Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

QUOTE(_Alba_ @ 2012 03 29, 10:35)
et, sunku paskaityti visus temos puslapius, bet gal kas galit brūkštelti, ar Suwalkuose HM iš didesnių, ar pasirinkimo yra, kaip kainos, išpardavimai?  ax.gif

nemazas,kainos kaip internetiniam psl,nuolaidu nepastebejau(bet ne viska ir ziurejau blush2.gif ).Del kurso pigiau gaunasi,nei per tarpininkes pirkt
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2012 03 28, 14:33)
Įdomu pasidarė, kažin nelips jie į viršų  g.gif  kai gausi aistuliaa brūkštelk atsiliepimus  bigsmile.gif


As turiu is praeitos vasaros kolekcijos dryzuota smelini/melyna. Tai jei dydi savo paimi tai nelipa niekas, svarbu atitaikyt 4u.gif Ai, nezinau sito sijono sudeties, bet maniski tai uzsidejus pora kartu reikia plauti nes issitampo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2012 03 29, 10:02)
nemazas,kainos kaip internetiniam psl,nuolaidu nepastebejau(bet ne viska ir ziurejau  blush2.gif  ).Del kurso pigiau gaunasi,nei per tarpininkes pirkt

Didelių seilų ten niekada nemačius išskyrus vieną stovą ant kurio sukabinti nukainuoti rūbai, bet ten didžiulis jovalas būna padarytas doh.gif Kas dėl kainų tai labai mažai prekių kurios išeina pigiau nei perkant per tarpininkes, bent jau kiek aš esu pirkus tai man visada brangiau gaunasi, nei parsisiunčiant iš UK, aišku tas brangiau tai keli litai smile.gif

QUOTE(Langutis @ 2012 03 29, 10:19)
As turiu is praeitos vasaros kolekcijos dryzuota smelini/melyna. Tai jei dydi savo paimi tai nelipa niekas, svarbu atitaikyt  4u.gif Ai, nezinau sito sijono sudeties, bet maniski tai uzsidejus pora kartu reikia plauti nes issitampo  blush2.gif

Ačiukas už info mirksiukas.gif žiūrėsiu kaip aistuliaa dar atsilieps smile.gif
Atsakyti
Gal kas pirkot šitą suknelę: http://www.hm.com/gb...article=99083-E ?
Jei klubai -86 cm, juosmuo - 61 cm, krutine - 83 koks dydis labiausiai tiktų?
Aš tai galvoju, kad turbūt 10? g.gif Bet ar nebus per krutinę per siaura? g.gif

Beje, dėl tarpininkų, tai yra manodrabuziai forume kur ima 6-8%, tai per ją ir perku...
Seniau supermamose pirkdavau, jau dabar net nepamenu kokia tarpininkė buvo, bet jei brangesnė prekė, tai nemažas antkainis gaudavosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bučkis:) @ 2012 04 01, 23:28)
Gal kas pirkot šitą suknelę: http://www.hm.com/gb...article=99083-E ?
Jei klubai -86 cm, juosmuo - 61 cm, krutine - 83 koks dydis labiausiai tiktų?
Aš tai galvoju, kad turbūt 10?  g.gif Bet ar nebus per krutinę per siaura?  g.gif

Beje, dėl tarpininkų, tai yra manodrabuziai forume kur ima 6-8%, tai per ją ir perku...
Seniau supermamose pirkdavau, jau dabar net nepamenu kokia tarpininkė buvo, bet jei brangesnė prekė, tai nemažas antkainis gaudavosi  g.gif

oj, nee, 10 tikrai ne. As 90-65-93, 8 visada perku, 10 - niekada.
Atsakyti
QUOTE(Bučkis:) @ 2012 04 01, 22:28)
Gal kas pirkot šitą suknelę: http://www.hm.com/gb...article=99083-E ?
Jei klubai -86 cm, juosmuo - 61 cm, krutine - 83 koks dydis labiausiai tiktų?
Aš tai galvoju, kad turbūt 10?  g.gif Bet ar nebus per krutinę per siaura?  g.gif



8 tikrai nebus mazas. Matavausi as sita suknele, siaip nieko, bet man nepatiko jos liemuo, gal cia toks modelis, nezinau, bet man per daug aukstai jis buvo. Matosi ir ant manekenes, kad liemuo auksciau nei turetu buti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bučkis:) @ 2012 04 01, 22:28)
Gal kas pirkot šitą suknelę: http://www.hm.com/gb...article=99083-E ?
Jei klubai -86 cm, juosmuo - 61 cm, krutine - 83 koks dydis labiausiai tiktų?
Aš tai galvoju, kad turbūt 10?  g.gif Bet ar nebus per krutinę per siaura?  g.gif


Mažiausią dydį su jūsų apimtimis reikia imti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2012 03 20, 11:46)
Juk jau dabar TH nebegalima, Aberio taip pat. VS irgi  ax.gif Yra ir daugiau parduotuvių, kurios įsivedinėja privatumo politiką smile.gif

Klystate-asmenims užsisakiusiems prekes online adresu www.victoriasecret.com siunčia į Lietuvą ir manau dar ilgai siųs mirksiukas.gif Platesnė info VS temoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2012 04 01, 21:39)
oj, nee, 10 tikrai ne. As 90-65-93, 8 visada perku, 10 - niekada.



QUOTE(Smash @ 2012 04 01, 23:24)
8 tikrai nebus mazas. Matavausi as sita suknele, siaip nieko, bet man nepatiko jos liemuo, gal cia toks modelis, nezinau, bet man per daug aukstai jis buvo. Matosi ir ant manekenes, kad liemuo auksciau nei turetu buti wink.gif



QUOTE(aistuliaa @ 2012 04 02, 07:47)
Mažiausią dydį su jūsų apimtimis reikia imti wink.gif


Merginos, patarkit prašau, draugė Londone man nupirks švarkelį šį, bet labai jau nerimauju, kokį dydį imti. Mano apimtys: 81-71-89. Koks dydis man tiktų, 8 ar 10? doh.gif doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 04 02, 16:50)
Merginos, patarkit prašau, draugė Londone man nupirks švarkelį šį, bet labai jau nerimauju, kokį dydį imti. Mano apimtys: 81-71-89. Koks dydis man tiktų, 8 ar 10?  doh.gif  doh.gif


neabejotinai 8
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 02 balandžio 2012 - 14:55
QUOTE(kavamale @ 2012 04 02, 14:55)
neabejotinai 8

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2012 04 02, 14:55)
neabejotinai 8


O per liemenį įtilpsiu? blush2.gif Nes jų psl, size guide kaip pažiūrėjau, tai maniau kad 10 reikia imti. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 02 balandžio 2012 - 14:59