Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai krikštynoms

QUOTE(dani @ 2010 03 11, 11:39)
Grazu... gal dar uzrasykit KVIETIMAS  g.gif

Man tai neatrodo butina. Tas uzrasas sugadins tik viska. Man atrodo, kad pats vaizdas pasako viska be zodziu.. Juk viduje zodziai.

Karolina, labai grazu, manau, net nereikia jusu to itikineti, pati zinote tongue.gif
Atsakyti
aciu mergaites 4u.gif nusprendziau pakeisti uzrasiuko raides, bo pabijojau kad vyresni zmogeliukai neiskaitys. nebus toks grazus, bet iskaitomas. Ir dekui uz patarimus.

Saga28 man labai grazu, siltas toks wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2006 04 07, 20:44)
Sveiki  4u.gif
Jau greitai krikštysime savo sūnelį ir pagalvojom, kad gražiau būtų paruošti rašytinius kvietimus nei tiesiog pakviesti svečius žodžiu  bigsmile.gif
Gal turite kokių gražių idėjų kaip tai padaryti ar gal kas nors darė patys kompiuteriu ir galėtų mums el paštu (nijoliux@gawab.com) įmesti šabloną  blush2.gif

Mes kvietėm žodžiu. Baliaus nedarėm, tai ir to oficialumo nesilaikėm labai.
Atsakyti
QUOTE(Saga 28 @ 2010 03 11, 20:50)



Gražus kvietimas thumbup.gif O kokius tekstus rašote į kvietimus? Standartinius ar kokius nors juoko forma? rolleyes.gif
Atsakyti
Gera labai jusu ideja, kad butu idomu, linksma jei tekstas butu koks tai jumoristinis,asmeninis butent tam zmoguciui sugalvotas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 24 vasario 2012 - 00:25
Musu kvietimai bus siuvineti kryzeliu ax.gif Kaip padarysiu butinai parodysiu ax.gif Nerasysiu zodzio Kvietimas nes manau tai nebutina g.gif
Atsakyti
biski man padekite prasau, kompe turi Picasa programa, tai galiu paiimti nuotrauka ir ant jos uzrasyti, tai tuomet kvietimas bus kaip nuotrauka?
o jeigu kelt i worda tai nesuprantu kaip ten sukelti nuotrauka?

nu biski kvaila jauciuosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2010 03 20, 11:43)
Musu kvietimai bus siuvineti kryzeliu ax.gif  Kaip padarysiu butinai parodysiu ax.gif  Nerasysiu zodzio Kvietimas nes manau tai nebutina g.gif

Mano irgi ax.gif Tik gavosi ne per pus tiek grazu, kiek isivaizdavau lotuliukas.gif

O visoms besikankinancioms su kompiuteriu, tai siulau geriau daryti ranku darbo, jei nemokate graziai su technika 4u.gif Daug silciau atrodytu pacios piestos, dekoruotas ar pan. Bet cia tik mano nuomone 4u.gif O jei norite daryto kompiuteriu, tada kreipkites pas tuos, kas labiau nusimano tongue.gif Arba pamokys, arba padarys mirksiukas.gif

nuliaX, jei labai norite ir neiseis, kreipkites i az, padesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 03 23, 10:40)
Mano irgi  ax.gif Tik gavosi ne per pus tiek grazu, kiek isivaizdavau  lotuliukas.gif

O visoms besikankinancioms su kompiuteriu, tai siulau geriau daryti ranku darbo, jei nemokate graziai su technika  4u.gif Daug silciau atrodytu pacios piestos, dekoruotas ar pan. Bet cia tik mano nuomone  4u.gif O jei norite daryto kompiuteriu, tada kreipkites pas tuos, kas labiau nusimano  tongue.gif Arba pamokys, arba padarys  mirksiukas.gif

nuliaX, jei labai norite ir neiseis, kreipkites i az, padesiu  4u.gif

na taip zinoma ne visi yra tokie gabus viskam...
aciu
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 03 23, 13:20)
na taip zinoma ne visi yra tokie gabus viskam...
aciu

4u.gif as gi nepiktai (pacios sleivi gavosi blush2.gif ), bet galiu padeti su kompiuteriu, drasiau tik kreipkites mirksiukas.gif
Atsakyti
Štai šitaip galiuma papuošti vokelius kvietimams:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(varla @ 2010 03 24, 02:04)
Štai šitaip galiuma papuošti vokelius kvietimams:



o kas cia per technika? g.gif 4u.gif gal smulkiau galima, ar adresiuka koki blush2.gif labai grazu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karolilna: 24 kovo 2010 - 10:34