios smile.gif
Atsakyti
Laiminga M.-grazuciai smile.gif , cia su zirklem iskerpat tas formas ane ?
Atsakyti
Kvietėme į krikštynas žodžiu, kai kuriuos ir telefonu ax.gif
Bet kvietimai laaaabai gražu , šaunuolės kas darote thumbup.gif
Atsakyti