Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai krikštynoms

is tos pachios serijos karpytu mergaitems- galima ir berniukams "pritaikyti" ideja
user posted image
Atsakyti
Musu pakvietimai buvo iremintos nuotraukos.
Kiek anksciau visa seima daremes fotosesija. Tada visiem labai patiko nuotraukos, bet turejo tik cd, o ne popierini varianta. Tai mes atspausdinome, labiausiai musu nuoziura patikusias, nuotraukas ir ireminome, salia uzraseme kvietima. Gavos tikrai nebrangiai.
Atsakyti
Noreciau pamatyti nors viena kvietima-sokolada 4u.gif labai lauksime ax.gif
Atsakyti
Gal kam patiks mūsų idėja, kuklučiai, bet man mieli meškučiai 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tesa.: 22 rugpjūčio 2010 - 08:49
Labai gražūs kvietimukai, paprasta, bet užtat miela ir šilta. smile.gif
Atsakyti
O mes iteikem , o kas gyveno toli nusiuntem pastu kvietimus...Gaila, negaliu parodyt, nes kompas uzluzes buvo ir dingo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nerin_ga @ 2010 05 12, 07:43)
Mano darbelis blush2.gif
user posted image



Labai noriu jusu paklausti, kaip klijavote issiuvineta skiautele ant medziagos, kokiais klijais ir ga turite schemute sio darbelio blush2.gif 4u.gif busiu labai dekinga uz atsakyma ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedreju: 13 spalio 2010 - 10:30
[quote=Tesa.,2010 08 22, 09:49]
Gal kam patiks mūsų idėja, kuklučiai, bet man mieli meškučiai 4u.gif

Paprastume genealumas! Atrodo labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
sweikutes, kas turi krikstynu kvietimu maketa tos suknytes smile.gif labai fainas bet perziurejau visus puslapius ir neradau maketo sad.gif gal kas turi ir gali ideti?
Atsakyti
QUOTE(garbanelei @ 2011 01 06, 00:10)
sweikutes, kas turi krikstynu kvietimu maketa tos suknytes smile.gif labai fainas bet perziurejau visus puslapius ir neradau maketo sad.gif gal kas turi ir gali ideti?




Prasom user posted image 4u.gif
Atsakyti
Mus kai kviete kriksto teveliais but, tai su buteliuku atvaziavo ir pakviete graziai, kitus svecius tiesiog smsais ir skambuciais, bet jei as daryciau krikstynas tai tikrai padaryciau kvietimus. Manau, kad kiekviena tokia smulkmena tokiai dienai suteikia tik dar daugiau geru emociju ir silumos, ir sveciai pasijus tikrai laukiami ir sverbus smile.gif
Atsakyti
Mes darem pakvietimus ir siuntem pastu. 4u.gif
Atsakyti