Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai krikštynoms

QUOTE(mulka5 @ 2011 01 06, 01:15)

o kaip atsispausdinti reikiamo dydzio, man mazos gaunasi per worda nors ir 500 proc dedu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 24 vasario 2012 - 00:30
Negaliu atsakyt g.gif
Man šiuo klausimu padėjo draugė dirbanti su lankstinukais. Tai jie turi kažkokias programas, gal ja ir pasinaudojo.... schmoll.gif g.gif

Gal pabandykit, išsaugoti .jpg formatu, gal tada pavyks? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mulka5 @ 2011 01 24, 21:03)
Negaliu atsakyt  g.gif
Man šiuo klausimu padėjo draugė dirbanti su lankstinukais. Tai jie turi kažkokias programas, gal ja ir pasinaudojo.... schmoll.gif  g.gif

Gal pabandykit, išsaugoti .jpg formatu, gal tada pavyks?  4u.gif


jau susitvarkiau 4u.gif
Atsakyti
Kazkas ieskojo suknytes shablono, tai va radau bigsmile.gif http://foto.radikal....1df0f619fae6jpg
Atsakyti
QUOTE(Deimoote @ 2011 02 01, 19:35)
As dariau tokius kvietimus ant pliusinio meskiuko  mirksiukas.gif

user posted image

tik foto maza tai nelabai gal matosi  smile.gif


Nuostabi ideja thumbup.gif

Mano pirmojo sunaus krikstynu kvietimai buvo tokie ax.gif siuvineti kryzeliu , kuriuos issiuvinejau pati blush2.gif
user posted image
dabar reik sugalvot antrajam kazka idomaus ir grazaus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2011 02 09, 21:44)
Mano pirmojo sunaus krikstynu kvietimai buvo tokie  ax.gif siuvineti kryzeliu , kuriuos issiuvinejau pati  blush2.gif

dabar reik sugalvot antrajam kazka idomaus ir grazaus  wub.gif


pasaka wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 13 vasario 2012 - 02:22
QUOTE(MergickaN @ 2011 02 09, 21:44)
Mano pirmojo sunaus krikstynu kvietimai buvo tokie  ax.gif siuvineti kryzeliu , kuriuos issiuvinejau pati  blush2.gif

dabar reik sugalvot antrajam kazka idomaus ir grazaus  wub.gif



Šaunuolė mama!!! Kiek darbo įdėta thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif
as taip pat labai norejau padaryti kvietimus i sunelio kristynas,bet gyvename ne Lietuvoje,tai neiseina padaryti taip kaip svajojau,nes dar nelabai susipazinau su sia salimi kurioje gyvenu,ir nzn kur ka gauti.
gal imanoma kokiu grazius padaryti kompiuteryje,ta prasme PAKVIETIMUS ISSIUSTI EL PASTU? BET KAD BUTU GRAZUS MIELI,PADEKITE.
IS KARTO LABAI DEKOJU 4u.gif
Atsakyti
escada* gal apie tokį galvoji kvietima
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2011 02 09, 21:44)
Nuostabi ideja  thumbup.gif

Mano pirmojo sunaus krikstynu kvietimai buvo tokie  ax.gif siuvineti kryzeliu , kuriuos issiuvinejau pati  blush2.gif
http://hotimg23.fotk...DSC_1597-vi.jpg
dabar reik sugalvot antrajam kazka idomaus ir grazaus  wub.gif

nu jau cia labai grazu ir orginalu, tikiu kad ir antrajam kazka ispudingo sukursi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 02 19, 13:36)
nu jau cia labai grazu ir orginalu, tikiu kad ir antrajam kazka ispudingo sukursi thumbup.gif

Antram sunuciui reik kazka grazaus sugalvot, bet kazkaip nelabai galvojasi doh.gif ir norisi kazko kito g.gif
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2011 02 19, 23:01)
Antram sunuciui reik kazka grazaus sugalvot, bet kazkaip nelabai galvojasi  doh.gif ir norisi kazko kito  g.gif


Po tokio grozo, tikrai turetu buti sunku sugalvot smile.gif
Atsakyti