Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai krikštynoms

sakykit kaip pasirašyti po kvietimu, jei bus dviguba šventė, krikštynos ir mano gimtadienis....
Atsakyti
Iš pradžių galvojau, kad nedarysiu kvietimų, bet pasiskaitinėjus pagavojau, kad būtų visai gražu iš mūsų pusės biggrin.gif Bet problemėlė tame, kad bus 2 progos- sūnelio krikštynos ir mūsų santuokos sakramentas... g.gif čia radau vieną panašų pavyzdį, bet gal kas dar kokių minčių turi, kad man pagelbėt ax.gif gal kas panašiai darėt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Skinte @ 2010 04 18, 14:31)
http://images110.fotki.com/v565/photos/5/1350145/8203116/asdf007-vi.jpg

http://images19.fotk.../asdf009-vi.jpg

Va šitokius kvietimus padarėm su vaikučio mama...  ax.gif Viduj jo kojyčių foto ir uždėti tie žodžiai.. Man labai mieli..  blush2.gif



Va cia tai ideja! Pagirtina, tikrai saunuole mama 4u.gif
O kokie ten zodziai, gal idomesni, gal pasidalintumete? blush2.gif

Noreciau ir as kazkokiu originalesniu kvietimu, bet nieks nelenda i galva doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mulka5 @ 2010 05 07, 00:35)
Va cia tai ideja! Pagirtina, tikrai saunuole mama  4u.gif
....
Noreciau ir as kazkokiu originalesniu kvietimu, bet nieks nelenda i galva  doh.gif

Na nieko čia ypatingo ar originalaus, pilnas internetas tokių kvietimų pavyzdžių, keletą kartų ir aš pati tokius klientėms dariau, beja, dar ir gražių suknyčių forma mergaitėms, tikrai pritrenkenčiai atrodė thumbup.gif
Tačiau kas tikrai pagirtina - matosi, kad kruopščiai atlikta ir daug meilės ir šilumos įdėta, o tai ir svarbiausia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(varla @ 2010 05 07, 11:25)
Na nieko čia ypatingo ar originalaus, pilnas internetas tokių kvietimų pavyzdžių, keletą kartų ir aš pati tokius klientėms dariau, beja, dar ir gražių suknyčių forma mergaitėms, tikrai pritrenkenčiai atrodė  thumbup.gif
Tačiau kas tikrai pagirtina - matosi, kad kruopščiai atlikta ir daug meilės ir šilumos įdėta, o tai ir svarbiausia  4u.gif



Gal varla, turit issisaugojusi tu suknyciu formos foto? blush2.gif Vizualiai kaip ir isivaizduoju, kaip tai atrodo...bet idomu butu zvilgtelti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(varla @ 2010 05 07, 09:25)
Na nieko čia ypatingo ar originalaus, pilnas internetas tokių kvietimų pavyzdžių, keletą kartų ir aš pati tokius klientėms dariau, beja, dar ir gražių suknyčių forma mergaitėms, tikrai pritrenkenčiai atrodė  thumbup.gif
Tačiau kas tikrai pagirtina - matosi, kad kruopščiai atlikta ir daug meilės ir šilumos įdėta, o tai ir svarbiausia  4u.gif


Man tai grazu ir originalu ir niekur as tokiu paciu nemaciau, tik nereik per daug gerai apie save galvoti, kad va jau tavo suknytes tai pacios "cool" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blondzy @ 2010 05 07, 13:35)
Man tai grazu ir originalu ir niekur as tokiu paciu nemaciau, tik nereik per daug gerai apie save galvoti, kad va jau tavo suknytes tai pacios "cool"  lotuliukas.gif

doh.gif na tai gi aš kaip tik ir sakau, kad tai ne kažkaaaas tokio niekur iki tol neregėto, nes daug kur mačiau internete, tiek maikučių, tiek suknyčių, o ne savo suknytes čia giriu doh.gif moteriškės, jas gi irgi galima rasti internete, skaitykit gi normaliai mirksiukas.gif
O kad tamsta tokių niekur nematėt, tai čia jau jūsų reikalas, kas ieško, dar ne tokių lobynų randa, gi internetas beribis, štai pvz. berods ir pas Glidę mačiau kažką panašaus, jei neklystu.
Ir kiekviena, kuri pagal tą patį šabloną darysis pati - vėlgi turės pasigaminus tikrai originalų kvietimą, nes bus kitokios medžiagos, kitoks išbaigtumas ir panašiai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mulka5 @ 2010 05 07, 12:07)
Gal varla, turit issisaugojusi tu suknyciu formos foto?  blush2.gif Vizualiai kaip ir isivaizduoju, kaip tai atrodo...bet idomu butu zvilgtelti. mirksiukas.gif

Gaila, bet nenufotkinau prieš atiduodama, bet jeigu labai reikia, galiu kada pasikuist po nuotraukų archyvą savo, gal rasiu tą variantą, kuris mus įkvėpė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mulka5 @ 2010 05 07, 19:56)
Aciu, labaaaaaaaaaaaiiiii grazu!!!  bigsmile.gif
Bandysiu pasinaudot siuo pavyzdziu, gal kas pavyks  g.gif  4u.gif

o tai čia dabar nesuprantu ar tie kvietimai popieriniai ar kokie?labai gražūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 05 10, 12:21)
o tai čia dabar nesuprantu ar tie kvietimai popieriniai ar kokie?labai gražūs wub.gif

Tai žinoma, kad popieriniai smile.gif
O gyvai atrodo dar geriau thumbup.gif
Kaip jau auksčiau minėjau - dariau tokius, tiksliau na panašius smile.gif
Atsakyti
Dar koks grozis wub.gif Bet kur tokio popierio rasti? g.gif

user posted image

Sablonas
Atsakyti
Ir dar grožis:

http://i259.photobuc...al/IMG_0528.jpg



 ! 
Temose talpinamos nuotraukos turi atitikti reikalavimus (reikalavimas nuotraukai: prisegti galima sumažintą, ne didesnę nei  600x500 taškų).

Moderatorė

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 11 gegužės 2010 - 23:19
sveikos mamytes darbstuolytes, norejau paklaust gal zinot kur galima nusipirkt figurinio skylamusio ? na po 1 nes nete kiek radau tai po 3 -4 jie truputi brangoka blush2.gif
Atsakyti