Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai krikštynoms

Labas,

koki teksta rasote sveciam i kvietimus?

Kriksto teveliams jau laiskai parasyti,atsakymus gavome..Liko svecius sukviesti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Solen @ 2011 05 27, 09:40)
idedu savo pakvietimus smile.gif


Laaaaaaabai wub.gif

QUOTE(Babetta @ 2011 11 10, 19:52)
pavartykit psl nuo pradziu- yra ikelti ir berniukishki


QUOTE(egzotikaa @ 2011 11 10, 23:14)
puslapis atgal  biggrin.gif
dar berniukams daro meskiukus irgi pavarciusi tema pamatysite  4u.gif

Radau blush2.gif Vakar vakare blaškiaus po SM, tai visos temukės neperžiūrėjau blush2.gif

 i 
cituotos foto ištrintos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 24 vasario 2012 - 00:36
Mūsų kvietimas krikštatėviams atrodė štai taip:
user posted image
Svečių pakvietimai paprasti:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(RPak @ 2011 12 09, 23:27)

Labai grazus thumbup.gif O koks tekstas kriksto teveliams, neperskaitau? blush2.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,
kadangi vasara krikstysim musu merginas tai sakau reiktu pradeti ruostis is anksto.
pakvietimus nuspredziau daryti skrebinimo technika, tad gal kuri galetu patarti kaip ten daryti nes tame dalyke esu zalia tad noretusi kad nereiktu pirktis brangiu priemoniu ir tt. is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sagyta @ 2011 12 11, 21:30)
sveikos mamytes,
kadangi vasara krikstysim musu merginas tai sakau reiktu pradeti ruostis is anksto.
pakvietimus nuspredziau daryti skrebinimo technika, tad gal kuri galetu patarti kaip ten daryti nes tame dalyke esu zalia tad noretusi kad nereiktu pirktis brangiu priemoniu ir tt. is anksto dekoju  4u.gif

Na tai priemones, tiksliau įrankius geriausiai tada pasiskolinti, jeigu neketini pirktis, nes kainuoja jie tikrai doh.gif Žinoma, nelygu ką susigalvojusi esi daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitinka @ 2011 12 11, 17:50)
QUOTE(RPak @ 2011 12 09, 23:27)

Labai grazus thumbup.gif O koks tekstas kriksto teveliams, neperskaitau? blush2.gif

Ačiū smile.gif
Mielieji....,
2011m. pavasarį kviečiu Jus pasidžiaugti kartu su manimi mano krikštynų švente.
Labai Jus myliu ir norėčiau, kad šią svarbią gyvenimo minutę laikytumėte mane savo rankose, taptumėte mano Krikšto tėveliais ir lydėtumėte mane gyvenimo keliu.
Atsakyti
Sveikos, nerealios suknytes, irgi darysim smile.gif reikia užsipirkt medžiaga ir kibt i darbus smile.gif aciu uz idejas
Atsakyti
o kokiu nors berniukisku variantu kvietimo turit?
Atsakyti
... berniukiškas g.gif Na tai pagrinde turbūt spalva svarbiausia.
Dariau štai tokį berniukui su angelu sargu:

user posted image

Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2012 01 15, 20:08)
o kokiu nors berniukisku variantu kvietimo turit?


pavartykite tema atgal, tikrai pamatysite ne viena varianta ir maketuko iskarpas (berniukams daro ir kelnytes, kaip mergytems suknutes wub.gif arba meskucius) arba tokius neutralius, tradicinius. paziurekite ir issirinksite k norite, kas jums priimtiniausia
Atsakyti
sveikos mamytes, man reikalinga jusu pagalba,kur galima surast popierinių gelyčių, kurie tinka kvietimus papuošt,aciu
Atsakyti