Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai krikštynoms

Sveiki 4u.gif
Jau greitai krikštysime savo sūnelį ir pagalvojom, kad gražiau būtų paruošti rašytinius kvietimus nei tiesiog pakviesti svečius žodžiu bigsmile.gif
Gal turite kokių gražių idėjų kaip tai padaryti ar gal kas nors darė patys kompiuteriu ir galėtų įmesti šabloną blush2.gif

Visų patogumui, kad kuo mažiau sugaištume laiko, atidariau el. paštą, į kurį ir įkėliau savo pakvietimuką.

Jį galite rasti čia
prisijungimo vardas: kvietimai
slaptažodis: kvieTIM

Rekomenduoju visoms, turinčioms savo darytų gražių pakvietimukų pavyzdžių ir norinčioms jais pasidalinti su kitom mamytėm, tiesiog juos siųsti į kvietimai@gmail.com , ir kurioms jų prireiks, ten apsilankiusios galės pasirinkti sau idejų negaištant brangaus laiko


********************************************************************************

Kvietimo teksto pavyzdžiai:

Mielieji (vardas ir vardas), kviečiu jus tokią ir tokią dieną, tokią ir tokią valandą į savo krikštynas, kurios įvyks ten ir ten.
Noriu, kad šią svarbią man gyvenime minutę laikytumėte mane savo rankose, lydėtumėte mane gyvenimo keliu ir taptumėte mano krikšto tėveliais.

***
"....butume dekingi uz dovanas, kurios neduzta, nesiglamzo, neluzta ir laisvai konvertuojamos Europos salyse "arba
"...Butume labai dekingi jeigu jusu dovana tilptu vokelyje.."


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 26 balandžio 2010 - 12:11
Mes krikštysim neužilgo sūnelį tai kvietėm visus žodžiu,manau kad kvietimai būtų žymiai gražiau, bet nebuvo laiko, o ir kvietėm artimiausius rolleyes.gif
Atsakyti
mes irgi kviesim pačius artimiausiu, bet kvietimas būtų be galo gražu wub.gif juolab, mūsų kūdikio knygoje krikštynų kvietimui ir vieta yra. O gal būtų visai paprasta imti ir padaryti tuos kelis kvietimukus wub.gif
Atsakyti
Nupirkau mažas rožines atvirutes, iš kurių padariau pakvietimus smile.gif
Atsakyti
Kažkaip nemanau, kad krikštynoms reikia pakvietimų, nes čia būna tik patys artimiausi žmonės.
Atsakyti
Na va, noriu pasidžiaugti, kad pati susimaketavau ir ant kietesnio žydro popieriaus atsispausdinau dailius spalvotus kvietimus, juos sudėjau t.p. į žydrus vokus ir visiems išsiuntėm arba nuvežėm. Labai miela ir šventiška. Jei ką sudomins, galit brūkštelt man į el.pšt (yra pirmame mano poste), atsiūsiu blush2.gif
Geros šventės 4u.gif
Atsakyti
Na mes tai darėm patis su kompu ir nuotraukas įdėjom gavosi thumbup.gif ir patenkinti būvo krikšto tėvai vis idomiau
Papildyta:
QUOTE(sssaule @ 2006 05 19, 22:27)
Kažkaip nemanau, kad krikštynoms reikia pakvietimų, nes čia būna tik patys artimiausi žmonės.

Bet taip įdomiau mes tik krikšto tėvam ir viskas
Atsakyti
Pradzioje galvojau, kad kam tiek kvietimai - is tiek tik artimiausi dalyvauja; taciau dabar paskaitinejau ir pagalvojau, kad visai idomu butu kvietimukai - netradiciska, nepanasu i eilini baliu smile.gif
Atsakyti
As ir pridariau kvietimu ir jau issiuntinejau bigsmile.gif . Kas gavo liko labai nustebinti ir pamaloninti ax.gif , nes, matyt, tikejosi tik zodinio pakvietimo tongue.gif .

Stai tokie mano kvietimai 4u.gif
http://i44.photobuck...27/DSC01240.jpg
Atsakyti
dela27 nu tikrai kad labai grazu thumbup.gif kai toki gana zmogus pakvietima tai maloniai nustebti tai tikrai turetu, jei ne paslaptis kiek laiko uztrukai kol toki pakvietima viena padarei? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotaka @ 2006 07 02, 23:22)
dela27 nu tikrai kad labai grazu  thumbup.gif  kai toki gana zmogus pakvietima tai maloniai nustebti tai tikrai turetu, jei ne paslaptis kiek laiko uztrukai kol toki pakvietima viena padarei? blush2.gif

Aciu uz pagyrimus wub.gif . As dvi dienas "knisausi" su tais pakvietimais (dariau 15) doh.gif , bet i ta laika ieina maketavimas kompu, lakstymas po pardes ir ieskojimas tinkamo popieriaus bei juosteliu. O siaip kai ranka igudo, tai viena padariau mazdaug per 5min. Man tai visai malonus buvo tas sugaistas laikas, pagavau azarta matyt ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhulia @ 2006 07 08, 04:29)
dela27 labai grazus pakvietimai. Bet gerai, akd tik 15 tau reikejo. As gaminau net 60 ju doh.gif tai niekaip nesugebeciau sitiek darbo idet. Mano pakvietimai labai paprasti:

Labai grazus tavo pakvietimai thumbup.gif . Ar pasilikai viena atminimui? As tai viena palikau ir idejau i maziukes knyga, kai uzaugs tures prisiminimui mirksiukas.gif
Atsakyti