Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai krikštynoms

Tai padariau embossing technika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 24 kovo 2010 - 21:11
Taip issprendziau voku problema ax.gif Nes mano kvietimai netradicinio dydzio, tai teko gelbet situacija biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
iš kur ,Žalia Rūta, tokių pakleckų fainų pirkai?
aš noriu kažką netradicinio ir tokio neoficialaus, bet vaikiško ir linksmo, gal patartumėt mamytės, galvoju gal kaip buteliuko formos daryti, žodžius sueiliavau pati, gavosi toks linksmas eilėraštukas, viduj baibokiukų pripiešiu, na o iš išorės g.gif .....
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 04 06, 11:38)
iš kur ,Žalia Rūta, tokių pakleckų fainų pirkai?
aš noriu kažką netradicinio ir tokio neoficialaus, bet vaikiško ir linksmo, gal patartumėt mamytės, galvoju gal kaip buteliuko formos daryti, žodžius sueiliavau pati, gavosi toks linksmas eilėraštukas, viduj baibokiukų pripiešiu, na o iš išorės  g.gif .....

Man tokie neoficialus derejo prie mano kvietimu. Ir baisiai moteriskes ziurejo i ta popieriu ir aikciojo biggrin.gif Is tiesu darbas (nes siuvinejau kvietimus) nenuejo veltui blush2.gif Maniskiai vertina tokius darbelius, o jei dar is sirdies.. ax.gif

O pakleckai, tai cia minksti lipdukai. Netiketai radau Panoramoj visokiu niekuciu parduotuvej, kur salia knygyno. Tik nera pigu.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 06, 14:33)
Is tiesu darbas (nes siuvinejau kvietimus) nenuejo veltui blush2.gif Maniskiai vertina tokius darbelius, o jei dar is sirdies..  ax.gif


taip taip dar reikia ir pagalvot apie giminę ar įvertins...ar nenumes kur paskui...gaila, kad nesimato tavo siuvinėjimų, o kad kvietimai puikūs galima pasakyti ir iš to kiek matosi
Atsakyti
Viduj va tokie sleivukai biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 07, 12:28)
Viduj va tokie sleivukai  biggrin.gif


oi, kaip gražiai. čia siuvinėta kryžiuku ?kiek laiko išsiuvinėti trunka?gaila kad aš neturiu kantrybės tokiems darbams...laaaabaaaai gražu....sužavėta.o jau kvietimų popierius paprastas?o schemutę pati susigalvojai?
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 04 07, 12:25)
oi, kaip gražiai. čia siuvinėta kryžiuku ?kiek laiko išsiuvinėti trunka?gaila kad aš neturiu kantrybės tokiems darbams...laaaabaaaai gražu....sužavėta.o jau kvietimų popierius paprastas?o schemutę pati susigalvojai?

siuvinejau kryziuku pirma karta gyvenime, todel ir gavosi sleivi. as viena issiuvinedavau per 2 dienas.. mazdaug man uztrukdavo po 6 valandas g.gif Bet cia man, kai be igudziu. schema radau sm.
turit omeny kuri popieriu? jei ant ko pedute - tai toks grazesnes fakturos, ne paprastas.
Atsakyti
Sveikos gal galit pasayti pgal kuria programa derot pavietimus //// buciau abai dekinga

jei galit i asm.z
Atsakyti
Sveikos,o stai cia mano kvietimai.Planavau daryti 3 daliu,bet nuotraukytes nedejau,nes dar pasikeis vaikelis per ta laika,kol krikstysim.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 04 16, 00:53)
Sveikos,o stai cia mano kvietimai.Planavau daryti 3 daliu,bet nuotraukytes nedejau,nes dar pasikeis vaikelis per ta laika,kol krikstysim.
http://img153.images...7/cimg0260t.jpg

idomus bigsmile.gif tik kam tie siulu "makaronai" jie raidele pirmaja uzdengia ir man kazkaip netinka...gal geriau jau koks plonos juosteles bantukas arba sagute ax.gif
Papildyta:
o parodykit kas nors,ka viduje rasote bigsmile.gif tik pakvietima atvykti reikiamu laiku i reikiama vieta,ar ir koki ketureili irasot?
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 04 16, 09:14)
idomus  bigsmile.gif tik kam tie siulu "makaronai" jie raidele pirmaja uzdengia ir man kazkaip netinka...gal geriau jau koks plonos juosteles bantukas arba sagute :ax

Na gal ir makaronai,bet tiesiog norejau vientisumo tik is siulu.Ir taip buvo sudetinga perverti per popiereli ir medziagele siulus,tai ka kalbet apie juostele doh.gif
O sagu nebuvo galimybes isigyti cia,be to visi liko ir tuo suzaveti tongue.gif
Atsakyti