Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai krikštynoms

QUOTE(varla @ 2011 06 20, 00:06)
Atsimenu šitas rodytas suknytės, labai gražios, gaila, kad tokie nesupratingi artimieji  verysad.gif  Iš tikrųjų nuoširdžiai keista  verysad.gif
Tas žalias popierius tai paprastas, bet kokiam kaime galima rasti tokio ar ir kitokios spalvos, tik vat tuos raštus tai išspaudžiau pati, tai visas žavesys ir yra tuose iškiliuose vaizdeliuose  thumbup.gif



tai dbr išduokit paslaptį, kaip tuos raštus išspausti ir ant kokio poepieriaus? ir kaip padarėt tą viršutinę gražią juostelę tarsi iš lapelių?

na mūsų kvietimuką šnd Mb kurpė pusę dienos- iš pradžių sakiau, kad gražu, paskui jau nelabai man jis patiko... taip kad rytoj dar tobulinsim... bus su langeliu... dar reikia padaryti padukų foto... na, žodžiu, kai jau kažką sukurpsim, tai pasirodysim biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakarelis,mamytes!!
Na ka,noriu pagirti visas parodziusias savo kvietimukus.Tiesiog visi nepakartojami ir mieli!!!Matosi,kad darbelio ir meiles ideta 4u.gif
As irgi savuosius baigineju,bet Lietuvoje palikau fotika,tad grisiu ir tada idesiu pasirodyti kas man gavosi.

Tik pasiguosiu....siuo metu esu Latvijoj..ir ka jus manot,ogi cia tokiu parduotuviu kaip pvz.''Popieriaus pasaulis''...nei su ziburiu nerasi!!! Bandziau ir voku idomesniu ieskoti,kad savo kvietimukus ideti, tai irgi katastrofa didziule.jeigu ir yra,tai tokiu rekianciu spalvu,jokio subtilaus,stilingo dalykelio nerasi lotuliukas.gif

ai,bet nutariau,kad grisiu i LT ir viska nusipirksiu,ko truksta...

Sekmes visoms gaminancioms kvietimus ir butinai parodykite rezultatus 4u.gif
Atsakyti
Gal kam pravers, atradom labai daug ivairiu spalvotu - rastuotu popieriu, manau kvietimams galima issirinkti thumbup.gif
Aisuva

Atsakyti
QUOTE(LoveIs @ 2011 06 22, 12:39)
Gal kam pravers, atradom labai daug ivairiu spalvotu - rastuotu popieriu, manau kvietimams galima issirinkti  thumbup.gif
Aisuva




taip taip parduoda po 1 lapuka net... o paskui uz pristatyma 50 lt uzsideda schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mimuks @ 2011 06 23, 10:01)
taip taip parduoda po 1 lapuka net... o paskui uz pristatyma 50 lt uzsideda schmoll.gif

tai nebent pristatymo reikia.. O siaip juk galima apsilankyti ju parduotuvese mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LoveIs @ 2011 06 23, 09:14)
tai nebent pristatymo reikia.. O siaip juk galima apsilankyti ju parduotuvese  mirksiukas.gif


tai vaa kad reikia nes palangoj taip pat nieko nera, o pavaziuot iki klaipedos ner kada schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos supermamytės 4u.gif
gal galite man padėti, kadangi mūsų krikštynų tematika-boružėlės, noriu ir kvietimus padaryti boružėlės formos, gal kuri mamytė taip jau darė ir galėtų pasidalinti boružės schema, būčiau labai dėkinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LoveIs @ 2011 06 19, 12:08)
Aciu  4u.gif

Gal kaunietes zinot kur butu galima rasti? gal bazese?  ax.gif


jei ne per velu bandau pagelbeti 4u.gif Tikrai situ smulkmenu yra buvusiam "Pasimatyme", antram aukste yra tokia siulu ir medziagu parduotuve, tai joje tikrai buvo visko, kai ruosiausi vestuvem 4u.gif
Atsakyti
hmm na ir ziopla nesuprantu kaip ikelt cia foto doh.gif pasidalinciau savo kvietimo ideja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mimuks @ 2011 07 11, 12:22)
hmm na ir ziopla nesuprantu kaip ikelt cia foto  doh.gif  pasidalinciau savo kvietimo ideja ax.gif


kelk per www.radikal.ru mirksiukas.gif nukopijuoji pirma nuoroda ir kai atsakineji zinute spaudi IMG ir cia imeti ta nuoroda mirksiukas.gif
Atsakyti
na va banau pasidalinti ax.gif

mano kvietima tai mini knygute su sventine programa manau turetu likt kaip grazus prisiminimas tai va

http://i066.radikal....eb012c45098.jpg

verciam toliau

http://i049.radikal....ebdd549aa82.jpg

na ir dar toliau

http://i050.radikal....8e9b55ec033.jpg

iskart atsiprasau uz nekokybiskas foto bet labai skubejau....
na bet esme matosi... visi buvo nustebe... ax.gif
Atsakyti
labai originalūs bigsmile.gif šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti