Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai krikštynoms

QUOTE(ju_ta @ 2009 06 13, 15:38)
dekui 4u.gif  bandysim ieskoti smile.gif

tikrai rasite,nes ten yra ivairiu popieriu bei spalvu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš pakvietimus dariau pusiau pati blush2.gif Nupirkau standartinius pakvietimus knygyne, po to pripirkau vaikiškų lipdukų, sulipdžiau ant atviručių ir labai puikiai išėjo tongue.gif Kiekvienam individualūs ir orginalūs, o svarbiausiai - paprastai ir lengvai padaroma mirksiukas.gif

Atsakyti



user posted image


user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 13 vasario 2012 - 02:05
QUOTE(ju_ta @ 2009 06 13, 16:30)
Gal kas zinote, kur galima butu isigyti dekoratyvinio popieriaus pakvietimams, nes nelabai norisi daryti ant paprasto popieriaus? 4u.gif

As pirkausi popieriaus parduotuvej, tai akys raibsta, sunku buvo issirinkti mirksiukas.gif Ziurint kokiam mieste mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Donaldziukas @ 2009 06 15, 13:18)
As pirkausi popieriaus parduotuvej, tai akys raibsta, sunku buvo issirinkti mirksiukas.gif  Ziurint kokiam mieste mirksiukas.gif


O kokia tai parduotuve? smile.gif Tinka tiek Vilniuje, tiek Kaune biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ju_ta @ 2009 06 16, 11:53)
O kokia tai parduotuve? smile.gif  Tinka tiek Vilniuje, tiek Kaune biggrin.gif

As Kaune pirkausi popieriaus pasaulis beroc, senamiesti ta parduotuvyte, bet pasirinkimas wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Mano mažosios panelės krikštynos taip pat ne už kalnų, tad po truputį ruošiuosi jau. Pasidariau įsakymus krikštatėviams ir kvietimus. Įdedu kvietimų foto, gal kas pasigaus kokią įdėją darymui smile.gif Darosi labai lengvai smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Almutė+ @ 2009 06 28, 00:14)

labai grazu wub.gif
Atsakyti
Ačiū blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Almutė+ @ 2009 06 28, 00:14)
Sveikutės  4u.gif Mano mažosios panelės krikštynos taip pat ne už kalnų, tad po truputį ruošiuosi jau. Pasidariau įsakymus krikštatėviams ir kvietimus. Įdedu kvietimų foto, gal kas pasigaus kokią įdėją darymui  smile.gif Darosi labai lengvai  smile.gif

grazus kvietimukai, tokie paprasti ir mieli wub.gif
Atsakyti
almutelabai mieli kvietimai thumbup.gif
Atsakyti
pasirodau kvietimuka daryta krikstynoms 4u.gif

user posted image
Atsakyti