Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai krikštynoms

QUOTE(anileve @ 2010 05 15, 18:49)
labukas;) pasidalinsiu ir as savo kvietimais.

QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 05 17, 18:15)
Pasirodom ir mes stai tokius kvietimus pagamino, dar likokeli neisdalinti, tai nufotkinau  mirksiukas.gif

Kokie originalūs ir spalvingi kvietimai bigsmile.gif Aš į savo pirmagimio Krikštynas visus žodžiu sukviečiau, tai antrajam tikrai padarysiu kvietimus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 22 gegužės 2010 - 07:04
gal kam bus idomu pasidaryti kvietima krikstynoms su mazylio nuotrauka. 4u.gif
juos galima visai nesunkiai pasigaminti pacioms..... 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Arminux @ 2010 05 24, 19:58)
gal kam bus idomu pasidaryti kvietima krikstynoms su mazylio nuotrauka.  4u.gif
juos galima visai nesunkiai pasigaminti pacioms..... 4u.gif

http://ib1.keep4u.ru...755a4b77fe2.jpg

Sveikutes 4u.gif

Labai grazus kvietimukai wub.gif o kur tokiu plunksnyciu galima gauti? 4u.gif
Atsakyti
Aslana bazej:)) kaip tu nezinai?tongue.gif~

yra sandelys kur deko geles, rutuliukai blizgaliukai, pauksciuku rutuliuku ir plunksnu plunksneliu...
Atsakyti
QUOTE(anileve @ 2010 05 26, 13:11)
Aslana bazej:)) kaip tu nezinai?tongue.gif~

yra sandelys kur deko geles, rutuliukai blizgaliukai, pauksciuku rutuliuku ir plunksnu plunksneliu...

biggrin.gif rimtai kazkada ten pirkau juosteliu Kaledoms rolleyes.gif bet kad atsiminciau kurioj vietoj doh.gif reiks kada prasisukt, kai bus laiko biggrin.gif
Atsakyti
toj priesais zalia turetu but rampoje dar pries turgu buna smutkiu panasiu ir man rodos kad pagrindineje rampoje kazkuriam is pradzios sandeliu...gal pazek urmo internetiniame
Papildyta:
o tu manai dera ta plunksna prie kvietimuku beje? man kazkaip tas pukutis nelabai. gal kad sunu turiu tai per svelniai atrodo, kaspinukas ir plunksnele berniukui.

ir isiap nemegstu kvietimu su nuotraukom, as tai i vokeli rpie kvietimo siaip idejau padaryta vaiko fotke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anileve @ 2010 05 26, 13:42)
toj priesais zalia turetu but rampoje dar pries turgu buna smutkiu panasiu ir man rodos kad pagrindineje rampoje kazkuriam is pradzios sandeliu...gal pazek urmo internetiniame
Papildyta:
o tu manai dera ta plunksna prie kvietimuku beje? man kazkaip tas pukutis nelabai. gal kad sunu turiu tai per svelniai atrodo, kaspinukas ir plunksnele berniukui.

ir isiap nemegstu kvietimu su nuotraukom, as tai i vokeli rpie kvietimo siaip idejau padaryta vaiko fotke smile.gif

aciu, reiks paieskot, jei sugalvosiu su plunksnele daryti 4u.gif
man tai grazu zinok, kazkaip ir mergaitei ir berniukui man rods tinka. man ta plunksta tokio svelnumo kudikisko priduoda ir tokio angeliskumo rolleyes.gif o del nuotraukos kvietime - as nieko pries, mano vestuviu buvo su fotkem rolleyes.gif tik as dar nezinau kokius tiksliai darysiu. jei drabuzeliai bus lininiai (o siuo metu galvoju apie tokius), tai gal reikia kazkaip is lino sukurpti kvietimukus rolleyes.gif nium ziesiu, minciu daug, bet dar nei pirsto nepajudinau, nes niekaip negaliu nuspresti ka ir kaip daryti blush2.gif

ai dar del tu plunksnu klausiau ir todel, kad mama seses standarto suknutei iesko, tai sakau gal ras ten tinkamu ax.gif nes prie floristikos prekiu ziurejo, tai nera schmoll.gif
Atsakyti
Mano idėja paprastučiui kukliam kvietimukui, 10x20cm:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varla: 28 gegužės 2010 - 10:45
QUOTE(varla @ 2010 05 28, 11:45)
Mano idėja paprastučiui kukliam kvietimukui, 10x20cm:




Labai grazus ir silti meskiukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(era^ @ 2010 05 28, 13:53)
Labai grazus ir silti meskiukai  4u.gif


Nelabai matosi, bet per pati viduriuka, viduriniame meskutyje svarovskiukas slepiasi smile.gif
Atsakyti
4u.gif oi MErginos, kokios jus gabios, ir saunios.... !!!!! tiek minciu ir tiek deju turite.... thumbup.gif taip ir toliau bigsmile.gif
Atsakyti
Kadangi pas mus tik artimiausi - tai kviesime žodžiu smile.gif
Atsakyti