Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai krikštynoms

QUOTE(milzinukas @ 2011 05 31, 11:22)
O aš štai tokius dariau kvietimus, bet ir neprilygsiu aukščiau parodytiems meno šedevrams....


Kodėl taip sakai g.gif Man tavo kvietimukai labai gražūs thumbup.gif jei gerai įžiūriu tai berods siuvinėti ax.gif
Atsakyti
Taip taip, siuvinėti kryželiu ant ewos per vieną siūliuką.
Na, tiesiog, kiti darbeliai daro didesnį įspūdį, manau mirksiukas.gif
Atsakyti
Fantastiski darbeliai thumbup.gif Idejoms ir siltumui nera ribu 4u.gif

o as buvau isitikinus, kad kriksto teveliai kviecia visus i svente ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galite pasidalinti ka jus rasete kvietimuose? Nupirkau mielas atvirutes, tai noriu, graziu, nuosirdziu ir uz sirdies griebianciu zodziu, bet niekas nelenda i galva, o tu tokiu banaliu pakvietimu kazkaip nesinori doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tupukas @ 2011 05 19, 15:31)
as taip pat kuriau kvietimus pati,manau ir kazkiek sutaupiau ir visai neblogai gavosi kaip pirma karta,pati parasiau ir issiunciau,sveciai liko patenkinti mirksiukas.gif
http://hotimg23.fotk...S4010262-vi.jpg

Sakykit, o kur galima rasi tokiu drugeliu, angeleliu?
Atsakyti
QUOTE(LoveIs @ 2011 06 17, 13:33)
Sakykit, o kur galima rasi tokiu drugeliu, angeleliu?


Kazkaip galvojau, kad ju galima rast audiniu pardej, bet va neradau. Tai ir man idomu, kur galima ju rast ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LoveIs @ 2011 06 17, 13:33)
Sakykit, o kur galima rasi tokiu drugeliu, angeleliu?

as juos pirkau parduotuveje ,kur visokios smulkmeneles buna angeleliai,kaspineliai ir .t atributika vestuvems,krikstynoms ir siaip visokie niekuciai,jei gerai pamenu mokejau po 0.50 cnt o gal ir po lituka,dar galite paziureti universalineje vadinamoje parduotuveje
Atsakyti
QUOTE(tupukas @ 2011 06 17, 15:35)
as juos pirkau parduotuveje ,kur visokios smulkmeneles buna angeleliai,kaspineliai ir .t atributika vestuvems,krikstynoms ir siaip visokie niekuciai,jei gerai pamenu mokejau po 0.50 cnt o gal ir po lituka,dar galite paziureti universalineje vadinamoje parduotuveje


Aciu reik ieskot 4u.gif
Atsakyti
sveikutės,

nuostabius kvietimukus įdėdamos daug meilės ir šilumos gaminate wub.gif wub.gif wub.gif

aš primosios dukros krikštynoms taip pat gaminau suknytes:

user posted image

bet kadangi nė iš vieno svečio nesulaukiua jokios reakcijos, o dar kai kam netgi buvo per ,,prastai" įteikta, tai dbr nusprendžiau per daug nepersistengti su kvietimais antros dukros krikštynoms... pakaks ir montuotų fotošopu... nes kai realiai pagalvoji, kad mūsų įdėtas didelis darbas būna paskui kažkur numestas...

na, gal čia tik mano tokia patirtis... kad aplinkui žmonės, kurie nemoka džiaugtis ir įvertinti mielų smulkmenėlių...

dar turiu ir kitą idėją antrosios dukrytės krikštynų kvietimams, tik neišsprendžiu dilemos, kaip padaryti tokios mažutės pėdutės ar delniuko, kai jie dar labiau sugniaužti, antspaudėlį... sakiau daryčiau tokį trilinką atviruką, iškirpčiau pėdutės ar rankytės antspaudėlį, o jame persišviestų (ant kito lapo atspausdinta) nuotraukėlė. dar priklijuočiau kokį ružavą kaspiniuką...

gal dar kas patobulinsit šią mano idėją ir patarsit ką nors gražaus ir gal visai nieko gausis kveitimukas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(varla @ 2011 06 17, 12:28)
Dieve, kokie simpatiški  wub.gif 

O štai čia mano kvietimukai:




o kas čia per specialus tas žalias popierius? įtariu mūsų ,,kaime" tokio nerasčiau pirkti biggrin.gif

siuvinėti super gražūs ir su didele mamyčių meile pagaminti kvietimukai thumbup.gif wub.gif
tik kad aš nemoku siuvinėti blush2.gif gal draugei duoti užsakymą, bet bus ne tas, kai daryta kažkieno kito... ax.gif
Atsakyti
kvaksytė ir varla labai labai gražūs, "šilti" atvirukai wub.gif

O , kaip sidrulka minėjei, taip dauguma svečių numeta tuos atvirukus, kvietimus, sveikinimus, bet yra tokių kurie pasilieka ir įvertina. 4u.gif Nu man taip gyvenime yra. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tupukas @ 2011 06 17, 16:35)
as juos pirkau parduotuveje ,kur visokios smulkmeneles buna angeleliai,kaspineliai ir .t atributika vestuvems,krikstynoms ir siaip visokie niekuciai,jei gerai pamenu mokejau po 0.50 cnt o gal ir po lituka,dar galite paziureti universalineje vadinamoje parduotuveje

Aciu 4u.gif

Gal kaunietes zinot kur butu galima rasti? gal bazese? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2011 06 17, 16:08)
sveikutės,

nuostabius kvietimukus įdėdamos daug meilės ir šilumos gaminate wub.gif  wub.gif  wub.gif

aš primosios dukros krikštynoms taip pat gaminau suknytes:

bet kadangi nė iš vieno svečio nesulaukiua jokios reakcijos, o dar kai kam netgi buvo per ,,prastai" įteikta, tai dbr nusprendžiau  per daug nepersistengti su kvietimais antros dukros krikštynoms... pakaks ir montuotų fotošopu... nes kai realiai pagalvoji, kad mūsų įdėtas didelis darbas būna paskui kažkur numestas...

Papildyta:
o kas čia per specialus tas žalias popierius? įtariu mūsų ,,kaime" tokio nerasčiau pirkti biggrin.gif

..


Atsimenu šitas rodytas suknytės, labai gražios, gaila, kad tokie nesupratingi artimieji verysad.gif Iš tikrųjų nuoširdžiai keista verysad.gif
Tas žalias popierius tai paprastas, bet kokiam kaime galima rasti tokio ar ir kitokios spalvos, tik vat tuos raštus tai išspaudžiau pati, tai visas žavesys ir yra tuose iškiliuose vaizdeliuose thumbup.gif
Atsakyti