Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai krikštynoms

QUOTE(madi @ 2007 04 13, 18:15)
Sveikutės, gal aš čia ne į temą, bet man  iškilo klausimas: kvietime svečiams reikia nurodyti vietą ir laiką bažnyčioje, kur krikštysim ar bare, kur švęsim? bigsmile.gif

na jei kvietimą siūsi paštu būtinai nurodyk, bet jei tieksi asmeniškai gal nebūtina.
Kai aš dariau kvietimus tai surašiau kurioje bažnyčioje, kada.
Atsakyti
Mes nedarysim kvietimų, nes vaikelį krikštysim per mudviejų vedybas. Tai vedybos pirmam plane. Kvietimuose į vedybas, nenurodysim, kad krikštijam ir sūnų, nes nenorim, kad žmonės galvotų, kad reikia ir vaikeliui dovanas nešti.
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2007 04 24, 23:56)
Mes nedarysim kvietimų, nes vaikelį krikštysim per mudviejų vedybas. Tai vedybos pirmam plane. Kvietimuose į vedybas, nenurodysim, kad krikštijam ir sūnų, nes nenorim, kad žmonės galvotų, kad reikia ir vaikeliui dovanas nešti.

o pirmą kartą taip susidūriu: vedybos ir krikštynos vienu metu.

o kodėl ne, juk sudvejinta šventė tai ir mažasis turėti kokia nors dovaną gauti.
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2007 04 24, 23:56)
Mes nedarysim kvietimų, nes vaikelį krikštysim per mudviejų vedybas. Tai vedybos pirmam plane. Kvietimuose į vedybas, nenurodysim, kad krikštijam ir sūnų, nes nenorim, kad žmonės galvotų, kad reikia ir vaikeliui dovanas nešti.

o tai vaikeliui ka blink.gif nesvente blink.gif g.gif na jei jau daryciau per vedybas ir mazylio krikstynas.. na tegul nesa ir vaikuciui..o dabar kaip gaunasi tevai svarbus (nes ju vedybos ) o vaikutis ne blink.gif blink.gif Biski kaskaip ne taip cia biski man rodos blush2.gif

Atsakyti
sveikos vis paskaitineju apiekrikstynas...
noriu parodyti jum savo kvietima...

user posted image


oi tik neapsukau nuotraukos, bet esme matos....
Atsakyti
liuks kvietimas, o jei dar pats vaikukas atneša, tai išsilydyti galima wub.gif
Atsakyti
Aciu mergaites.....O pats kvietejas nelabai atnes nes mes uzsieny guvenam tai atvaziuosim tik paskutine diena...bet gera mintis kad mazoji paduotu pati....gal speciau prasisuskt smile.gif reiks paderint.....

nu bet faina kai rutuliojas idejos.......
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2007 04 24, 22:56)
Mes nedarysim kvietimų, nes vaikelį krikštysim per mudviejų vedybas. Tai vedybos pirmam plane. Kvietimuose į vedybas, nenurodysim, kad krikštijam ir sūnų, nes nenorim, kad žmonės galvotų, kad reikia ir vaikeliui dovanas nešti.

eee Jusma, kazkaip tikrai keistai gaunas blush2.gif kad vaikelis i antra plana unsure.gif dzin ka tie zmones galvos, kas kiek gali tiek ir dovanoja mirksiukas.gif as tai nurodyciau kvietime, kad + krikstynos mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums pakvietimus sumaketavo fotopukos fotografė (pas juos fotografavomės), o atsispausdinome ant popieriaus (a la atvirutę) Mylidoj. Vienas pakvietimas kainavo 1,50 Lt.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaktussi: 29 balandžio 2007 - 10:05
Ačiukas visoms už pagyras blush2.gif

Sandrutia, jei moki, aišku fainiau pačiai daryti ax.gif bet aš kai nelabai moku, tai man patogiau tokius pakvietims darytis mirksiukas.gif
Atsakyti
mes tai kvieciame zodziu kadangi dalyvaus artimiausi draugai ir gimines tai kvieteme zodziu ir tai sulaukem repliku kad kam taip oficialiai pasakeme viska biggrin.gif
Atsakyti
O aš tai visiems paskambinau, kas sutiko ateiti, išsiunčiau savo padarytus kvietimus paštu į namus - daugelis buvo maloniai nustebę šiais laikais paštu gauti atviruką bigsmile.gif
Atsakyti