Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai krikštynoms

QUOTE(Nijoliux @ 2006 04 07, 19:44)
Sveiki  4u.gif
Jau greitai krikštysime savo sūnelį ir pagalvojom, kad gražiau būtų paruošti rašytinius kvietimus nei tiesiog pakviesti svečius žodžiu  bigsmile.gif
Gal turite kokių gražių idėjų kaip tai padaryti ar gal kas nors darė patys kompiuteriu ir galėtų  įmesti šabloną  blush2.gif

Visų patogumui, kad kuo mažiau sugaištume laiko, atidariau el. paštą, į kurį ir įkėliau savo pakvietimuką.

Jį galite rasti čia
prisijungimo vardas: kvietimai
slaptažodis: kvieTIM

Rekomenduoju visoms, turinčioms savo darytų gražių pakvietimukų pavyzdžių ir norinčioms jais pasidalinti su kitom mamytėm, tiesiog juos siųsti į kvietimai@gmail.com , ir kurioms jų prireiks, ten apsilankiusios galės pasirinkti sau idejų negaištant brangaus laiko


********************************************************************************

Kvietimo teksto pavyzdžiai:

Mielieji (vardas ir vardas), kviečiu jus tokią ir tokią dieną, tokią ir tokią valandą į savo krikštynas, kurios įvyks ten ir ten.
Noriu, kad šią svarbią man gyvenime minutę laikytumėte mane savo rankose, lydėtumėte mane gyvenimo keliu ir taptumėte mano krikšto tėveliais.

***
"....butume dekingi uz dovanas, kurios neduzta, nesiglamzo, neluzta ir laisvai konvertuojamos Europos salyse "arba
"...Butume labai dekingi jeigu jusu dovana tilptu vokelyje.."



MAN KOZKODEL NELEIDZIA IEITI I JUSU SI SUKURTA PASTA. raso kad blogas slaptazodis...gal kartais jy pakeitete? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(toster @ 2007 04 27, 08:09)
sveikos vis paskaitineju apiekrikstynas...
noriu parodyti jum savo kvietima...

user posted image
oi tik neapsukau nuotraukos, bet esme matos....


SUPERINE IDEJA... laaaabai man patiko kad ant kvietimo yra vaikucio rankytes antspaudas thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=RPak,2011 12 19, 23:07]
Labai grazus thumbup.gif O koks tekstas kriksto teveliams, neperskaitau? blush2.gif
[/quote]
Ačiū smile.gif
Mielieji....,
2011m. pavasarį kviečiu Jus pasidžiaugti kartu su manimi mano krikštynų švente.
Labai Jus myliu ir norėčiau, kad šią svarbią gyvenimo minutę laikytumėte mane savo rankose, taptumėte mano Krikšto tėveliais ir lydėtumėte mane gyvenimo keliu.
[/quote]
wub.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif pagyrimai visom kurios daretes kvietimus, pasidomejau ir noriu pasiteirauti jusu nuomoniu: radau nete pakvietimus drugelio formos ir noreciau pabandyt pakopijuot.Ar tiktu krikstynoms "drugeliski" pakvt.? ir tokiais pat trafaretais galima butu masina papuosti, nes teveliai dar pades parasiukus CMB.(Ta prasme dvi sventes kartu) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2012 02 12, 20:42)
Sveikos, 4u.gif pagyrimai visom kurios daretes kvietimus,  pasidomejau ir noriu pasiteirauti jusu nuomoniu: radau nete pakvietimus drugelio formos ir noreciau pabandyt pakopijuot.Ar  tiktu krikstynoms "drugeliski" pakvt.? ir tokiais pat trafaretais galima butu masina papuosti, nes teveliai dar pades parasiukus CMB.(Ta prasme dvi sventes kartu)  smile.gif

Sveika, kodel gi ne, manau drugelis tinka, visai idomu. O del masinos papuosimo gera ideja, as apie tai nepagalvojau, reiks pamastyt ir mum. g.gif


As savo jau baigiu, ikelsiu nuotraukyte veliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiminga M. @ 2012 02 12, 22:55)
O del masinos papuosimo gera ideja, as apie tai nepagalvojau, reiks pamastyt ir mum. g.gif


as tokia ideja jau seniau uzmaciau ir lb patiko priklijuoti drugeliai is popieriaus. thumbup.gif Tuo labiau,kad karsta vasa tos geles nuvysta ant auto..

Dabar kaip tik atostogauju ir man nera skirtumo ar sudetingus pakvietimus daryt ar paprastus. Man grazu ir tiiesiog su kaspinu perristas kuklus variantas ir tas drugelio formos ,iskarpytas g.gif g.gif .Tas kur nete maciau apie 4$ kainuoja,bet pirkti tai nesiruosiu doh.gif smile.gif

Lauksim foto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurguras: 12 vasario 2012 - 23:48
Bandziau daryti pakvietima, bet ten reikia su peiliuku ispjaustyti detales ir gaunasi netobulai doh.gif . Bandziau ir su zirklutem iskarpyt schmoll.gif O kazin kiek kainuotu 1 pakvt. nesti i firma kur pjausto su lazeriu?
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2012 02 15, 15:22)
Bandziau daryti  pakvietima, bet ten reikia su peiliuku ispjaustyti detales ir gaunasi netobulai doh.gif . Bandziau ir su zirklutem iskarpyt schmoll.gif  O kazin kiek kainuotu 1 pakvt.  nesti i firma kur pjausto su lazeriu?

aš taip pat nusprendžiau su karpytais drugeliais daryti kvietimus, bet pati tikrai jų nekarpysiu, jau laukiu kol skilamušis atkeliaus iš UK mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip jis atrodo? gal galetum idet nuorodele? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2012 02 15, 17:45)
O kaip jis atrodo? gal galetum idet nuorodele? smile.gif

http://www.ebay.co.u...=item20c206dbcd mirksiukas.gif
Atsakyti
geras daikciukas,bet trafaretukai turbut maziukai gaunasi, as noriu visa atviruka drugelio formos daryt. smile.gif
Atsakyti
Kad jau apie drugelius diskutuojat, įmesiu savo paskutinįjį:

user posted image
Atsakyti
Kaip grazu Varla 4u.gif wub.gif , o jus ta drugeli pati daret, iskarpet, ispjaustet ar kaip?
Atsakyti