Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai krikštynoms

labukas;) pasidalinsiu ir as savo kvietimais. Tik nuotrauku kokybe prastutele. man patiko cia suknyciu ir marskinuku tipo kvietimai, bet kudikiskiau atrode sliauztinukas (berniukui) smile.gif
o kriksto teveliams iteiksim su vezimukais. klijavau is popieriaus.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anileve: 15 gegužės 2010 - 16:50
QUOTE(anileve @ 2010 05 15, 17:49)

Liuks darbeliai, matosi, kiek sirdies i juos ideta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(anileve @ 2010 05 15, 17:49)




grazus labai kvietimukai 4u.gif
Atsakyti
Tikrai saunuoles mamos, tiek fantazijos!!! 4u.gif
Ir anileve taip orioginaliai sugalvojo. 100 balu! drinks_cheers.gif
Atsakyti
aciukas smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,


Pradejau inirtingai "gaminti" kvietimus krikstynoms, bet susimasciau, kaip graziau, originaliau pakviesti. Koki teksta rasyti? g.gif
Gal mamytes pasidalins savo sukurtomis eilemis? blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Tiesa linksmuoliuk, popieriaus namuose siulo labai neblogu "suknyciu" popieriaus variaciju 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Pasirodom ir mes stai tokius kvietimus pagamino, dar likokeli neisdalinti, tai nufotkinau mirksiukas.gif
Atsakyti
iRMUCIUK SUPER. tokie vaikiski! ir nematyti. bet nelapai suprantu kiek cia daliu kaip viena skvietimukas atrodo:) ir kas ten per vabaliukas?
Atsakyti
QUOTE(anileve @ 2010 05 17, 17:27)
iRMUCIUK SUPER. tokie vaikiski! ir nematyti. bet nelapai suprantu kiek cia daliu kaip viena skvietimukas atrodo:) ir kas ten per vabaliukas?

Ant virsaus drugelis, nes bus ir sale puosta drugeliais, tema bus drugeliu, viduje kvietimukas atspausdintas ant permatomo pop ir saulyte, viskas surista ir uzlydyta vasku, ant kurio isspausta K (kvietimo) raide 4u.gif
Atsakyti
Abieji kvietimai labai simpatiški thumbup.gif
Atsakyti
labai šaunūs kvietimukai 4u.gif 4u.gif ,
aš pasibandžiau tas suknytes pasidaryti, man gaunasi per mažos, nes daug prirašyt reikia, kadangi kūriau ale tipo tokį eiliuota kvietimą, tai gavosi 7stulpelių, nes išlaikyti kvietimo reikalavimus, kur vyks kada vyks, kokia apranga, kelintą krikštas, vistiek reikia wub.gif
dabar nutariau, kad parenku gražesnį šriftą, gražesnį popierių, įdarbinu ir dukrytę - gaus uždėti savo rankytės antspaudą, užrašau apačioje vaikiškai KVIEČIU ir perrišu su atlasine juostele. gausis toks linksmas vaikiškas kvietimukas, nes ir eilėraštukas toks linksmas ir vaikiškas
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 05 19, 11:07)
labai šaunūs kvietimukai 4u.gif  4u.gif ,
aš pasibandžiau tas suknytes pasidaryti, man gaunasi per mažos, nes daug prirašyt reikia...
.
.

O tai tą suknytę juk bet kokio dydžio padaryt galima, esu darius, kad tik į A4 formato voką tilpo biggrin.gif
Atsakyti